Gönderen Konu: #23 LeBron James  (Okunma sayısı 65397 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı emirilmagnifico

• Rookie
  • *
Ynt: LeBron James
« Yanıtla #22 : 03 Ocak 2018, 14:43 »
Ben LeBron hakkında, özellikle 2012-13 sezonlarını hatırlayanlardan bir görüş istiyorum. O seneler Kobe alçak posttan sayı çıkaran, boş hızlı hücumları dahi potanın içine bırakma sadeliğinde smaçla bitiren bir skorer olmuştu. Hatta unutamıyorum, bir Wizards maçında bir alley-oop tamamlamıştı da 'Koskoca Kobe gözümün önünde yaşlandı' demiştim, normalde smaçları çok daha yukarıdan tamamlayan Kobe smacı zar zor vuracakmış gibi yükselmişti. Bugünlerde LeBron'un önemli hareketlerini izlediğimde görüyorum ki LeBron hala atletik fakat eskiden smaç vururken kafasını potaya çarpma noktasına gelen LeBron potanın temiz 10 santim aşağısından vuruyor smaçları. Bu yaz bizle imzalarsa bir yaş daha almış, 34 yaşına gelmiş LeBron'la ne kadar ileri gidebiliriz, sağlık riskleri nasıl olur bunların konuşulması gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Ko8e_Bryant

• Rookie
  • *
« Yanıtla #23 : 07 Ocak 2018, 01:40 »
Lebron, Kobe'den daha disiplinli ve makul çalışıyor maalesef. Ben gelsin bizi bi daha şampiyon yapsın ister miyim bilmiyorum ama Lebron, Kobe kadar çabuk vücudu çökecek bir adam değil bence.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #24 : 07 Ocak 2018, 04:39 »
Miami zamanındaki gibi atlet olmadığı doğru olabilir. Fakat oyununa etkisi aynı hızda değil şu yaşına kadar. Adam zaten ayılığıyla 1 e 1 leri domine etmeye devam ediyor. Şutu da istikrarlı hale geldi.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #25 : 07 Ocak 2018, 20:00 »
Ben Lebron'un batı takımlarından birine gideceğine ihtimal vermiyorum. Hatta Cavs'ten de ayrılmayacak bence. Kafadan doğu finali garanti ne de olsa önümüzdeki seneler için. Yazın zaten Cavaliers'ın da Deandre Jordan veya Cousins'i almak gibi çabaları olacakmış. Cousins bize gelmezse Cavs'e gider diye düşünüyorum ayrıca.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #26 : 08 Ocak 2018, 10:06 »
Cousins'i neyle nasıl almaya çalışacaklar görmek için heyecanlanıyorum.. Güzel fantazi..

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #29 : 27 Haziran 2018, 20:54 »
Ben böyle leş bir şovmen görmedim ya.

Dünyanın parasını almıştır..