Gönderen Konu: Paul George  (Okunma sayısı 11109 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı organic soap

• Rookie
  • *
  • - Ball
Ynt: Paul George
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2017, 18:35 »
Paul George'a burun kıvrıldığına göre LakersTR gerçekten geri dönmüş.

Geçtiğimiz sezonun All-Star sonrasını, büyük ihtimal super-max kontrat için ama iyi niyetli arkadaşlar takımının playoff yarışı için de diyebilir, elit seviyede geçirdi. Özellikle Ball-Ingram temelinin oyun stilini çok iyi tamamlayabilecek bir oyuncu. Lebron James ihtimaline yapacağı artı yönde etkisiyle birlikte hoşgelir.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 19:36 Gönderen: organic soap »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #11 : 03 Temmuz 2017, 18:40 »
Paul George'a burun kıvrıldığına göre LakersTR gerçekten geri dönmüş.
Ahahaahahah çok iyi.

PG tek başına tabii ki bu takımı contender yapamaz ama yanında bir süperstarla daha gelecek muhtemelen. O zaman işler değişebliir. Burun kıvrılacak adam değil tabii ki.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #12 : 03 Temmuz 2017, 21:08 »
En kötü top20 olan bir oyuncudan bahsediyoruz arkadaslar. Doğru bir koç ve sistemle daha da iyi olacağını düşünüyorum. Cok değil daha geçen sene hiçbir kalburüstü oyuncu bizimle görüşmek dahi istemedi. Bize gelmeyi isteyen bir superstarı kucaklayip bağrımıza basabiliriz ancak. Potansiyelli oyuncularımız dilediğimiz gelişimi gösterir artı bir de George u katabilirsek kadroya elimiz güçlenmeye başlar artık.

Çevrimdışı chosen

• Rookie
  • *
« Yanıtla #13 : 07 Temmuz 2017, 11:16 »
Pg yi bende severimde contender takimda en fazla 3. Yıldız olur.Takassız gelmesi en büyük avantaj

Çevrimdışı emirilmagnifico

• Rookie
  • *
« Yanıtla #14 : 11 Temmuz 2017, 18:25 »
Paul George, bugün Sports Illustrated dergisine verdiği röportajda ¨Bu sene çılgın atarsak OKC'den ayrılmak aptallık olur¨ demiş, açık kapı bırakmış.

Kevin Durant'in OKC'yi övme noktaları çok tırt geldi yalnız bana. KD tesisler iyi, insanlar iyi, şefler iyi, yemekler iyi demiş. 

https://www.si.com/nba/2017/07/11/paul-george-thunder-trade-kevin-durant-lakers-pacers-russell-westbrook

https://baloncesto.as.com/baloncesto/2017/07/11/nba/1499777395_541596.html

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #16 : 12 Temmuz 2017, 10:27 »
Fikirlerinin değişmesi için Westbrook ile bir maç yeter..

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #17 : 31 Ağustos 2017, 20:54 »
Nba yönetimi Paul George ile takas döneminde kurallara aykırı şekilde iletişime geçildiği için 500bin dolar ceza vermiş bize.

https://twitter.com/ShamsCharania/status/903300094694445056

Çevrimdışı Ko8e_Bryant

• Rookie
  • *
« Yanıtla #18 : 04 Eylül 2017, 20:38 »
Bu sene en merak ettiğim takım OKC açıkçası PG sayesinde...  Westbrook ile bunların arasında bi olay çıkması kimseyi şaşırtmasın. PG göründüğünün aksine çok egoist yapısı olan bir adam. Merakla bekliyorum.

Pg yi bende severimde contender takimda en fazla 3. Yıldız olur.Takassız gelmesi en büyük avantaj

Buna da katılıyorum ve seneye bize Lebron ile geldiğinde olacakları da ayrıca merak ediyorum.

Çevrimdışı bryant81

• Rookie
  • *
« Yanıtla #19 : 18 Aralık 2017, 17:03 »
OKC'nin play-off dahi yapabileceğini sanmıyorum, PG ve Melo nerdeyse şut anlamında kariyer dibini yaşıyorlar. PG'nin OKC'de kalma ihtimali 0