Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 367018 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #960 : 14 Kasım 2019, 08:25 »
Kadroda mı Norvell?

Almadığına göre değilmiş.. Bu maçta olmalıydı, büyük hata..

Şu havada maç oynamayalı sanırım bir 8 sene olmuştur..

Unutulmuş, değişik bir duyguymuş..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #961 : 14 Kasım 2019, 08:29 »
Neyse tertemiz galibiyet, Davis 0dk James 26dk oynamışken hele. Kuzma da son 3 maçta üçlüklerini toparladı. Umarım dönemsel bir gazdan çok devamlılığı olan bir performans olur. Yavaş yavaş maç ritmine girmeye başladığı belli oluyor.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #962 : 14 Kasım 2019, 08:39 »
Phil baba sonrası 9. galibiyete hangi maç sayısında ulaştığımıza bakıyorum da...

2011-12 -> 13.maç
2012-13 -> 19.maç
2013-14 -> 17.maç
2014-15 -> 28.maç
2015-16 -> 40.maç
2016-17 -> 18.maç
2017-18 -> 24.maç
2018-19 -> 16.maç
2019-20 -> 11.maç

özlemişim...

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #963 : 14 Kasım 2019, 08:39 »
Kağıt üzerinde kolay görünüp de kolay geçen bir maç oynamayalı hakikaten 8-9 sene olmuştur heralde. Güzeldi. Javale babamın şovu çok keyifliydi.

4. periyot başlarında LeBron’suz dönemde fark 10’lara yaklaşmışken takımın verdiği savunma reaksiyonu ve ardından kapıyı kapatışımız çok iyiydi.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #964 : 14 Kasım 2019, 08:50 »
Şimdi tekrar düşündüm de, umarım KCP'nin durumu ciddi değildir..

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #965 : 14 Kasım 2019, 10:21 »
Yalnızca bir sezon ne kadar fark yaratabilir çok iyi izliyoruz hep beraber. Sadece transferlerle alakalı bir durum da değil bu. Biraz transferler, biraz takımda yaratılan hava ve tabii ki Frank Vogel etkisi. Hala tam potansiyelimizden çok uzaktayız ve işin güzel tarafı, herkes de bunun farkında. Yavaş yavaş oturmaya başlayacaktır her şey. Ders ala ala, öğrene öğrene ilerliyoruz.

Tam bir büyük takım galibiyeti aldık yine. B2B'in ikinci maçında en önemli 2 yıldızdan birisi hiç oynamadı, diğeri 26 dakika oynadı ve fişi çok rahat çektik. Rakip ne kadar zayıf olursa olsun bu mesajı ve hissiyatı almak çok önemli. Geçtiğimiz senelerde de bizden çok kötü takımlara karşı neler yaşadığımızı hepimiz izledik. Sadece iyi kadro kurmakla bitmiyor hiçbir şey.

4. periyot başlarında LeBron’suz dönemde fark 10’lara yaklaşmışken takımın verdiği savunma reaksiyonu ve ardından kapıyı kapatışımız çok iyiydi.
Bundan bahsediyorum mesela. Mesela o an sahadaki kadro geçtiğimiz senelerdekinden daha iyi, daha yetenekli bir kadro falan değildi kesinlikle. Cook, Caruso, Kuzma, Dwight falan vardı sahada. Ama işte o büyük takım mentalitesini ve bilincini yavaş yavaş oturttuğumuzu görüyoruz.

McGee sezon başındaki tutukluluğunu attı, Kuzma yavaştan forma giriyor. Bugün dinlendirilse de Rondo geri döndü ve hücumumuza çeşitlilik katacağı kesin. İddialar için erken ama ben oldukça umutluyum takımımızdan.

Şimdi tekrar düşündüm de, umarım KCP'nin durumu ciddi değildir..
Röntgenlerde herhangi bir soruna rastlanmamış. Ciddi bir şey değilmiş.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #967 : 14 Kasım 2019, 13:33 »
Röntgenlerde herhangi bir soruna rastlanmamış. Ciddi bir şey değilmiş.

Bilek sakatlıklarında grafi kırık çıkık gösterir sadece, o ilk test. Daha muayene ve gerekirse mr falan da yapılır. Yarın değerlendirilecek tekrar yazmışlar zaten. Grafi en basit test olduğu ve stadlarda bulunduğu için onu direkt yapıyorlar yani. Eğer bilek bağlarında bir zedelenme yırtılma varsa mr ike çıkar. Çok sevmesem de kcpyi umarım ciddi bir sakatşığı yoktur.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #968 : 14 Kasım 2019, 13:57 »
Olm ben Caruso'yu baya seviyorum ya böyle ciddili yani :D

Keşke MIP falan olsa :D
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #969 : 14 Kasım 2019, 14:00 »
Olm ben Caruso'yu baya seviyorum ya böyle ciddili yani :D

Keşke MIP falan olsa :D
vogel'ın istisnasız her kritik maç sonu 5'inde ona yer vermesi inanılmaz bir detay. hücumda hala güvenilir bir el değil ama, kcp gibi gereksiz çar çur da etmiyor. ayrıca savunmada baya baya iyi. dün booker'ı falan bildiğin harcadı. geçen sezonun rezil kadrosunda bile kimsenin rotasyona yazmayacağı adam bu seneki iddialı takımın en önemli parçalarından biri haline geldi. çok büyük kazanım.