Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 368783 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #1740 : 06 Aralık 2019, 13:58 »
O değilde herkez stressli ya bugün maç icin ;D
Rahat olun beyler :))

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1741 : 06 Aralık 2019, 14:31 »
Temkinlilik iyidir, sizi hayatta tutar. :)

İki uzunla sahadayken bizi savunmalarına imkan yok. Ki bu maçta iki uzunlu beşi bol bol kullanacaktır Frank Vogel. Savunmadayken de Melo'yu yakın savunup drive etmesine sebep olursak içerde onu güzel sürprizler bekleyebilir.

"Lillard falan uzaklardan üçlüklerle çıldırmadığı sürece sıkıntı olmaz" düşüncesine katılıyorum. Onu da Alex Caruso gerçeğiyle tanıştırabiliriz.

Ha tabii ki çok tehlikeli bir takım. Ritim bulduklarında durdurulması çok zor tam 3 yıldız oyuncuya sahipler. Asla küçümsemeye gelmeyecek bir kadroları var. Ama bu savunmaya karşı maç kazanamazsak o da bizim ayıbımız olsun. :)

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1742 : 06 Aralık 2019, 15:37 »
valla yiğitcim bunun sorumlusu sitedeki rahatlar olarak siz olursunuz kusura bakmayın ben hep temkinliyim :)

Temkinli olmazsan, Dallas maçındaki gibi oynarsan GSW bile sana çakar geçer.. Bu sabah Wizards'ın Philadelphia'ya boruyu döşediği gibi..

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1743 : 06 Aralık 2019, 16:11 »
Temkinli olmazsan, Dallas maçındaki gibi oynarsan GSW bile sana çakar geçer.. Bu sabah Wizards'ın Philadelphia'ya boruyu döşediği gibi..
eee has lakerstr'ci adam nasıl belli ediyor kendini. biz her sene "bu oyunla finalde bizi tokatlayacaklar" diye diye 2 sene üst üste şampiyon yaptık bu takımı bu forumda :)

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #1744 : 06 Aralık 2019, 18:33 »
Temkinlilik iyidir, sizi hayatta tutar. :)

İki uzunla sahadayken bizi savunmalarına imkan yok. Ki bu maçta iki uzunlu beşi bol bol kullanacaktır Frank Vogel. Savunmadayken de Melo'yu yakın savunup drive etmesine sebep olursak içerde onu güzel sürprizler bekleyebilir.

"Lillard falan uzaklardan üçlüklerle çıldırmadığı sürece sıkıntı olmaz" düşüncesine katılıyorum. Onu da Alex Caruso gerçeğiyle tanıştırabiliriz.

Ha tabii ki çok tehlikeli bir takım. Ritim bulduklarında durdurulması çok zor tam 3 yıldız oyuncuya sahipler. Asla küçümsemeye gelmeyecek bir kadroları var. Ama bu savunmaya karşı maç kazanamazsak o da bizim ayıbımız olsun. :)
Başkanları 3 yıldız sözünü vermiş tutmuş biz hala 3.yıldızı arayalım  :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1745 : 06 Aralık 2019, 19:01 »
eee has lakerstr'ci adam nasıl belli ediyor kendini. biz her sene "bu oyunla finalde bizi tokatlayacaklar" diye diye 2 sene üst üste şampiyon yaptık bu takımı bu forumda :)

Yalnız o sene finalde şansımıza Orlando gelmeseydi hakikaten "Bu oyunla Cleveland bizi finalde" olurduk..

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #1746 : 06 Aralık 2019, 20:39 »
Batıdan finale cıkacak takımın doğudan gelen takıma (sakatlık haric) elenme ihtimali var mı sizce?

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #1747 : 06 Aralık 2019, 21:15 »
Batıdan finale cıkacak takımın doğudan gelen takıma (sakatlık haric) elenme ihtimali var mı sizce?

Bu geceki Bucks-Clippers maçı bu mesajda geçer. Pek ihtimal vermiyorum geçen seneki senaryo haricinde.

Portland, ligin en kıt insanı Whiteside' a mahkum olmuşken rahat yenilir görünüyor. Koç olarak tahamülü imkansız. Biraz bu ara istekli gibiler. Bradley katkısı iyi olabilirdi.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1748 : 07 Aralık 2019, 06:32 »
Clippers kaybetti, Denver kaybetti; farkı açmak için Allah için adam akıllı oynayalım ya, lütfen ya..

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1749 : 07 Aralık 2019, 06:38 »
Ohaaaa Bucks Clippersa 40 sayı fark atmış