Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 234383 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TheGoat

• Rookie
  • *
Dedikodular, senaryolar..
« : 03 Temmuz 2017, 11:30 »
Su an icin imkansiz ama ileride birgun Kawhi'nin Lakers formasi altinda oynadigini gormek istiyorum.Bana gore 4-5 seneye ligin en iyisi konumuna gelicek sizce bu konuma gelebilir mi ?
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 12:59 Gönderen: Jr. Kobe »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2017, 12:59 »
Kawhi için herhangi bir ihtimal görünmüyor şu an için. Ne takas, ne FA.

Bu topici eski forumdaki gibi "Dedikodular" başlığı olarak kullanabiliriz. O şekilde düzenledim.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2017, 13:00 »
Sanmiyorum, 4-5 sene sonra ligin en iyisi Giannis olucak.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2017, 13:04 »
4-5 sene sonrasına gitmeye gerek yok hali hazırda 3 mvp adayından biriydi zaten Kawhi.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2017, 16:27 »
George Hill veya Dion Waiters'ın alınması taraftarıyım. 2si de güzel sezonlar geçirdiler. 1 yıllık 20-25 milyon dolar verebiliriz.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2017, 19:04 »
geçen sene bizde oynayıp serbest kalan thomas robinson seneye lakers'ta kalacağını düşündüğünü söylemiş.

Alıntı
“I could definitely see myself re-signing with the Lakers,” Robinson said. “Business-wise, family-wise and basketball-wise, it makes sense for me. I have a lot of things going for me out here – there are so many opportunities and resources and people I connected with in Los Angeles who helped me. With my family, we were able to get comfortable. It would mean a lot to just stay put here.

“When you play for the Lakers, you’re on a bigger stage and I think that actually helped me. When you play well here, people notice that. I don’t really care about how I’m perceived, but I did notice a shift in how people think of my game this past year and it was because they saw me play more.”

http://www.lakersnation.com/thomas-robinson-could-definitely-see-himself-staying-with-lakers/2017/07/03/

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2017, 20:04 »
Su an icin imkansiz ama ileride birgun Kawhi'nin Lakers formasi altinda oynadigini gormek istiyorum.Bana gore 4-5 seneye ligin en iyisi konumuna gelicek sizce bu konuma gelebilir mi ?
bize gelme durumu yok ama memphis koçu fizdale, kawhi için "onun bir robot olduğunu düşünüyorum, muhtemelen vücudunda kan yerine antifriz vardır" gibi bir şeyler söylemişti :) bir gün lakers'ta görmek isteyeceğim oyunculardan elbette.

onun dışında gerçekten de bir şutöre ihtiyacımız var acilen.

Çevrimdışı MambaVino

• Rookie
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2017, 20:14 »
Gündemimizde olan Ben McLemore , 2 yıllık 11 milyon karşılığında Grizzliers ile anlaşmış . Yıllık 5.5 Milyon şuanki salary şartlarında iyi kontratmış .

Böylece artık ibremiz tamamen Waiters'a dönmüş durumda . Büyük ihtimal takıma yüksek bir ücret karşılığında 1 seneliğine katarız . Bu sezon Waiters'ın bize iyi yönde katkısı olacağına inanıyorum .

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #8 : 04 Temmuz 2017, 14:40 »
Buyuk hedef 2018 yazi icin,

Lonzo
Ingram
Paul George
LeBron
Cousins besini olusturmak olmali.

Çevrimdışı emirilmagnifico

• Rookie
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2017, 15:02 »
Buyuk hedef 2018 yazi icin,

Lonzo
Ingram
Paul George
LeBron
Cousins besini olusturmak olmali.

Kulağa çok güzel geliyor da, nasıl?

2018-19 sezonunda sadece Lonzo+Ingram 16 milyon dolar kazanıyor olacaklar. Yukarıdaki beşi oluşturmak için, 18-19 sezonu için cap tahminleri 102 milyon dolar, diğer üç oyuncuya verebileceğimiz 86 milyon dolar gibi bir para kalıyor. Bench'e de üç-beş adam oturtmak lazım geleceğine göre bu kadronun toplanması zor olacaktır. Bizim için ideal senaryonun LeBron'a bulaşmadan Paul George-Boogie ikilisi ve gençlerin potansiyellerini göstermelerini beklemek olduğunu düşünüyorum. Bu senaryo gerçekleşirse 19-20 sezonundan itibaren bir contender oluruz zaten.