Anket

Normal sezon tahmininiz nedir?

Konferansı 1-4 arası tamamlarız
12 (60%)
Konferansı 5-8 arası tamamlarız
8 (40%)
Play-off yapamayız
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 20

Oylama kapandı: 19 Ekim 2018, 10:12

Gönderen Konu: 2018-19 Sezonu Maç Takibi  (Okunma sayısı 123817 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: 2018-19 Sezonu Maç Takibi
« Yanıtla #260 : 01 Aralık 2018, 09:10 »
Yine üçlük sokamadık, yine faulleri kaçırdık, yine rakipten çok top kaybettik ve yine kazandık.. Bu gidişle uzay zamanı kıracağız..

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #261 : 01 Aralık 2018, 09:13 »
bir kez daha kanıtlandığı üzere,bu sezon "rahat izlenecek maç" statüsünde bir maçımız olmadı :)

rezalet ilk periyod başlangıcından sonra,gayet iyi gitti oyun. ara ara krize girse de.

off-topic gibi olacak ama bir durumdan rahatsızım,el birliği mi yapsak diyorum? takım ile ilgili twitler atınca tabii,"takip önerileri" kısmında 2 sayfa çıkıyor. Lebron James Türkiye ve LA Lakers Türkiye adında. yaptıkları tek şey,23 numaralı beyefendi haricindeki oyunculara küfür etmek. "Bakma arkadaş o zaman" diyebilirsiniz,ama cidden rahatsız edici oluyor.

kapattırsak mı şu 2 lanet sayfayı acaba? spam falan?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #262 : 01 Aralık 2018, 09:57 »
bir kez daha kanıtlandığı üzere,bu sezon "rahat izlenecek maç" statüsünde bir maçımız olmadı :)

rezalet ilk periyod başlangıcından sonra,gayet iyi gitti oyun. ara ara krize girse de.

off-topic gibi olacak ama bir durumdan rahatsızım,el birliği mi yapsak diyorum? takım ile ilgili twitler atınca tabii,"takip önerileri" kısmında 2 sayfa çıkıyor. Lebron James Türkiye ve LA Lakers Türkiye adında. yaptıkları tek şey,23 numaralı beyefendi haricindeki oyunculara küfür etmek. "Bakma arkadaş o zaman" diyebilirsiniz,ama cidden rahatsız edici oluyor.

kapattırsak mı şu 2 lanet sayfayı acaba? spam falan?

Ben direk sessize aldım sen de al istersen.

Bu arada ben bugünkü maçta ilk defa keyif aldım ve genel olarak takımın yaptığı her şeyden de memnundum. Çok bahsedilmeyen bir detay, kasım ayında Lakers takım olarak elit savunma yaptı ve bu maç ile birlikte belki ilk 3'e bile girmişizdir. Bu maçtaki gibi hücum da biraz daha akıcı gözükürse, işler iyiye gidiyor diyebiliriz.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #263 : 01 Aralık 2018, 10:00 »
Ben direk sessize aldım sen de al istersen.

Bu arada ben bugünkü maçta ilk defa keyif aldım ve genel olarak takımın yaptığı her şeyden de memnundum. Çok bahsedilmeyen bir detay, kasım ayında Lakers takım olarak elit savunma yaptı ve bu maç ile birlikte belki ilk 3'e bile girmişizdir. Bu maçtaki gibi hücum da biraz daha akıcı gözükürse, işler iyiye gidiyor diyebiliriz.

Evet Lonzo önderdiğinde toparladık biraz. Doğru beşler sahada olunca daha rahat sıkıyoruz kemerleri. Mcgee de bloklara çok konsantre. Lebron bile daha iyi sezon başına göre. Kcp’nin korkunç başlangıçtan çıkması da etkili oldu bu ay.

Kasım ayında 3. sıradayız. Genelde de ilk 10’a girdik.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2018, 10:09 Gönderen: Crazy_Kobe »

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #264 : 01 Aralık 2018, 11:31 »

Kasım ayında 3. sıradayız. Genelde de ilk 10’a girdik.

5. sıradayız.. Hoş, geçen ay 19'ken bunun 3'üne 5'ine bakılmaz..

Bu arada son 5 maç 128'de 42 ile yüzde 32 üçlük atıyoruz.. Yükseltmezsek daha çok işkence çekeriz.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #265 : 01 Aralık 2018, 11:58 »
serbest atışlar,serbest atışlar... rahmetli (bunu demek o kadar zor geliyor ki) İsmet Badem'in tabiri ile "altın değerinde" ama henüz o altının değerini bilemiyor oyuncularımız.

bir de 3 sayı savunmasını düzene sokarsak,herhalde herşey çok güzel olacak...

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #266 : 01 Aralık 2018, 12:18 »
5. sıradayız.. Hoş, geçen ay 19'ken bunun 3'üne 5'ine bakılmaz..

Bu arada son 5 maç 128'de 42 ile yüzde 32 üçlük atıyoruz.. Yükseltmezsek daha çok işkence çekeriz.

Abi nba.com da 3. yazıyor 103.5 ile. Geçen ay 23. olmuşuz 112.3 ile.

@yituruz

Evet keyifli bir maçtı ilk çeyrekteki yavaşlığımızı saymazsak. Raylar yerine oturdukça geçen seneki ve bugünkü gibi iyi savunma yapıp bol bol koştuğumuz coşkulu oyunu daha çok göreceğiz gibi bakalım inşallah. Üçlük ve serbest atış yüzdelerimizi yukarı çekmemiz lazım.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #267 : 01 Aralık 2018, 12:55 »

Ben sayı ortalamasına değil 100 pozisyon ortalamasına bakıyorum ondan..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #268 : 01 Aralık 2018, 19:46 »

@yituruz

Evet keyifli bir maçtı ilk çeyrekteki yavaşlığımızı saymazsak. Raylar yerine oturdukça geçen seneki ve bugünkü gibi iyi savunma yapıp bol bol koştuğumuz coşkulu oyunu daha çok göreceğiz gibi bakalım inşallah. Üçlük ve serbest atış yüzdelerimizi yukarı çekmemiz lazım.

İlk çeyrek kötüydü de, genel tablo iyiydi diye dedim. İlk beşimiz değişmediği sürece problemlerimiz değişecek, ama daha önce de dediğim gibi takım içi dinamikler yüzünden değişmesini çok beklemiyorum. Ingram sezon içinde demişti ben kenardan gelecek bir oyuncu değilim, bu kendime özgüvenim ile alakalı diye. Seninle konuştuktan sonra dikkatle izledim Lebron 3'leri ya da rakibin en kötü hücumcu forvetlerini savunurken ağır iş Kuzma'ya veriliyor. Kuzma o yüzden ilk beşte kalacak gibi duruyor.

Üçlük yüzdemiz sezon genelinde ortalama ve Kuzma-Ingram-KCP üçlüsü hala ortalamalarının altında attığı için o konuda umudum var. Ama faul yüzdesinin yükseleceğini düşünmüyorum. Takımda iyi faul yüzdesine sahip tek bir oyuncu bile yok, kariyerlerine baktığımızda. Caldwell-Pope şu ana kadar elit atıyor ama onun da kariyer ortlaması %80 civarında normalde.

Savunmamız tempoyu düşürmemizle oturdu, uzun vadede de sanırım böyle ortalama üstü bir tempoyla devam edeceğiz. Hızlı tempoda rakibin hızlı hücumlarında kötü bir savunma takımıyız, en son baktığımda 25.ydik lig genelinde.  Ball'un agresifliğinin artması, Hart'ın bilek sakatlığının geçmesi, KCP'nin sonunda toparlaması falan derken Ingram-Kuzma ikilisi de toparlandığında kalbürüstü bir playoff takımı olacağımıza inancım geri dönmeye başladı.

Küçük bir not da LeBron James için geçmek lazım, oyununu bayağı yükseltti. Hem savunmada hem de hücumda etkileyici maçlar çıkarıyor. Arada çok bireyselliğe kaysa da yapacak bir şey yok.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #269 : 02 Aralık 2018, 23:45 »
Bize pazar öğlen maçı koymayın sayın NBA yönetimi, yeter..