Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 367036 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #180 : 06 Ekim 2019, 11:31 »
hoşgeldiniiizzzzz..

bu kadar yıllar sonra bir Lakers maçından heyecan ve keyif duyacağımı, maçtan sonra da içimin kıpır kıpır olacağını sanmazdım. güzel şeyler vaat ediyor bu takım bize. normal sezonda da her şey güzel olur umarım.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #181 : 06 Ekim 2019, 11:50 »
Gece maçı ve sabah yazılanları büyük keyifle takip ettim, etmekteyim. Şut performansı gibi, bahsedilen bir kaç eksik dışında her şeyin istediğimiz gibi gideceğinin sinyallerini aldık. Zamanla daha iyi olacağını da düşünüyorum.

AD'ye falan geleceğim yalnız, özellikle LeBron'un geçen seneki durumundan hem fiziksel, hem ruhsal olarak çok çok daha ilerde olduğunu söylemek gerek. Ahkam Kuşu da yukarlarda bahsetmiş. Henüz bir pre-season maçı olmasına rağmen, yeni kurulan ve iddialı bir takım olmamız LeBron'da büyük bir heves ve açlık doğurmuş. Rakibin adının GSW olmasının da bundan etkisi var muhtemelen. Ama eksik rakibimiz oyunun hiç bir bölümünde hiç bize kafa bile tutamadı. Nihayet özlediğimiz, daha doğrusu tanıdığımız LeBron'u bu sezon göreceğiz gibi duruyor.

AD'ye gelince; Vogel aslında maçtan sonra gerekeni söylemiş. "O bir skor canavarı" diyerek. Gerçekten yıllardır ihtiyaç duyduğumuz tipte bir oyuncu ve o tip oyuncuların en iyisi. Sonsuz bir maden gibi adeta. Daha şut ritmini falan da bulacak. Saçma sapan bir güç gerçekten. Sezon içinde 40-20'lik, 35-15'lik performanslar görmeye hazırım. LeBron ile birlikte Kobe-Pau ikilisini hatırlattılar maç içinde bol bol.

McGee-Dwight ikilisinin -sağlıklı kaldıkları sürece- harika bir pivot rotasyonu olduklarını düşünüyorum. Dwight yedek kalmak istemeyip daha sıkı çalışırsa çok daha iyi duruma gelebilir. Oradaki rekabet her türlü bizi olumlu etkileyecek. Fiziksel durumu gayet iyi görünüyor, sadece biraz forma ihtiyacı olduğunu sezinledim. McGee ise geçen sezon kaldığı yerden devam gibiydi. 5'te 5 ile 13 sayı, 10 ribaund. Gayet iyi, geçen sezonki sorumluluğu da olmayacak, tam da böyle bir takımın pivotu.

Bu arada yenilerden Troy Daniels çok sağlam sekanslar sundu. Özellikle savunmadaki beklenmedik enerjisi ve şut range'i anlamında. Ben beğendim. Rotasyonu zorlayabilir. Green bildiğimiz Green. Daha sezonu açmamış haliyle 2-3 tane üçlük soktu. Çok değerli. Rondo, Caruso dakika tartışmasına şimdiden girmek istemiyorum. Zamanla su akıp yolunu bulacaktır.

Çok önemli bench kuvvetleri olabilecek 3 adamımızın da olmadığını eklemek lazım. Üçünün de farklı meziyetleri olsa da, özellikle ortak özellikleri dış şut konusunda iyi olmaları.

Son olarak, maça çıkan ilk beşin ben de ideal beşimiz olduğunu düşünüyorum. Umarım hoca da bunda ısrar eder.

Herkese iyi forumlar :)

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #182 : 07 Ekim 2019, 09:19 »
şimdi çin'e gidiyoruz... sıradaki 2 maç harika tarih ve saatlerde. 2'sini de nets'le oynuyoruz. biri bu perşembe, biri cumartesi. ikisi de türkiye saatiyle 14:30'da.

:tey:

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #183 : 08 Ekim 2019, 17:59 »
şimdi çin'e gidiyoruz... sıradaki 2 maç harika tarih ve saatlerde. 2'sini de nets'le oynuyoruz. biri bu perşembe, biri cumartesi. ikisi de türkiye saatiyle 14:30'da.

:tey:

Veee Morey'nin attığı tweet ile Çin-NBA arası kriz yaşanır...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #184 : 08 Ekim 2019, 22:34 »
Dalga geçiyordum ama Çin kanalları yayınlamayacağı için yayınlanmayacakmış maçlar.

Adamlar kafayı yemiş. İfade özgürlüğü vardır ama biz izin verdiğimiz kadar vardır tarzı bir açıklama yapmışlar.

“We’re strongly dissatisfied and oppose Adam Silver’s claim to support Morey’s right to freedom of expression,” CCTV said in a statement. “We believe that any remarks that challenge national sovereignty and social stability are not within the scope of freedom of speech.”

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #185 : 09 Ekim 2019, 10:25 »
Dalga geçiyordum ama Çin kanalları yayınlamayacağı için yayınlanmayacakmış maçlar.

Adamlar kafayı yemiş. İfade özgürlüğü vardır ama biz izin verdiğimiz kadar vardır tarzı bir açıklama yapmışlar.

“We’re strongly dissatisfied and oppose Adam Silver’s claim to support Morey’s right to freedom of expression,” CCTV said in a statement. “We believe that any remarks that challenge national sovereignty and social stability are not within the scope of freedom of speech.”

nasıl yani? ciddi ciddi izleyemeyecek miyiz maçları? bu nedir abi.. çıksın gitsin NBA takımları bir daha da gitmesinler çin'e falan. dünyanın en çok izlenen liginin maçını yayınlamamak nedir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #186 : 09 Ekim 2019, 11:10 »
Şimdilik paylaşılan son bilgiler şu yönde, dün Nets'in bugün de Lakers'ın NBA Cares etkinliklerini iptal etmişler. Maçların da iptal edilmesi bekleniyor ama NBA burada son hamleyi yapıp takımları çekmek istemiyormuş. Tek taraflı tepki gösterildi biz alttan aldık algısını korumaya çalışıyorlar sanırım.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #187 : 09 Ekim 2019, 11:12 »
Hatta biraz önce tweet geldi, basın toplantısı olacaktı Lakers'ın bu olaylardan bağımsız maç öncesi etkinliğiydi sanırım, o da iptal edilmiş.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #189 : 10 Ekim 2019, 10:54 »
Maç 14.30'da, S Sport veriyor.

Vakit mükemmel. Birkaç kişi toplanalalım en azından buralarda.  8)