Gönderen Konu: Gel, tanışalım önce..  (Okunma sayısı 10726 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tellal

• Rookie
  • *
Ynt: Gel, tanışalım önce..
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2017, 19:09 »
Eski sitede de vardım, ama nickimi hatırlayamadım, zaten çok da aktif bir üye değildim o zamanlar. Ama yaptırılan poları hala giyerim basket oynamaya giderken.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #11 : 04 Temmuz 2017, 01:07 »
Akbaba is back bitches..

Çevrimdışı aykutpurde

• Rookie
  • *
« Yanıtla #12 : 04 Temmuz 2017, 15:05 »
Tophane'de şampiyonluk maçını alıp Eminönü'nde üçlü çeken "genç" nesil burada mı :) georgebest idi en son nickim, şimdi isim soyad ile devam ediyorum. Odun adam oldum görüşmeyeli.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #13 : 05 Temmuz 2017, 01:15 »
Tophane'de şampiyonluk maçını alıp Eminönü'nde üçlü çeken "genç" nesil burada mı :) georgebest idi en son nickim, şimdi isim soyad ile devam ediyorum. Odun adam oldum görüşmeyeli.

biz kobethekobe olarak tanıdık, sevdik.

Çevrimdışı aykutpurde

• Rookie
  • *
« Yanıtla #14 : 16 Temmuz 2017, 00:12 »
biz kobethekobe olarak tanıdık, sevdik.

hakaten bir kobethekobe vardı. zaman uçuyor biz yaşlanıyor.

Çevrimdışı Ko8e_Bryant

• Rookie
  • *
« Yanıtla #15 : 25 Temmuz 2017, 09:39 »
Daha sonra nickimi "ENES" olarak değiştirmiştim; kendi ismim olsun diye ama ilk yeniden açılışın şerefine hiç güzel nick olsun diye kasmadan ilk nick'imle kayıt oldum.

Herkese selam olsun!  ;D

Çevrimdışı angelboy1905

• Rookie
  • *
« Yanıtla #16 : 26 Temmuz 2017, 10:30 »
merhaba eski üyelerdenim nick aynı olması lazım diye hatırlıyorum herkese selam

Çevrimdışı bryant81

• Rookie
  • *
« Yanıtla #17 : 18 Aralık 2017, 16:36 »
Sitenin dönüşünü yeni farkediyorum. Eski forumda yanlış hatırlamıyorsam bryant8 yada bryant81 kullanıcı adını kullanıyordum. Çok uzun zaman oldu.
Vallahi uykusuz maç başlıklarını, lakerstr özel röportajlarını, takas dedikodularını çok özledik.

web.archive.org sayesinde (teşekkürler Jr.Kobe) kendimi kayıt olduğum dönemi buldum :) bryant81
https://i.imgyukle.com/2019/12/23/RfmRpI.png

« Son Düzenleme: 23 Aralık 2019, 02:53 Gönderen: bryant81 »

Çevrimdışı Bodom

• Rookie
  • *
« Yanıtla #18 : 15 Temmuz 2018, 19:17 »
Herkese selam. Eski nickimde Bodom'du. Dün akşam gördüm forumun yeniden hayata döndüğünü. Önce acaba başkaları mı devraldı dedim. Ama Jr.Kobe nickini görünce Çağlar'la konuştum. Açıkçası 2006-2009 yılları arasında çok aktiftim. O dönemlerden kalan çok güzel dostluklar, kardeşler edindim ve halen görüşüyoruz. Fotoğrafın  foruma nasıl yüklendiğini hatırlarsam o dönem yaptırmış olduğumuz t-shirtler var paylaşmak isterim. Halen giyiyorum(eskimiyor valla  :) )

Lafı çok uzatmıyayım. Tekrar hoşgeldin Lakerstr.com
İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez.  "Harriet Tubman"

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #19 : 15 Temmuz 2018, 23:13 »
Herkese selam. Eski nickimde Bodom'du. Dün akşam gördüm forumun yeniden hayata döndüğünü. Önce acaba başkaları mı devraldı dedim. Ama Jr.Kobe nickini görünce Çağlar'la konuştum. Açıkçası 2006-2009 yılları arasında çok aktiftim. O dönemlerden kalan çok güzel dostluklar, kardeşler edindim ve halen görüşüyoruz. Fotoğrafın  foruma nasıl yüklendiğini hatırlarsam o dönem yaptırmış olduğumuz t-shirtler var paylaşmak isterim. Halen giyiyorum(eskimiyor valla  :) )

Lafı çok uzatmıyayım. Tekrar hoşgeldin Lakerstr.com
Sitenin bana ve İzmirli ekibe kattığı güzel dostluklardan biridir Umut abi. Zamanında buluştuk, yedik içtik, top oynadık.

Hoşgeldin abi.