Gönderen Konu: Paul George  (Okunma sayısı 11126 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
Ynt: Paul George
« Yanıtla #30 : 06 Aralık 2018, 10:22 »
Defensive reyting'te de 2. sırada. Dün arkadaşlarla bunu konuştuk biz de gelseydi ne seviyeye çıkardık diye. Ama yaptığı ibneliği hatırlayıp konuyu kapattık.
bunu çok anlayamadım gerçekten ya. okc'nin maçlarını izleyemediğim için bilmiyorum. benim bildiğim pg pek savunmayla işi olmayan bir adamdı. nasıl oluyor bu iş?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #31 : 06 Aralık 2018, 10:28 »
bunu çok anlayamadım gerçekten ya. okc'nin maçlarını izleyemediğim için bilmiyorum. benim bildiğim pg pek savunmayla işi olmayan bir adamdı. nasıl oluyor bu iş?

Abi Paul George elit bir savunmacı yaa, her zaman öyleydi. Geçen sezon hatta DPOY adayı diye geçiyordu ama Roberson sakatlandıktan sonra OKC savunması çakılınca uzaklaşıldı. Bence bu sezon için de konuşulabilir bu, en iyi savunma takımının lider savunmacısı.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #32 : 06 Aralık 2018, 10:32 »
Eyvah Tarık abi, hızlı gidince lastik patladı ahahahaha.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #33 : 06 Aralık 2018, 10:33 »
oğlum çok normal nasıl kopmuşum siz düşünün artık. tamam tamam vurmayın :D ;D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #34 : 06 Aralık 2018, 11:05 »
Hortlatma abi buraları, Randle da 27-18 yaptı zaten :(

Sezon başında ben de kalmasını isteyenlerdendim ama Kuzma'yı sabaha kadar Randle'ın önünde tercih ederim.. Zaten muhtemelen Randle da bunun farkında olduğu için Lakers'tan ayrılmak istedi.. Tamamen subjektif konuşursam, kendi kariyeri açısından ciddi bir geriye adım oldu bu onun için.. He ama bu istatistiklerle seneye iyi bir kontrat alır orası kesin..

Ayrıca olay istatistik de değil.. AD'nin yanında o istatistikleri yapmak çok da zor değil..

Geçen sene pota altında savaşmasını ne kadar sevsem de, savunmada Chandler'ın verdiği katkının yarısını veremiyordu çünkü pozisyonuna göre çok kısa.. Pota altı bitiriciliği çok iyi ama istikrarlı bir şutu olmayınca bu seneki Lebron'lu yapıda saç baş yoldururdu.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #35 : 06 Aralık 2018, 11:21 »
Sezon başında ben de kalmasını isteyenlerdendim ama Kuzma'yı sabaha kadar Randle'ın önünde tercih ederim.. Zaten muhtemelen Randle da bunun farkında olduğu için Lakers'tan ayrılmak istedi.. Tamamen subjektif konuşursam, kendi kariyeri açısından ciddi bir geriye adım oldu bu onun için.. He ama bu istatistiklerle seneye iyi bir kontrat alır orası kesin..

Ayrıca olay istatistik de değil.. AD'nin yanında o istatistikleri yapmak çok da zor değil..

Geçen sene pota altında savaşmasını ne kadar sevsem de, savunmada Chandler'ın verdiği katkının yarısını veremiyordu çünkü pozisyonuna göre çok kısa.. Pota altı bitiriciliği çok iyi ama istikrarlı bir şutu olmayınca bu seneki Lebron'lu yapıda saç baş yoldururdu.

Kesinlikle haklısın eleştirilerinde, zaten ben Randle'ın kaldığı senaryoda Paul George istiyordum. LeBron gelmesincilerdenim. Artık yapacak bir şey yok o yüzden çok söylenmeye de gerek yok. Lakers uzun vadeli plan için Randle'ı feda etmek zorundaydı, Paul George zaten kendisi direkt hiç gelmek istemedi ve görüşme bile yapmadan OKC ile imzaladı.

Ana planımız patlasa bile diyecek bir şeyim yok, çünkü en azından bir plan dahilinde hareket ediyoruz, Kobe sakatlık sonrası döneme göre çok büyük bir gelişme :)

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #36 : 06 Aralık 2018, 15:15 »

Altına imzamı atarım, bu sene takımda olsaydı muhtemelen en çok küfür yiyecek ve abi takaslayalım denilecek oyuncu olacaktı. Kuzma varken gönderilmesini mantıklı bulanlardanım. Sene sonu Magic'in söz verdiği 2. süperyıldız konusunda ise yer açma pahasına böyle hamlelerin yapılması gerekiyor.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #37 : 08 Şubat 2019, 11:28 »

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #38 : 06 Temmuz 2019, 08:58 »
Clippers'a takas olmuş..

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #39 : 06 Temmuz 2019, 09:13 »
Geçen sene bizi sattığı yetmiyor gibi bu sene de Clippers'a gitti. Ne mendebur bi herifmiş bu.