Anket

Sizce playofflara kalabilecek miyiz?

Hayır
Evet

Gönderen Konu: Playoff'lara kalabileceğimizi düşünüyor musunuz?  (Okunma sayısı 4715 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
Büyük beklentilerle başladığımız sezonda 61 maç geride kaldı. 30 maç kazandık, kazandığımızdan 1 maç fazlasını kaybettik. Hawks, Knicks, Cavaliers gibi takımlara maç verdik ve en önemli oyuncularımız uzun süreli sakatlıklar yaşadı. Özetle kötü bir sezon geçiriyoruz.

Peki kalan 21 maçta sizce ne yaparız ? Bizim fikstürümüz üst sıramızdaki Kings Jazz ve Clippers'a göre bir tık daha zor. Son 5 maçımız ise sırasıyla ; OKC, GSW, LAC, UTA, POR ...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Playoff'lara kalabileceğimizi düşünüyor musunuz?
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2019, 11:10 »
Büyük beklentilerle başladığımız sezonda 61 maç geride kaldı. 30 maç kazandık, kazandığımızdan 1 maç fazlasını kaybettik. Hawks, Knicks, Cavaliers gibi takımlara maç verdik ve en önemli oyuncularımız uzun süreli sakatlıklar yaşadı. Özetle kötü bir sezon geçiriyoruz.

Peki kalan 21 maçta sizce ne yaparız ? Bizim fikstürümüz üst sıramızdaki Kings Jazz ve Clippers'a göre bir tık daha zor. Son 5 maçımız ise sırasıyla ; OKC, GSW, LAC, UTA, POR ...

Burada birkaç faktör var benim aklıma gelen onları sıralamak gerekirse:

1-Lonzo Ball sakatlığından nisan ayı dönecek gibi duruyor. Bu da zaten artık herkesin fark ettiği gibi savunmamızın bir ay daha yol geçen hanı gibi olması demek olacak.

2-LeBron dönmesine hatta "Playoff Modu"nu açmasına rağmen kolay maçlar bıraktık. Genelde güçlü rakiplere karşı iyi performanslar sergilesek de tüm sezon boyunca, bu tarz kolay maçları kaybetmeye devam edersek işimiz zor. Veteranların bu kazanmamız gereken maçlardaki ruhsuzluğu ve umursamazlığı ciddi bir problem.

3-Diğer takımların kalan maçlarına bakmıştım çok detaylı olmadan ama yaklaşık 46-47 maç kazanmamız lazım kalan maçlarda, playoffa kalmak istiyorsak. Bu da demektir ki, kalan 21 maçta 16-5 bile yetmeyebilir. O yüzden playoff yapamayız tarafına geçtim ben artık :(

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2019, 11:34 »
Burada birkaç faktör var benim aklıma gelen onları sıralamak gerekirse:

1-Lonzo Ball sakatlığından nisan ayı dönecek gibi duruyor. Bu da zaten artık herkesin fark ettiği gibi savunmamızın bir ay daha yol geçen hanı gibi olması demek olacak.

2-LeBron dönmesine hatta "Playoff Modu"nu açmasına rağmen kolay maçlar bıraktık. Genelde güçlü rakiplere karşı iyi performanslar sergilesek de tüm sezon boyunca, bu tarz kolay maçları kaybetmeye devam edersek işimiz zor. Veteranların bu kazanmamız gereken maçlardaki ruhsuzluğu ve umursamazlığı ciddi bir problem.

3-Diğer takımların kalan maçlarına bakmıştım çok detaylı olmadan ama yaklaşık 46-47 maç kazanmamız lazım kalan maçlarda, playoffa kalmak istiyorsak. Bu da demektir ki, kalan 21 maçta 16-5 bile yetmeyebilir. O yüzden playoff yapamayız tarafına geçtim ben artık :(

Tamamen aynı fikirdeyim ben de. Son 5 maçımız çok zorlayıcı beni düşündüren o asıl. Hani iş o son maçlara kalsa bile zor yani.. Bilemiyorum Altan...

Bir de Lonzo haftaya dönebilirmiş gibi bir haber görmüştüm gece scrollarken?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2019, 11:47 »
Tamamen aynı fikirdeyim ben de. Son 5 maçımız çok zorlayıcı beni düşündüren o asıl. Hani iş o son maçlara kalsa bile zor yani.. Bilemiyorum Altan...

Bir de Lonzo haftaya dönebilirmiş gibi bir haber görmüştüm gece scrollarken?

https://twitter.com/LakerFilmRoom/status/1101300908107812865

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2019, 13:16 »
kalan maçlar ;

11 STAPLES
10 Deplasman

neler olur,kestirmek zor...

2 tane 3'er maçlık STAPLES serisi ile,5 maçlık Doğu turnesi belirleyici olacaktır diye düşünüyorum...

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2019, 14:01 »

L
W
W
W
W
W
L
W
W
L
W
W
W
L
W
W
L
L
W
W
W

15 W 6 L ile bitirsek şurayı en iyi ihtimalle playoffa kalırız.Clippersla 2 maç yapıp aradaki farkı düşüreceğimizi varsayarsak şansımız düşük değil.Tabi Sacramento ve Minnesota neler yapabilir onu bilemeyiz.Takımın adam gibi oynama potansiyeli olursa yapabilirler tabi bu galibiyet sayısını.yoksa tam tersi de olabilir.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #7 : 01 Mart 2019, 16:17 »
Şu an Hart'ın da büyük olasılıkla sakatlığının devam ettiğini düşünürsek, gard savunmamız yok. Chandler'ın da sırt ağrılarını düşünürsek, Zubac'ı hala neden gönderdiğimizi anlamıyorum, pota altı savunmamız da yok.. Lebron zaten savunma yapmıyor..

8 galibiyet alırız, maksimum 9..

Komik; Lebron'a imza attırmak yerine yazın o parayı kalbur üstü oyunculara verseydik ve gençlerle yola devam etmeyi sürdürseydik en kötü yine bu kadar galibiyet alırdık..

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #8 : 01 Mart 2019, 17:30 »
Komik; Lebron'a imza attırmak yerine yazın o parayı kalbur üstü oyunculara verseydik ve gençlerle yola devam etmeyi sürdürseydik en kötü yine bu kadar galibiyet alırdık..
geçen yıl zaten bu istatistik manyağı balon yokken kadroda,35 galibiyet alınmadı mı? :)

bu bağlamda öyle über,extra,züpper bi katkısı olmadığı ortada :)

konferans farkı çarptı zat-ı zımbırtıyı

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #9 : 01 Mart 2019, 18:07 »
Aynen.. Hatta arada sakatlıklar olmasa ve tecrübeli 1 2 isim olsa, maç sonlarında bazı maçlar kaybedilmez ve 40'ın üstüne bile çıkardık..