Gönderen Konu: Brandon Ingram  (Okunma sayısı 13041 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: Brandon Ingram
« Yanıtla #60 : 16 Haziran 2019, 11:33 »
Selametle aslan..

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
Ynt: Brandon Ingram
« Yanıtla #62 : 30 Aralık 2020, 10:26 »
Alıntı
“Aslında bu yıl, ligde çok daha huzurlu hissettim çünkü ligde ne yapmam ve ne yapmamam gerektiği ile ilgili birçok deneyim edindim. Bu kadar uyursam sabahları uyandığımda bazı şeylerin beni nasıl mutlu ettiğini gördüm.

Son 3-4 yıllık deneyimim, bence beni bugüne hazırladı. Bu noktada hiç bu kadar huzurlu ve özgüvenli hissetmemiştim.

Los Angeles döneminde kesinlikle çok huzursuzdum. Farklıydım. Geçen sezon nasıl bir şeyin içine gireceğimi bilmiyordum. Lakers‘tayken sanki bütün dünya üzerinize geliyor. Sosyal medya hesaplarım patladı. Sosyal medya ile ilgileniyordum fakat sonra bir de işin gerçeklik boyutu vardı.

İlk maçıma çıktığım zaman etrafımdaki herkes beni tanıyordu. Tamamen farklı bir durumdu. Lakers sevgisi işte. Ya basketbolun içine gireceksiniz ya da Los Angeles’taki diğer her şeyin içine gireceksiniz. Benim için sadece basketbola konsantre olmak önemliydi.

Çaylak yılımda ‘Bugün günlerden ne, neler oluyor?’ diye düşündüğüm bir noktadaydım. Oyuna girdiğim zaman daha üç dakika geçmiş olsa da yorgun oluyordum, şehrin hızı farklıydı.

O yüzden çaylak yılımda sünger gibi olmam gerekiyordu. Dolayısıyla LA’de yanlış giden şeylere rağmen kameralar falan varken uyum sağlıyorsunuz. Herkesten tavsiyeler alıp sünger gibi çekiyordum. Zordu.”