Gönderen Konu: Sinema  (Okunma sayısı 8273 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
Sinema
« : 02 Temmuz 2017, 22:05 »
forumun konu açan ilk üyesi de ben olayım bari :)

bugün baby driver'ı izledim ve çok beğendim. aksiyon türüne farklı bir boyut getirmişler adeta. zaten uzun süredir bekliyordum ve her yerde fragmanı dönüyordu. mutlaka tavsiye ederim.

Çevrimiçi Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: Sinema
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2017, 15:38 »
Patriots Day, Aquarius, Gifted, Trainspoitting T2, Eshtebak, Get Out, 20th Century Women, Silence, The Founder, The Zookeeper's Wife, Life, Neruda, Sing Street, Anthropoid son zamanda izlediğim ve beğendiğim filmler. Zaten aşağı yukarı hepsinin iyi olduğunu bilerek izlemiştim, hepsini tavsiye ederim. İzleyip çok beğenmediğim de bir o kadar vardır aşağı yukarı.

bugün baby driver'ı izledim ve çok beğendim. aksiyon türüne farklı bir boyut getirmişler adeta. zaten uzun süredir bekliyordum ve her yerde fragmanı dönüyordu. mutlaka tavsiye ederim.
Ben de bayadır bekliyordum Baby Driver'ı. Bu hafta gitmeyi düşünüyorum.

Çevrimdışı emirilmagnifico

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2017, 21:50 »
Beyler dün akşam Yıldız Savaşları'nın yedinci filminden sonra ilk defa sinemaya gittim, film The Mummy(Mumya). Patlamalı çatlamalı ucuz Amerikan aksiyonu olarak başlayan film hafiften Antik Mısır mitolojisinin girer gibi olmasıyla zenginleşiyordu ki patlamalar gürültüler tekrar başladı, hikaye pek yazmamışlar yani. Finalin amatörce bile bağlanamaması sebebiyle de filmden çıkarken kaçık bir keyifle ayrılmış olduk. Yeni bir hikaye üretmek için fikri bir emek harcanmadığı, bütün emeğin ses ve görüntü efektlerine harcandığı aşikar bir film olmuş. Benim için film sınıfta kaldı.

Bununla beraber filmi flörtü olanlara şiddetle tavsiye ederim. Film ucuz Amerikan aksiyonu ya, garip acayip yerlerde çığlıkla gelen yaratıklar öd koparıyor. Bu bir olur, iki olur, ikiden sonra flörtü olanlara sarılma fırsatı olur :)

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2017, 01:32 »
what happened to monday'i daha bugün izledim. distopik, aksiyon , biraz da bilim kurgu tarzı seven varsa tavsiye ederim. çok büyük beklentiyle izlemeyin tabi yine de, çıtır çerezlik niyetine :)

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2018, 02:29 »

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2019, 09:26 »
Baba galiba Manny'e bundan 30 yıl kadar önce Vicky Vale'e dediği gibi "Çiçeğimi koklamak ister misin?" demek istiyor :D

Çevrimiçi Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2019, 19:25 »
Joker.

İzleyin, izletin. Azılı bir Marvel/DC hater'ı olarak bayıldım.

Çevrimdışı enginza

• Rookie
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2019, 23:28 »
Manchester by the Sea, şiddetle tavsiye ediyorum.Ağlama garantisi var ona göre izleyin. :)

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2021, 17:29 »
See y'all on the dark side of the moon.