Gönderen Konu: Bogdan Bogdanovic  (Okunma sayısı 8453 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Bogdan Bogdanovic
« Yanıtla #60 : 21 Kasım 2020, 19:19 »
KCP mi Bogdan mı deseler bana gözüm kapalı Bogdan demem ama işin sonunda Bogdan derim. Evet savunmada KCP çok daha iyi ama yukarıda da dendiği gibi Bogdan da kara delik değil.

Bir de bence bu tarz karşılaştırmaları yaparken, bubble'ı çok fazla dikkate almamak gerekiyor. Şu son 7-8 aydaki her şey çok ektremdi. Üstelik şu da sakın unutulmasın; evet şampiyonluk kolay değildi belki ama, zor da değildi. Gerçekten zor geçilen bir yolda, eminim buradaki herkes KCP yerine Bogdan'ın olmasını isterdi.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #61 : 21 Kasım 2020, 19:27 »
3&D oyuncuları çok sevdiğimden kcp diyorum. Ayrıca takımın kimyasına olumlu katkı veren bir isim. Bogdan'ın nasıl uyum sağlayacağı belirsiz.

Schröder olmasa kabul edebilirdim ancak şu an ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum. Hele kuzma-kcp birlikte kaybetmeyi kesinlikle istemem. Takımda 1-2 hadi bilemedin 3 isim hücumu sürükler ancak savunmayı 5 kişi yapar.

Bununla birlikte aklımdaki tek şey Schröder-Kcp-Kuzma-vs+frp karşılığında Beal takas etmek olduğundan takas değerinin yüksek olması nedeniyle Bogdan'ı tercih ederdim.

Çevrimdışı juvares

• Rookie
  • *
« Yanıtla #62 : 21 Kasım 2020, 21:12 »
Kadronun mevcut ihtiyaçları, beklenen kontrat ve cap sıkışıklığı durumuna bağlı olarak Bogdanoviç'i KCP takasıyla (+ McGee eklenebilir) alabiliyorsak tercih ederim. Ama Kuzma'yı da eklemek gerekecekse tercih etmem. Ben Kuzma'yı çok ucuza elden çıkarmaya karşıyım.

Bogdanoviç (15 m$'ın altına geliyorsa) > KCP (10-12)

KCP + Kuzma > Bogdanoviç

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #63 : 22 Kasım 2020, 00:41 »
Galiba şu anda FO için konu "KCP mi, Bogdanovic mi değil?" Onlar bu seneyi düşünmüyorlar. Bu sene diğer takımlar giderek zayıflar ve biz giderek güçlenirken, kadroda KCP de olsa, Bogdanovic de olsa sorun olmayacağını dşünüyorlar zannediyorum.

Genel olarak son bir haftaya baktığımda bir aks değişikliği görüyorum. Lebron aksından, Davis aksına geçiyoruz. Aldığımız ve ilgilendiğimiz her oyuncu Davis'in yaş grubunda. Schröder'e uzun kontrat vereceğimiz konuşuluyor. Harrell de yine sanırım ilk cap boşluğu yakaladığımızda, belki hemen gelecek sene uzun vadeli imzalayacağımız biri olacak.

KCP ile Bogdan aynı yaşta olmasına rağmen; KCP Lebron'un yanına daha iyi oturan, Bogdanovic ise Lebron düşüşe geçtiğinde ya da Lebron sonrası Davis'in yanına daha iyi oturan tipte bir oyuncu.

Bogdan'ı almak için gösterdiğimiz çabanın altında bunun yattığını düşünüyorum.

Geçen sene Kawhi sebebi ile kadroyu 5 saatte kurmak zorunda kalmıştı Pelinka. İyi de kurmuştu. Ama Davis'in etrafına kurulmuş bir takım değildi o. Şimdi bunu yapıyor FO.

Ve Lebron da anladığım kadarı ile buna onay veriyor. Yoksa KCP'nin Lakers'dan alabileceği para belli. Ya bu paraya oynayacak, ya Knick/Hawks'ı tercih edecek. Şu saate kadar oralara imza atmadığına göre, o da bu S&T'ye uyacak. KCP'nin aynı paraya Lakers'da şampiyonluk kovalamak yerine Kings'de sinir hastası olmayı kabul etmeye ikna edilmesi gerek. Lebron etmiş gibi görünüyor.

İş artık Kings'de sanırım.

İşin savunma kısmı da çok abartılıyor. KCP de öyle lock down bir savunmacı değildi. Tutabileceği adamlar sınırlıydı. Hiçbir kanada veremiyorduk mesela onu. Vogel savunmayı bilen koç. Sistemini kurar, Bogdanovic de (gelirse eğer) sırıtmaz. İş ahlakı olan bir oyuncudur zaten.
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2020, 00:45 Gönderen: Ahkam Kuşu »

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #64 : 05 Şubat 2023, 05:14 »
Detroit, S.Bey' i takaslayacak gibi duruyor. İkisini birden alınabilirse dış alan ve şut sorunu çözülür. Takas hakları da sineye çekilebilir.