Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236045 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #400 : 15 Temmuz 2019, 23:49 »
Yohhhhamına defansta anasını ağlatırlar milletin. tam bir bacı destroyer olur Clippers. İnşallah biz çözebiliriz. Ayrıca Howard-JR felan Allah koru yarabbbi

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #402 : 16 Temmuz 2019, 12:27 »
Iggy için Clippers da, Rockets da bizim için çok kötü olur. Ama ikisinden biri alacak gibi. Pek umudum yok ama bir mucize olsa da buy out'tan çekip alabilsek keşke.

https://twitter.com/wojespn/status/1150877135550238722
Sabah bu tweeti görünce derin bir oh çekmiştim. Bir an korkmuştum haberler çıkmaya başlayınca.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #403 : 16 Temmuz 2019, 12:45 »
Memphis daha ilk günden buy-out etmeyeceğiz çekerek çok doğru hamle yaptı. Iggy'den en azından sağlam draft hakları koparacaklar, belli oldu.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #404 : 16 Temmuz 2019, 12:54 »
Memphis daha ilk günden buy-out etmeyeceğiz çekerek çok doğru hamle yaptı. Iggy'den en azından sağlam draft hakları koparacaklar, belli oldu.
İki takımın da contender olduğunu düşünürsek Clippers ve Rockets'tan "sağlam draft" hakkı gelme ihtimali pek yok. Ama enteresan şekilde bu iki takım dışında ilgilenen birileri de yok galiba ya. Doğu'dan falan biri alsa bari...

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #406 : 02 Ağustos 2019, 22:13 »
https://twitter.com/LakersSBN/status/1157368628540575745

Carmelo lobisi iş başında. Hacı sal bizi ya.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #407 : 18 Ağustos 2019, 10:17 »
Yavaş yavaş Lakers Howard ile ilgileniyor haberleri salınmaya başladı. Ciddi bir kaynaktan gelen bir bilgi yok şimdilik. 2012-2013 sezonunu yakından takip etmiş herhangi bir kişinin bu olasılığa sıcak bakacağını çok düşünmüyorum. Ama bu kötü geçmişi kenara atsak bile geçen sezon neredeyse sahaya çıkmamış bir Howard'ın her halükarda iyi bir seçenek olacağını düşünmüyorum.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #408 : 18 Ağustos 2019, 12:47 »
Yavaş yavaş Lakers Howard ile ilgileniyor haberleri salınmaya başladı. Ciddi bir kaynaktan gelen bir bilgi yok şimdilik. 2012-2013 sezonunu yakından takip etmiş herhangi bir kişinin bu olasılığa sıcak bakacağını çok düşünmüyorum. Ama bu kötü geçmişi kenara atsak bile geçen sezon neredeyse sahaya çıkmamış bir Howard'ın her halükarda iyi bir seçenek olacağını düşünmüyorum.

Kesinlikle katılıyorum. Noah varken böyle bir saçmalığa girişeceğimizi de hiç sanmıyorum.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #409 : 19 Ağustos 2019, 10:30 »
Bir zahmet.

Ohm Youngmisuk:
Lakers are looking into options on the big man market, including Joakim Noah