Gönderen Konu: #23 LeBron James  (Okunma sayısı 65403 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur de balzac

• Rookie
  • *
  • Bitmeyen sevdamız LosEncılısLeykırsımız!
Ynt: 23# LeBron James
« Yanıtla #70 : 05 Kasım 2018, 12:22 »
Tek bir soru: Lebron'un kontratında takaslanmaya karşı bir engel var mı?

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #71 : 05 Kasım 2018, 12:27 »

Yok.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #72 : 05 Kasım 2018, 12:31 »

Bildiğim kadarıyla yok, ama Lakers'ın, organizasyon olarak, etiği böyle bir şeyi yapmalarını engeller. Biz Kobe aşil tendonunu kopardıktan sonra ona maksimum kontrat vermiş bir takımız. Lebron tabi ki Kobe'nin verdiği katkının 100'de 1'ini bile vermedi daha ama 3+1 kontrat imzaladı ve saha dışı olaylardan, reytinglerden o parayı fersah fersah hak edecek.
En azından Lebron gelmesin diyenlerin korktuğu şeyler biraz daha gün yüzüne çıkıyor şu sıralar, sadece boş hater olmadığımız biraz daha belli olmuştur NBA geneline de.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #73 : 05 Kasım 2018, 12:50 »
Bunu ben de ilk geldiğinde düşünmüştüm ama böyle bir hareketten sonra bırak sadece FA'den bir yıldız almayı, elimizdekileri bile tutamayız..

Kobe'nin bırakma sürecinde NBA çevrelerinden özellikle de oyunculardan Lakers'ın duruşu ve yaptıkları çok büyük övgü almıştı.. Bu konuda Reggie Miller'ın açıklamalarını bulursanız izleyin derim..

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #74 : 05 Kasım 2018, 14:17 »
Maçları izleyemiyorum bu aralar, Lebron'un savunma performansı ne durumda acaba ?

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #75 : 05 Kasım 2018, 14:19 »
10.maç geride kaldı,sadece T'Wolves maçını izlemedim canlı olarak. kalan 9 maçta "ne yaptı?" diye düşünüyorum. Ama tabii bu düşünceyle hareket ederken de,doğal olarak "Kobe etkisi" var içimde. belki bu yüzden karamsarım.

"yuh,oha" denilecek tek olayı,uzatmaya taşıdığı maç sonu şutuydu. (Spurs maçı)

bunun dışında benim aklımda kalan birşeyini görmedim. yeni takım,farklı konferans,yeni takım arkadaşları falan tamam da,cleveland döneminde hep yaptığı drive ile bitirişleri bile çoğu zaman başarılı olamıyor. ters giden birşeyler var gibi.

Çevrimdışı onur de balzac

• Rookie
  • *
  • Bitmeyen sevdamız LosEncılısLeykırsımız!
« Yanıtla #76 : 05 Kasım 2018, 15:15 »
Ben bir sürü senaryoda Lebron'u verirdim takasta. Kobe'ye o kontratın verilmesinde adamın frenchise'a yıllarca verdiği emeklerin payı büyük. Lebron'a yamuk yapmamamız için bir sebep görmüyorum. He bu sezon sonuna kadar öyle bir liderlik gösterir ki, fikirler değişir, bilemedim. "Nba'in en iyi oyuncusu" gelmişken şimdiden bunu konuşmak doğru değil belki, ama akla geldi işte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #77 : 05 Kasım 2018, 15:44 »
Ben bir sürü senaryoda Lebron'u verirdim takasta. Kobe'ye o kontratın verilmesinde adamın frenchise'a yıllarca verdiği emeklerin payı büyük. Lebron'a yamuk yapmamamız için bir sebep görmüyorum. He bu sezon sonuna kadar öyle bir liderlik gösterir ki, fikirler değişir, bilemedim. "Nba'in en iyi oyuncusu" gelmişken şimdiden bunu konuşmak doğru değil belki, ama akla geldi işte.

İşte senin dediğini yaparsa Lakers yönetimine güven azalır. Kısa vade kadar, uzun vade de önemlidir. Mesela Kobe'ye zamanında o kontratın verilmesi, 35 galibiyetlik takıma Lebron gelmesinin nedenlerinden biridir. Turiaf kalp ameliyatı olacağı zaman Lakers'ın bunu karşılaması ya da. Lakers bir franchise olarak kendinden olanları korur ve kolay kolay yanlış davranmaz. Çok az istisnası vardır, Odom olayı gibi. Ama o Odom'un takas istediği durumda bile istediği yere, neredeyse bir hiç karşılığında takas etmiştik. Kendisi daha yeni yılın 6.adamı seçilmişti ve değeri yüksek bir oyuncuydu ligde.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #78 : 05 Kasım 2018, 16:08 »

"yuh,oha" denilecek tek olayı,uzatmaya taşıdığı maç sonu şutuydu. (Spurs maçı)

Portland maçı da var.. Krize giden maçta son 11 sayımızın 10'unda onun imzası vardı. Bir de çok kritik bloku..

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #79 : 05 Kasım 2018, 19:01 »