Gönderen Konu: Kyle Kuzma  (Okunma sayısı 31969 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: #0 Kyle Kuzma
« Yanıtla #50 : 17 Haziran 2019, 18:35 »
An itibariyle takımdaki en eski lakers’lı ve ben bu adamı tuttuğumuza sevindim. Keşke savunması bir tık daha iyi olsa

Bunu farkında, savunma çalışıyormuş zaten..

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #51 : 06 Temmuz 2019, 18:05 »
Evet Kardashian-Jenner familyasına pompacılık hizmetimiz devam etmektedir.

https://www.sportsgossip.com/kyle-kuzma-and-kendall-jenner-spotted-hanging-out-together-on-july-4th/

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #52 : 06 Temmuz 2019, 23:16 »
Sezonun kaderini belirleyecek.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #53 : 16 Temmuz 2019, 17:14 »
Oha ahahahhah.

Yol yakınken dön çocuğum. Bu kız bize gelmez.

https://twitter.com/KendallJenner/status/1151127892060864513

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #54 : 10 Ağustos 2019, 08:23 »
Kuzma USA White vs Blue maçında maçı 7 sayı 4 ribaunt 1 asist ile bitirdi. Bu maç ne artı ne de eksi yazar gibi geldi bana. Maçın başında bir çok pozisyonda boş üçlük deneme fırsatı varken şut fake'i atıp potaya gitmeye çalıştı. Savunmada ve ribauntlarda gayretliydi ama savunmada hala problemli, bunun zaten değişmesini beklemek biraz hayalcilik olur. Şimdilik kadroda kalacak ama onun skor katkısına çok da ihtiyaç duyulmayan bir kadroda kalabilir mi emin değilim. Umarım dünya kupası kadrosunda kalır, hem güzel bir tecrübe olur hem de kopan maçların son çeyreklerinde bol bol fırsat bulabilir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #55 : 22 Ağustos 2019, 13:06 »
Avustralya'ya karşı olan hazırlık maçında ilk çeyrekte 4'te 3 üçlük soktu. Tek kaçırdığı da orta sahadan çeyrek sonu denemesiydi ve içinde çıktı. Evlat yanıyor.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #56 : 22 Ağustos 2019, 14:46 »
Genel bir artı eksi profili yapmamız gerekirse, Kuzma'nın şutu çok iyi duruyor. Kamp videolarında da, izlediğim iki üç hazırlık maçında da iyi soktu. Böyle çok opsiyonlu bir kadroda gereksiz şut zorlamadan boş şutları deneyip, şutu yoksa topu çevirip yeniden pozisyon alma gibi temel işleri yapıyor. Biraz dribbling yaparken ekstra tutuk göründü, bunu topa alışamamasına veriyorum, Avrupa topları NBA'in Spalding'lerine göre daha kaygan bir yüzeye sahip oluyor. Çok daha fazla garip top kayıpları görüyoruz bu yüzden Amerikalı oyunculardan. Ribauntlarda da eforlu gözüktü.

Savunması hala sıkıntılı, bire birlerde fena durmasa da topsuz oyuncuyu savunurken perdelerde falan çok kayboluyor. Pozisyon algısı hep zayıftı ve bu zaten kolay kolay geliştirilebilecek bir özellik de değil. Popovich bile 5 oynattı bu son Avustralya maçında ve resmen sahada bağırıyor ben bu pozisyonu oynamayı beceremem diye. Artık Kuzma iyice net bir 3 numaraya dönüşüyor gibi gelmeye başladı bana. Eskiden en iyi pozisyonu 4 olacak gibi düşünüyordum ama o pozisyonda oynamanın gerektirdiği ribaunt ve savunma katkısını verebileceğini çok düşünmüyorum.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #57 : 24 Ağustos 2019, 18:45 »
Sol ayacık bileciğinden sakatlanmış. Dünya kupasında oynamayacakmış

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #58 : 24 Eylül 2019, 17:25 »
Ayağı düzelmemiş galiba hala yeterince.

https://twitter.com/TheSteinLine/status/1176501367629864962

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #59 : 27 Eylül 2019, 10:03 »
Ayak sakatlığı düşündüğümüzden ciddi sanırım. Hala iyileşmemiş ve antreman veya maçta oynamaya hazır değilmiş. Çin'deki hazırlık kampı dönüşü MR çekilecekmiş ki bu benim gördüğüm en saçma olay. Sakatlığı tanımlamak için niye iki hafta bekliyorlar? Tıbbi neden olarak tek tahmin edebildiğim şey, ayağında ödem olması ve daha iyi bir görüntü elde etmek için ödemin azalmasını bekliyor olmaları olabilir. Diz sakatlıklarında yapıyorlar bazen bunları ama ayak için de yapılıyor mu emin değilim.

Sakatlık raporların atayım.

https://twitter.com/Lakers/status/1177367011917123585