Gönderen Konu: Kobe Üzerine Sohbetler: Sorular ve Nostalji  (Okunma sayısı 5928 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Kobe Üzerine Sohbetler: Sorular ve Nostalji
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2019, 00:51 »
Bruce Bowen +1

Yalnız Raja Bell ibinesini de anmamak olmaz. O dönem yolda görsem delik deşik ederdim adi pisliği

Beni en cok sinir eden Nuggetsta bir 2 numara vardi adini unutmusum bile. Dantey bir seydi sanki. Neyse catir cutur vuruyordu serilerde. Kobe asili koparmadan once de o asili kopardigi ayak bilegini sakatlamisti ayagini altina sokarak bir kac mac oncesinde.

Çevrimdışı Matches Malone

• Rookie
  • *
« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2019, 00:57 »
Beni en cok sinir eden Nuggetsta bir 2 numara vardi adini unutmusum bile. Dantey bir seydi sanki. Neyse catir cutur vuruyordu serilerde. Kobe asili koparmadan once de o asili kopardigi ayak bilegini sakatlamisti ayagini altina sokarak bir kac mac oncesinde.

Dahntay Jones olabilir mi ?

Losing Michael Jackson is a handicap. It's the Lakers trying to win a championship without Kobe Bryant.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2019, 14:08 »
Başka bir soru:

Sizce sırf onu çok sevdiğimiz için abarttığımız bir tarafı var mı? Bunu sorarken clutch time üzerine bir şeyler duymayı çok ama çok istedim.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2019, 14:43 »
Başka bir soru:

Sizce sırf onu çok sevdiğimiz için abarttığımız bir tarafı var mı? Bunu sorarken clutch time üzerine bir şeyler duymayı çok ama çok istedim.
Clutch olmasıyla ilgili abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda döneminin açık ara en iyisi, tarihin de en iyi bir kaç oyuncusundan biri. Buna itirazı olan birinin çıkacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2019, 14:52 »
Clutch olmasıyla ilgili abartılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bu konuda döneminin açık ara en iyisi, tarihin de en iyi bir kaç oyuncusundan biri. Buna itirazı olan birinin çıkacağını sanmıyorum.

Ben soruyu sorarken aslında çok da iyi bir promoter ve takım arkadaşlarını yükseltebilen bir yapısı yok gibi düşünüyordum. Bu benim fikrim tabi... Estetik ama kendisini çok seviyor gibi gelmiştir hep.

Clutch time konusunda da iyi olmadığını söyleyen çok ama çok basketbol duayenimiz (?) var.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best

Çevrimdışı kapadok

• Rookie
  • *
« Yanıtla #16 : 11 Mart 2019, 20:20 »
Topun eline bu kadar yakıştığı başka bir oyuncu olmadı daha.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #17 : 20 Kasım 2019, 23:01 »
Nostalji demişken..