Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 234390 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #120 : 26 Ocak 2019, 09:09 »
Hoppala... Dün hissetmiş gibi bir sürü şey yazmıştım.

Herif nifak soktu bildiğin takıma. Kasten oynamıyor diyenlerin de hakl olma olasılığı var demek ki.

İkisi benzer olaylar değil sanki :D Her yerde LeBron'dan hazetmediğini belirten biri olarak LeBron savundurtuyorsun bana :P

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #121 : 26 Ocak 2019, 09:23 »
dedikodu ve senaryo kazanında bugün..

The Los Angeles Lakers are looking to add either a 3-point shooter or a superstar as the trade deadline approaches.

Lakers Willing To Part With Brandon Ingram, Kyle Kuzma, Or Lonzo Ball For Superstar

via Woj değil.. realgm'de ilk başlık..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #122 : 26 Ocak 2019, 09:39 »
dedikodu ve senaryo kazanında bugün..

The Los Angeles Lakers are looking to add either a 3-point shooter or a superstar as the trade deadline approaches.

Lakers Willing To Part With Brandon Ingram, Kyle Kuzma, Or Lonzo Ball For Superstar

via Woj değil.. realgm'de ilk başlık..

Silver Screen and Roll'dan okudum ben de sabah, bilmeyenler için Lakers blogger'ları ve muhabirleri yazıyor bu sitede.

Yazılar da şöyleydi senin başlıklarını paylaştığın:

https://www.silverscreenandroll.com/2019/1/25/18197521/lakers-trade-rumors-nikola-vucevic-terrence-ross-wayne-ellington-garrett-temple-trevor-ariza-news

https://www.silverscreenandroll.com/2019/1/25/18197542/lakers-trade-rumors-anthony-davis-brandon-ingram-lonzo-ball-kyle-kuzma-nba-news-deadline-free-agency

https://www.silverscreenandroll.com/2019/1/25/18197896/la-lakers-rumors-lebron-james-prefers-coaching-change-luke-walton-hot-seat-espn-report-podcast

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #123 : 26 Ocak 2019, 09:52 »
LeBalon efendi umarım burada da burnunu sokmaz idari işlere,Blatt'in başını yediği gibi. Herife bak ya hem uyuduruk bi sakatlıktan tonla maç kaçır,hem de "koç değişikliğini tercih ediyor" haberlerine meze ol. umarım bu birliktelik erken sonlanır da,piyasadaki diğer süperstarlara yönelir takım. burasının clownland olmadığını hatırlatır inşallah Rob ve Magic ikilisi...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #124 : 26 Ocak 2019, 10:01 »
LeBalon efendi umarım burada da burnunu sokmaz idari işlere,Blatt'in başını yediği gibi. Herife bak ya hem uyuduruk bi sakatlıktan tonla maç kaçır,hem de "koç değişikliğini tercih ediyor" haberlerine meze ol. umarım bu birliktelik erken sonlanır da,piyasadaki diğer süperstarlara yönelir takım. burasının clownland olmadığını hatırlatır inşallah Rob ve Magic ikilisi...

Bilmiyorum senin fikrin ne bu konuda ama bence zaten LeBron alındığı anda böyle olacağı bariz belliydi. 3 sezon LeBron beyi eğlendirme takımı olacağız, başarılı olsak da olmasak da. Lakers yönetimi "Süperstarlara yamuk yapmayız" imajını bozmayacaktır.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #125 : 26 Ocak 2019, 11:18 »
Lebron'un koçu beğenmemesi problem değil. Ben de beğenmiyorum. Hatta yıldız basketbolcuların koç değişikliği isteme hakkı olduğuna da inanırım.

Fakat takım sahibi koça desteğini ortaya koyduktan 24 saat sonra bu haberlerin medyaya servis edilmesi çok çirkin. Bunun yolu bu değil. 

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #126 : 26 Ocak 2019, 11:50 »
15 yıldır aynı şeyi savunuyorum. LeBron James karaktersiz bir şark kurnazıdır.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #127 : 26 Ocak 2019, 12:17 »
Bilmiyorum senin fikrin ne bu konuda ama bence zaten LeBron alındığı anda böyle olacağı bariz belliydi. 3 sezon LeBron beyi eğlendirme takımı olacağız, başarılı olsak da olmasak da. Lakers yönetimi "Süperstarlara yamuk yapmayız" imajını bozmayacaktır.
işin özü şudur. kariyerinin ilk yılından beri çalıştığı coachlara bakalım...

Paul Silas (baba denilebilecek bir coach,yaşı itibari ile ama statü olarak sanmıyorum hiç)
Brendan Malone (geçici,yine yaşı geçkin ama piyon statüsü diyelim)
Mike Brown... ( :D )
Erik Spoelstra
David Blatt,Avrupa için efsane ama orada maalesef başını yediler..
Tyronn Lue da başka bir piyon...

yani nedir? istediği gibi at koşturacağı biri olacak kenarda,piyon dediğim statüde. beyimiz de herşeyi olacak takımın şu görseldeki gibi ;

kariyerinde hiç "baba" bir isimle çalışmadığından bu başına buyruk halleri. Olsaydı bir Larry Brown,Don Nelson,Gregg Popovich,Phil Jackson veya Pat Riley.. belki o zaman süt kuzu olurdu beyimiz...

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #128 : 26 Ocak 2019, 12:29 »

Fakat takım sahibi koça desteğini ortaya koyduktan 24 saat sonra bu haberlerin medyaya servis edilmesi çok çirkin. Bunun yolu bu değil. 

Tesadüf değil hemen 24 saat sonra bu haberlerin çıkması. Luke'a destek mesajı gelince, yönetime ayar çekmeye çalışıyor büyük ihtimalle medya üstünden o yanındaki menajer kankileriyle.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #129 : 26 Ocak 2019, 12:36 »
Kimi savunacağımızı, kime kızacağımızı şaşırdık.

Size saçma gelebilir ama olan biten her şey hep PG lavuğunun yüzünden. Bu takım LeBron, PG ve Kuzma çekirdeği ile sakatlık vs. olmadan çok çok pace tabanlı, ortalığı duman eden bi ekip olabilirdi.

Walton da siktirsin gitsin bu arada. Bunu sakatım diyip yatan Lebron değil kim dese kabul ederim.