Gönderen Konu: Koç Frank Vogel  (Okunma sayısı 16746 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
Ynt: Koç Frank Vogel
« Yanıtla #150 : 11 Nisan 2022, 16:14 »
Yıllar sonra takım halinde istikrarlı şekilde savunma yaptirabilen bir koçumuz olduğu için mutluydum. Geçen sezon Davis olmamasına rağmen bunu sürdürebiliyorduk.
Fakat bu sene takımda; Davis dışında savunma yapacak tek bir kişi bile bırakmadılar, Westbrook'u ekleyebilmek için kadro genişliğini yok ettiler. Bunlara rağmen tüm ihale ise beklediğim gibi sana kaldı. Her şey için teşekkürler koç!

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #151 : 11 Nisan 2022, 16:51 »
Vogel'ın gönderilme kararını, gelen isim belirleyecek. Şimdilik bir yorum yapmak için çok erken bana kalırsa..

Madem gönderilecek, ben olsam geçen sene yapar ve hazır boştayken Carlisle'ı getirirdim.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #152 : 11 Nisan 2022, 17:48 »
Vogel'ın gönderilme kararını, gelen isim belirleyecek. Şimdilik bir yorum yapmak için çok erken bana kalırsa..

Madem gönderilecek, ben olsam geçen sene yapar ve hazır boştayken Carlisle'ı getirirdim.
Carlisle,Pacers'dan ayrıldı mı?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #153 : 11 Nisan 2022, 20:03 »
Can: Pacers'ta olmak, boşta olmak, ne farkı var aq?

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #154 : 11 Nisan 2022, 20:10 »
Geçen sene demiş ya...

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #155 : 11 Nisan 2022, 21:01 »
Geçen sene demiş ya...
doğru doğru,haber can sıkıcı olunca boşluğa geldi :/

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #156 : 11 Nisan 2022, 21:05 »
Ne sevindim ne üzüldüm ama verilmesi gereken bir karardı. Özellikle geçen sezon savunma konusunda iyi iş çıkarttı ama son 2 sezondur hücum konusunda maalesef çok sınıfta kaldı. Takıma o konuda hiçbir şey katamadı. Hayırlısı olsun şampiyonluk için teşekkürler.

https://twitter.com/Lakers/status/1513577029194579968

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #157 : 11 Nisan 2022, 23:51 »
Şampiyon olduğumuz yılki takımdaşlık keyfini bir daha kolay kolay göremeyiz. Bir sürü toksik karakteri adam edip, klişe tabirle kolej havasına sokup, üstüne nefffis savunma yaptırmıştı. Tutmuş bir yapı üzerinde aşırı gereksiz bir şımarıklığa giderek bir çuval inciri berbat ettik. Hem hocayı kendi stilinin dışına itmek zorunda kaldık, hem de önceki sezon faydalı olan birçok mütevazı kontratlı ismi kaybettik. Tüm bu handikaplara rağmen hoca da kendi potansiyelinin altında kaldı, daha iyisi mutlaka olurdu, ona itiraz edemem elbette. Diğer yandan böyle uyumsuz ve kötü karakterlerden oluşan bir ekibi, başka bir koç ne kadar yukarıya taşıyabilirdi? O konuda da çok optimist değilim.

Her neyse, bir şekilde şartlar oluştu ve ayrılık kararının alınması gereken bir noktaya geldik. Sorunların asıl kaynağı göz ardı edildikçe, daha başka koçlar da yollanır. Bu karar haklı bir karar olabilir ama arkadaşların söylediği gibi kolaycılığa kaçan bir karar.

Ne olursa olsun Pat Riley ve Phil Jackson'dan sonra şampiyon olan ilk kişi olmak baya bir şeydir. Ben uzun vadede kendisini iyi hatırlayacağım. Teşekkürler koç.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #158 : 21 Mayıs 2023, 06:49 »
Jeanie Buss ve Pelinka gitsin elini öpüp özür dilesinler. Bu camianın sana ihtiyacı var baba.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #159 : 21 Mayıs 2023, 09:52 »
Jeanie Buss ve Pelinka gitsin elini öpüp özür dilesinler. Bu camianın sana ihtiyacı var baba.
Frank'i mumla ara olduk ne hallere düştük ama Davin'i yollucklari sanmiyorum.