Gönderen Konu: Kayıt 143  (Okunma sayısı 24506 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Kayıt 143
« : 06 Ekim 2018, 23:07 »
Daha önce burada yaptığım Kayıt 143 adlı podcastin ikincisini yapacağım, bu akşam oynanacak hazırlık maçıyla birlikte 4 hazırlık maçını değerlendirmeyi planlıyorum. Sorularınız olursa ve buraya yazarsanız onları da cevaplamak isterim podcastte :)

Teşekkürler

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: Kayıt 143
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2018, 23:29 »
Daha önceki tartışmamıza binaen değil, lütfen yanlış anlama; fikirlerini uzun uzun dinlemek istediğim için soruyorum: Lonzo'da ne görüyorsun? Neden ligin elit oyuncularından biri olma potansiyeli taşıyor? Bu serbest atış oranını ve şut stilini geliştirmezse kaybolup gitme olasılığı hakkında fikrin nedir?

Lakers'ın bu sene imzaladığı her oyuncuya belli bir oyun planı ve takım içi rollerini açıklayarak yaklaştığımız biliniyor; Lebron'u Lakers ile imzalamaya iten oyun planı ve takımdaki rolü ne olabilir ki 76ers gibi hayvani bir potansiyeli olan takım yerine bizi seçti?

Merakla bekliyorum yayını :)

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2018, 19:07 »
Daha önceki tartışmamıza binaen değil, lütfen yanlış anlama; fikirlerini uzun uzun dinlemek istediğim için soruyorum: Lonzo'da ne görüyorsun? Neden ligin elit oyuncularından biri olma potansiyeli taşıyor? Bu serbest atış oranını ve şut stilini geliştirmezse kaybolup gitme olasılığı hakkında fikrin nedir?

Lakers'ın bu sene imzaladığı her oyuncuya belli bir oyun planı ve takım içi rollerini açıklayarak yaklaştığımız biliniyor; Lebron'u Lakers ile imzalamaya iten oyun planı ve takımdaki rolü ne olabilir ki 76ers gibi hayvani bir potansiyeli olan takım yerine bizi seçti?

Merakla bekliyorum yayını :)

Teşekkürler soruların için. Kalan iki hazırlık maçı da geçsin, öyle bir kayıt yapacağım sanırım. Lonzo'nun çarşamba günkü maçta oynama ihtimali varmış. Hem şimdi bugün kayıt yapacağım insanlar dinlediğinde çoktan Lonzo oynamış olacak falan saçma olur. Genel bir hazırlık maçlarında neler gördük, artılar-eksiler-beklentiler nelerdi bunları konuşacağım. Bir de yetiştirebilirsem sonuna bir sürpriz ekleyeceğim :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #3 : 12 Ekim 2018, 20:45 »
Bu akşamki maçla birlikte genel bir hazırlık sezonu maçlarını değerlendireceğim bir podcast yapacağım. İsteyenler sorularını buradan ya da özelden yazabilir. Şimdiden teşekkürler :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2018, 22:51 »
üst üste gelen aksaklıklardan sonra artık pes ettim, yarın sezon açılışından önce podcasti yetiştireceğim :D beni takip eden 3 kişi için kamu spotu olarak paylaşmak istedim :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2018, 21:21 »
Kayıt 143'ün ikinci bölümüne hoşgeldiniz :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2018, 11:02 »
Dallas maçından sonra sezonun 3.kaydını yapacağım, varsa sorularınız cevaplamak isterim. Teşekkürler :)

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2018, 20:34 »
Son podcasti keyifle dinledim. Yorum bırakmayı unutmuşum. Birkaç soruyla yayına renk katmak isterim.  :)

1. Sezon başı muhtemel takas senaryolarında, Kawhi'yı Lakers'a getirecek hangi takas denklemi bizi contender bir takım yapardı? (X+Y gitse ve Kawhi gelse gibi...)

2. Sezon başı Lopez'in tutulmamasının, bu takımın bu aptal uzun(suzluk) rotasyonuna mahkum edilmesinin elle tutulur tek bir gerekçesini görüyor musun?

3. Sana göre gelmiş geçmiş en iyi spor (veya basketbol) temalı film nedir? [bu biraz magazin olsun.]

:D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2018, 18:43 »
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2018, 19:18 Gönderen: yituruz »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *