Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 61526 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: Anthony Davis
« Yanıtla #140 : 05 Şubat 2019, 21:02 »
Dün geceki maçta oynamak istemiş, Pelicans yönetimi izin vermemiş. Kesin gidici diyebiliriz sanırım.

Bence bu basında geçen takas dedikodularının çok azına dahi tav olacaklar.

Tahminim Ingram + Zubac + Kuzma + Rondo + ne kadar anlaşılırsa pick karşılığında vereceğiz. Bence bizim kırmızı çizgimiz Kuzma da değil Ingram da...

Biz sadece Lonzo'yu vermek istemiyoruz gibi geliyor.

Ama Lonzo veya Kuzma'dan biri tutulmalı. Kesinlikle ötesi beni mutlu etmeyecek. Lebron'a hiç güvenmiyorum.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #142 : 05 Şubat 2019, 23:43 »
https://twitter.com/BA_Turner/status/1092868266475831297?s=19

Eğer öyleyse iyi etmişiz. Lebron insan gibi dönsün topunu oynasın bize yeter.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #143 : 06 Şubat 2019, 08:11 »
Ben hala gençlerimze güvenen o romantiklerdenim, özellikle de Lonzo'ya.. Kesinlikle takaslanmalarını istemiyorum..

AD sürecini berbat ve gereksiz agresif yönettik.. Daha önce de dedim, önce kendi takımına merhem olsun sonra gelir bize de olur.. Hedefini yaz FA'lerine göre yapmış bir takım için çok gereksiz işlere girip bütün aidiyet duygusunu bitirdik.. Artık ne Ingram'dan ne Kuzma'dan ne de Lonzo'dan bu takıma bir hayır gelmez.. Zaten Lonzo da bio'sundan Lakers ibaresini kaldırmış.. Ingram "Ben hala serbest atış sokabiliyorum" diyerek Lebron'a laf sokuyor falan.. Geçmiş olsun yani..

AD için Ingram-Lonzo-Kuzma üçlüsünden 2'sini, yanında cap filler ve draft hakları veriyorum dersin ve kenara çekilirsin.. İşlerine gelirse..

Şu takımın asıl yapması gerekenler, Svi karşılığı Bullock'u almamız gibi, küçük dokunuşlardı.. Bu hengamede bu fırsatı da kaçırdık..

İşin en kötü tarafı, Rich Paul-Lebron James gazına gelip yönetimin yaptıkları yüzünden yazın FA piyasasında da çok zorlanacağız gibi görünüyor.. 

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #144 : 06 Şubat 2019, 08:20 »
Ben hala gençlerimze güvenen o romantiklerdenim, özellikle de Lonzo'ya.. Kesinlikle takaslanmalarını istemiyorum..

AD sürecini berbat ve gereksiz agresif yönettik.. Daha önce de dedim, önce kendi takımına merhem olsun sonra gelir bize de olur.. Hedefini yaz FA'lerine göre yapmış bir takım için çok gereksiz işlere girip bütün aidiyet duygusunu bitirdik.. Artık ne Ingram'dan ne Kuzma'dan ne de Lonzo'dan bu takıma bir hayır gelmez.. Zaten Lonzo da bio'sundan Lakers ibaresini kaldırmış.. Ingram "Ben hala serbest atış sokabiliyorum" diyerek Lebron'a laf sokuyor falan.. Geçmiş olsun yani..

AD için Ingram-Lonzo-Kuzma üçlüsünden 2'sini, yanında cap filler ve draft hakları veriyorum dersin ve kenara çekilirsin.. İşlerine gelirse..

Şu takımın asıl yapması gerekenler, Svi karşılığı Bullock'u almamız gibi, küçük dokunuşlardı.. Bu hengamede bu fırsatı da kaçırdık..

İşin en kötü tarafı, Rich Paul-Lebron James gazına gelip yönetimin yaptıkları yüzünden yazın FA piyasasında da çok zorlanacağız gibi görünüyor..

Hepsine katiluyorum. Bizim en cok umutlanma nedenimiz gencleri salmadan yanlarina 2 superstar ekleme potansiyelimizdi. Bu plan oyle kotu yonetiliyor ki su an takas olsa da olmasa da zararli cikacagiz bu surecten.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #145 : 06 Şubat 2019, 09:16 »

takımı karıştırması için birkaç ay,ve bir süre oynamadan kenarda oturması yetti Allah'ın belası balonun...

koskoca espn bile şöyle bir fotoğraf paylaşıyorsa,düşünün durumun rezilliğini...

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #146 : 06 Şubat 2019, 09:50 »
Davis'in 2019 yazinda degil de 2020 yazinda FA olacak olmasi elimizi kolumuzu bagladi malesef. Bu yaz FA olsaydi su ettigimiz teklifin yarisindan daha azina tamamlamistik su takasi coktan.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #147 : 06 Şubat 2019, 20:07 »
Yaptığımız teklif, her ne kadar gençlerin potansiyelli oldukları düşünülse de- ki bence Ingram ve Ball haricindekilerin tavanları aşağı yukarı bu kadar- önümüzdeki senenin maaş listesinin boşalması açısından mantıklı.

Gelen haberler Suns'ın New Orleans'a gitmek istemeyen Ball için devrede olduğu ve New Orleans'ın çıkartmak istediği Hill'in de kontratını alarak TJ Warren/Josh Jackson ikilisinden birini biten kontratlarla Pelicans'a göndermek niyetinde olduğu yönünde.

Takas bizim için bu şekilde gerçekleşirse seneye LeBron, Davis, Mo Wagner ve Bonga kontratları haricinde kontratlı oyuncumuz bulunmayacak. 5 milyonluk Deng stretch'i de eklenince toplam 72,8 milyonluk bir payroll'umuz oluyor. Bu da 2019-20 salary cap'inin 109 milyon olduğu göz önünde bulundurulduğunda nur topu gibi bir 36 milyonluk free agent kontratı imkanı demek oluyor. Liste şöyle Durant, Kawhi, Irving, Jimmy Butler, Klay Thompson. Bir alt seviyede Kemba Walker, Middleton, Tobias Harris, Marc Gasol, Bledsoe. Bunun üzerine 9 milyonluk MLE ve 3,5 milyonluk Bi-annual exception ile rol oyuncusu toplayabileceğiz. Minimumla şampiyonluk için gelebilecek bir dolu rol oyuncusu olacak.

Takas yaza kalırsa çok daha iyi. Benzer şekilde max. free agent boşluğu yanında gençleri elde tutmuş olacağız. Clippers takımı boşalttı fakat draft pick'leri haricinde verebilecekleri parlak gençler yok. Bucks'ta Antetokounmpo dokunulmaz. Bucks ile geri kalan parçalarla da takas yapılmasına imkan yok. New York Porzingis'i gönderdi, orada da takas için yeterli malzeme yok. Davis'in hedef listesi de bu takımlar zaten. Irving'in Celtics'ten ayrılması durumunda Celtics muhtemelen ayrılacak Davis için masaya Tatum koymayacaktır. Boston gibi Davis'in kalmaya gönüllü olmadığı takımların Davis karşılığında masaya New Orleans'ın aşırı isteklerini karşılayacak bir paket koyması akla yatkın değil. New Orleans, Kawhi karşılığında DeRozan alan Spurs aksine bugün yarışacak bir takım değil, geleceğe yatırım yapmak isteyecek. Kimse de yıldız potansiyelli gençlerini bir yıllık Davis kirası karşılığında göndermeyecektir. Ortak görüşün aksine işin uzamasının bize yarayacağını düşünüyorum. Böylece hem fa'den yıldızı alır, hem gençlerin tamamını göndermez, hem de Davis'i kadroya katabiliriz.   

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #148 : 06 Şubat 2019, 21:26 »
Ortak görüşün aksine işin uzamasının bize yarayacağını düşünüyorum. Böylece hem fa'den yıldızı alır, hem gençlerin tamamını göndermez, hem de Davis'i kadroya katabiliriz.   

Abi sorun zaten işi uzatmak.. Yaparsın orta derece bir teklif, kabul ederlerse şubatta etmezlerse etmesinler..

İşin geldiğini şu noktada yazın fa'den herhangi bir yıldızın bize gelmek isteyebileceğini sanmıyorum.. FA olsa bir Davis muhtemelen kabul ederdi, onun için bütün takımı satmayı göze aldık diye..

Bu saatten sonra da hiçbir gençten verim beklemiyorum.. İstenmediğinin bu kadar belli edildiği ortamda artık takımı sikine pek takmaz..

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #149 : 06 Şubat 2019, 23:52 »
Abi sorun zaten işi uzatmak.. Yaparsın orta derece bir teklif, kabul ederlerse şubatta etmezlerse etmesinler..

İşin geldiğini şu noktada yazın fa'den herhangi bir yıldızın bize gelmek isteyebileceğini sanmıyorum.. FA olsa bir Davis muhtemelen kabul ederdi, onun için bütün takımı satmayı göze aldık diye..

Bu saatten sonra da hiçbir gençten verim beklemiyorum.. İstenmediğinin bu kadar belli edildiği ortamda artık takımı sikine pek takmaz..

Bir noktada (belki bu yaz, belki 2020) Davis'in de geleceğini varsayarsak, belki bu 3. süper yıldız fikrini tekrar gözden geçirmek gerekir. Lebron ve Davis'in yanına takım kimyası açısından Durant, Kawhi, Irving, Butler çapında birini eklemek mi daha mantıklı yoksa, onun bir alt seviyesine inip Beal tipi birini almak mı daha iyi, düşünmek lazım.

Örneğin en güzel senaryo olarak görülebilecek Lebron/Davis/Durant üçlüsü yönetilebilir bir üçlü mü? Hem bir seviye alta indiğimizde maaş yükü de bir seviye alta ineceği için gençlerden birini daha tutmak mümkün.

Thompson tabii ayrı bir konu. Geleceğini bilsem bu role tam uyar. Fakat çok düşük bir ihtimal gibi görünüyor.