Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 61507 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı damirmrsic

• Rookie
  • *
  • Mamba
Ynt: Anthony Davis
« Yanıtla #30 : 05 Ocak 2019, 18:00 »
Şunu diyorum; AD önce tek eksiği Mirotic olan takımına merhem olsun..

Zaten AD tek başına istediğimiz bir isim değil ki dediğin gibi tek başındayken başaramadıklarını gördük orda . Heyecanlandıran kısmı Bron ile birleşecek olmaları hatta belki de bir süperstar daha

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #31 : 05 Ocak 2019, 20:14 »
Bu sinirle Ingram + Lonzo + Ball + Hart + Kuzma pakedini verebilirim kendisi için.

Öfkeler yatıştıysa bu takasın olmasını isterim, deli gibi Pelicans takip ederim sanırım bu takas olsa. Tam "paralel evrende Lakers gençleri nasıl olurdu" takımı olurlar :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #32 : 06 Ocak 2019, 17:35 »
Zaten AD tek başına istediğimiz bir isim değil ki dediğin gibi tek başındayken başaramadıklarını gördük orda . Heyecanlandıran kısmı Bron ile birleşecek olmaları hatta belki de bir süperstar daha

Ben de diyorum ki zaten; şu anda LeBron yok. Rondo yok. Kuzma yok.

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #33 : 16 Ocak 2019, 09:57 »
şöyle 3 senaryo yazmış bir site... burası karışacak vaziyet alın :D

Anthony Davis + Wesley Johnson -> Ingram + Hart + KCP + Rondo + Lance + 2020 ilk tur seçimi

Anthony Davis + Elfrid Payton + Ian Clark -> Lonzo + Hart + KCP + Rondo + 2019 ve 2021 ilk tur seçimi

Anthony Davis + 2019 2.tur seçimi -> Ingram + KCP + Rondo + 2019 ve 2021 ilk tur seçimi

yorumlarınız? :/

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #34 : 16 Ocak 2019, 10:10 »
2. senaryoyu boş ver, favorim 3. senaryo.. NOP 1. Senaryoyu yapmak ister..

1. Senaryo ilk beş, Lonzo - Wesley - Lebron - Davis - Mcgee.. (Bench çok boşalıyor gibi).
2. Senaryo ilk beş, Payton - Svi - Lebron - Davis - Mcgee..
3. Senaryo ilk beş, Lonzo - Hart- Lebron - Davis - Mcgee..

« Son Düzenleme: 16 Ocak 2019, 10:16 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #35 : 16 Ocak 2019, 10:21 »
1'i yaparsak zaten,D-Fenders takviyeli kadromuzla şeref mücadelesi yaparız...

2'de bile çok oyuncu gidiyor. 3'e bağlamak lazım.. tabii karşıda bir Chris Wallace var ise :D

Traded by the Memphis Grizzlies with a 2010 2nd round draft pick (Devin Ebanks was later selected) to the Los Angeles Lakers for Kwame Brown, Javaris Crittenton, Marc Gasol, Aaron McKie, a 2008 1st round draft pick (Donte Greene was later selected) and a 2010 1st round draft pick (Greivis Vasquez was later selected).

yetiş yaa Chris Wallace :D

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #36 : 16 Ocak 2019, 10:29 »
Davis bize takas olmak istemediği sürece akla mantığa uymayan şeyler bunlar bence. İstese bile Lonzo-Kuzma-Ingram'dan birini verip almak yine çok ucuz. Pelicans o kadar biten kontrat alıp ne yapacak ki yazın süperstar çekecek bir kadro olmadıktan sonra. 1 buçuk yıl garanti kontratı var daha.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #37 : 16 Ocak 2019, 11:39 »
şöyle 3 senaryo yazmış bir site... burası karışacak vaziyet alın :D

Anthony Davis + Wesley Johnson -> Ingram + Hart + KCP + Rondo + Lance + 2020 ilk tur seçimi

Anthony Davis + Elfrid Payton + Ian Clark -> Lonzo + Hart + KCP + Rondo + 2019 ve 2021 ilk tur seçimi

Anthony Davis + 2019 2.tur seçimi -> Ingram + KCP + Rondo + 2019 ve 2021 ilk tur seçimi

yorumlarınız? :/

3 senaryo da bana hiç gerçekçi gelmedi. Kuzma-Lonzo-Ingram'dan ben ikisini vererek bile kurtaramayız diye bekliyorum değil sadece birini verip ikisini tutalım.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #38 : 16 Ocak 2019, 13:11 »
İşin karşı tarafından, objektif bir bakış açısıyla bakamadığım için Pelicans olsam bu senaryoların hiçbirine şahsen AD'yi vermezdim ben.

Kuzma dışında hepsine 'bunlardan bi bok olmaz' diye baktığım için adamlar da öyle görüyor diye düşünüyorum ister istemez. Belki de gerçekten öyledir.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #39 : 16 Ocak 2019, 14:46 »
İşin karşı tarafından, objektif bir bakış açısıyla bakamadığım için Pelicans olsam bu senaryoların hiçbirine şahsen AD'yi vermezdim ben.
AD şu anda NBA'in en değerli oyuncusu bence. Curry, Harden, Durant.. Hiç biri onun değerini karşılamaz pozisyon itibariyle. LeBron'u zaten geç.. O açıdan bakarsak hiç bir paket onları tatmin etmez. Bu iş ancak AD'nin "ben illa gideceğim" demesiyle, bir ihtimal olabilecek bir şey. Ki ben tüm senaryoların tamamen uydurma olduğundan eminim zaten.