Gönderen Konu: Lonzo Ball  (Okunma sayısı 23608 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
Ynt: #2 Lonzo Ball
« Yanıtla #40 : 13 Şubat 2018, 10:40 »
https://twitter.com/urbodo/status/963142648348409857

Lavar Ball demiş ki eğer Lakers, Lonzo'nun diğer basketbolcu kardeşlerini de ilerde bir şekilde takıma almazsa, Lonzo'nun da Lakers'la yeniden imzalamasına engel olacakmış. Adamın niyeti 3 oğlunu aynı takımda oynatmakmış.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #41 : 14 Şubat 2018, 09:26 »
Kardeşler Kıraathanesine çevirecek demek ki takımı...

Çevrimdışı CS_Cafer

• Rookie
  • *
« Yanıtla #42 : 26 Şubat 2018, 15:18 »
Yaz sezonunda trade edilecek gibi söylentiler var, ne kadar doğru

Çevrimiçi DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #43 : 02 Mart 2018, 13:47 »
Yaz sezonunda trade edilecek gibi söylentiler var, ne kadar doğru
Umarım gerçektir. Bu çocukta yıldız olacak bir potansiyel görenleri gerçekten anlamıyorum. Güzel bir trade, üstüne Thomas'la da makul bir kontratla anlaşırsak efso olur.

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #44 : 02 Mart 2018, 17:02 »
Umarım gerçektir. Bu çocukta yıldız olacak bir potansiyel görenleri gerçekten anlamıyorum. Güzel bir trade, üstüne Thomas'la da makul bir kontratla anlaşırsak efso olur.

Takas edeceklerini hiç sanmıyorum. Şu an ligdeki her 1 numaradan daha iyi pas ve saha görüş yeteneği var. Gelecekte bu özelliğinin yanına koyarak rahatlıkla allstar seviyesinde oynayabileceğini sanıyorum.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #45 : 02 Mart 2018, 17:15 »
Görmek için izlemek lazım.

• Superstar
« Yanıtla #46 : 03 Mart 2018, 05:32 »
Görmek için izlemek lazım.

Reytingmetre misin birader? İzleyip izlemediğim kanaatine nerden varıyorsun acaba?

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #47 : 03 Mart 2018, 06:07 »
Pas yeteneği, pozisyonuna göre uzun boyu (IT ile oynarken rahatlıkla 2 numaraları tutabilmesini sağlıyor), yaşıtlarının hayli ötesindeki oyun zekası, savunması gibi etmenleri göz önünde bulundurmazsak sıradan gelmesi gayet doğal. Lanzo'nun kötü veya vasat bile oynadığı birkaç maçı izlediğinde bunları göremiyorsan kriterlerin çok farklı sanıyorum. Şut stiline bu kadar takılmamak lazım. M. Redd belki de en garip şutlardan birine sahipti, sakatlanmasa şu an tarihte en çok üçlük atanlar sıralamasında adını görebilirdik üstlerde. Kaldı ki Lanzo sakatlıktan sonra oynadığı maçlarda gayet iyi şut soktu. Babası, BBB, ligde haddinden fazla bir hype yaratmış olması böyle bi algı oluşturmamalı.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #48 : 03 Mart 2018, 23:14 »
Bence de Lonzo'nun şutuna takılmamak lazım ama Michael Redd'in şutunda öyle garip bir durum yoktu sadece kafasının üstüne normalden biraz daha fazla kaldırır çıkarırdı topu. yani ekstrem bir durum yoktu o adamda ben çok beğenirdim hatta. garip şutun tanımı Shawn Marion'dır. Marion o şut tarzıyla iyi bir üçlükçü oldu, all star oldu , milli sporcu oldu. Lonzo niye olmasın? Sabırlı olmaya devam. Güzel günler göreceğiz

• Superstar
« Yanıtla #49 : 03 Mart 2018, 23:25 »
'Şutunu göz ardı etmek' fikri ne kadar abes sanırım farkında değilsiniz. Bu adam süper yıldız olmak üzereyken daha sıkı savunulacak ve şutu o denli kolay savunulabilir ki daha şimdiden riske ediliyor. Bunun bir sonraki mertebesi sıkı savunma olacak; lise seviyesindeki herhangi biri dahi o şutu kolayca yakın savunmada kepaze edecektir.

Adam yavaş, sorumluluk almaktan aciz ve ciddi bir biçimde liderlik etmekten aciz bir görüntü çiziyor. Yakın giden maçlara bakın; topu elinde dahi tutamıyor. Anlamıyorum ne görüyorsunuz bu çocukta?