Anket

Normal sezon tahmininiz nedir?

Konferansı 1-4 arası tamamlarız
12 (60%)
Konferansı 5-8 arası tamamlarız
8 (40%)
Play-off yapamayız
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 20

Oylama kapandı: 19 Ekim 2018, 10:12

Gönderen Konu: 2018-19 Sezonu Maç Takibi  (Okunma sayısı 123818 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
Ynt: 2018-19 Sezonu Maç Takibi
« Yanıtla #190 : 24 Kasım 2018, 07:50 »
Lonzo ve Ingram'ın ilk yarıdaki agresifliği müthişti. Ancak daha tempolu oynamalıyız, devrede 38 sayı Utah'ın işine gelir. Biraz da fazla top kaybettik.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #191 : 24 Kasım 2018, 07:52 »
Hiç ilk yarının hakkı değildi.. Bu kadar basit top kayıpları yapmasak ve bu kadar boş şut kaçırmasak 15'e rahat yatırmıştık..

Utah'tan da bir cacık olmaz..

PS: Daha 3. çeyreğin ortası ve kaybedilen 20 top, karşılığında yenilen 24 sayı ve sadece 5 asist.. Hey babalar..
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2018, 08:11 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #192 : 24 Kasım 2018, 08:10 »
Bire bir agresiflikler iyiydi hoştu ama daha tempolu ve paslı oynamalıyız. 3. çeyreğin sonlarına geliyoruz 59 sayıdayız ve LeBron dışında asist yapan oyuncumuz yok.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #193 : 24 Kasım 2018, 08:30 »
Caldwell-Pope şükran gününde hindi değil yürek yiyerek gelmiş; Gobert'in üstünden smaç yapmaya çalışmak nedir lan..

Çevrimiçi Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #194 : 24 Kasım 2018, 11:57 »
Güzel bir maç çıkarmışız.

Sezon başından beri hücum konusunda herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Zaten maç başı ortalama 120 sayı ile ligin en iyi 2. takımı, şut yüzdesinde %49,3 ile şu anda ligin en iyi 3. takımıyız. İşin savunma konusunda büyük problem yaşıyoruz. Bir kere asla pivotsuz oynanmaması gerektiğini Luke nihayet çözdü gibi. Nitekim ribaundlarda ligde 16.'yız. Chandler'ın da gelişiyle (henüz bakamadım, iş bitmiş mi bilmiyorum ama) bu sorun biraz aşılacaktır. Ki LeBron, Rondo, Lonzo, Steph, KCP, Kuzma, Ingram gibi orjini 4-5 numara olmayan ama ribaundlara kaktı veren oyuncularımız olmasına rağmen bu ribaund ortalaması can sıkıcı. 3 sayılarda da %35 ortalamada kalmış olmamız epey sıkıntılı ama ona rağmen üretimde sorun yaşamadığımız için çok dokunmuyor. Onu biraz arttırabilirsek zaten hücumda iyice can yakan bir takım haline gelmiş oluruz.

Oyunun iki tarafında da hala tam olarak düzeni oturtamamış olsak da, sezon başına kıyasla daha derli topluyuz. Ribaund ortalamasında ligin 16.'sıyken şu an 11. sıraya kadar yükseldik. Yine de hücum akışkanlığı biraz sıkıntılı. Ingram ve LeBron'u tam olarak oyun düzeninin içine sokamadık. İkisi de fazla bireysel. Çok kolay maçları çok zor kazanıyoruz. Son Cavs maçı ve geçen haftaki Hawks maçı gibi.. Yine de son 11 maçta 9 galibiyet almış olmamız önemli.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #195 : 24 Kasım 2018, 12:02 »
Oyunun iki tarafında da hala tam olarak düzeni oturtamamış olsak da, sezon başına kıyasla daha derli topluyuz. Ribaund ortalamasında ligin 16.'sıyken şu an 11. sıraya kadar yükseldik. Yine de hücum akışkanlığı biraz sıkıntılı. Ingram ve LeBron'u tam olarak oyun düzeninin içine sokamadık. İkisi de fazla bireysel. Çok kolay maçları çok zor kazanıyoruz. Son Cavs maçı ve geçen haftaki Hawks maçı gibi.. Yine de son 11 maçta 9 galibiyet almış olmamız önemli.

Tam bir şeyler karalayacaktım ama bunlara ekleyeceğim bir şey yok sanırım :D

Lonzo'nun geçiş hücumlarında LeBron'a verip forvete gitmesi en önemli özelliğinden mahrum kalmamıza neden oluyor. Dediğin gibi Ingram'ın ve Lebron'un çok fazla topu tutup yaratmaya çalıştığı hücumlar da tempomuzu çok bozuyor.

KCP ve Lonzo'nun yarattığı karmaşa bana çok zevk veriyor bu yüzden artık 3 saniye de olsa Lonzo-KCP-Ingram-Lebron-Mcgee beşini görmek istiyorum :D

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #196 : 24 Kasım 2018, 21:44 »
Bana herkes rolünden memnun, bireysellik oyun içinde kendiliğinden oluşuyor gibi geldi çoğu maçta.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #197 : 25 Kasım 2018, 23:48 »
Bana herkes rolünden memnun, bireysellik oyun içinde kendiliğinden oluşuyor gibi geldi çoğu maçta.

Bana da kimsenin belirli bir rolü yok, Walton çıkın oynayın demiş gibi geliyor.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #198 : 26 Kasım 2018, 00:06 »
Bu maç ise herkesin belli rolleri var ve uyumlu bir şekilde takım olarak oynuyor gibi görünüyor. İnanılmaz başladı takım. Özellikle Kuzma-Lonzo 2018 yaz ligi performansı gösteriyor :D

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #199 : 26 Kasım 2018, 00:15 »
Bu maç ise herkesin belli rolleri var ve uyumlu bir şekilde takım olarak oynuyor gibi görünüyor. İnanılmaz başladı takım. Özellikle Kuzma-Lonzo 2018 yaz ligi performansı gösteriyor :D

Aynen. Hücumda çarpışanlar mı dersin, sırtlara atılan toplar mı dersin. Muazzam bir plan dahilinde oynanıyor..