Gönderen Konu: #25 Reggie Bullock  (Okunma sayısı 1457 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
#25 Reggie Bullock
« : 06 Şubat 2019, 17:03 »
Sviatoslav Mykhailiuk gitti yerine müthiş bir takas hamlesiyle bu kardeşimiz geldi. Nasıl bir etki yapar yorumlarınız nedir?

edit : https://www.basketball-reference.com/players/b/bullore01.html

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: #25 Reggie Bullock
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2019, 17:32 »
Istikrarli sut performansindan baska cok bir beklentimiz olmamasi gerek. Iyi bir takas aslinda ama icinde bulundugumuz kosullar nedeniyle cok fazla uzerine konusmak istemeyecektir taraftarlar.

Kucuk bir dipnot yazayim, benim orijinal fikrim degil Lakerfilmroom yazmisti, Bullock takasi ve Brewer ile ilgilenme haberlerimiz sanki kadroyu doldurma ihtiyacimiz var ve ona hazirlaniyormusuz izlenimi veriyor. Bakalim...

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2019, 17:44 »
sabredemediler demek svi'ye.. üzüldüm valla..

bugün son saatler mi şu an takas için? yarın mı sona eriyor bu "trade deadline" ?

daha hamle gelir mi acaba :/

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2019, 17:47 »
sabredemediler demek svi'ye.. üzüldüm valla..

bugün son saatler mi şu an takas için? yarın mı sona eriyor bu "trade deadline" ?

daha hamle gelir mi acaba :/

Yarın akşam tsi 23:00'te bitiyor olması lazım.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2019, 18:51 »
Takım içi sorunlara çözüm olacak, bizi bu sene kafaya oynatacak mükemmel bir hamle. Evde halay çekiyorum şu an.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2019, 19:18 »
Aslında iyi takas. Takasın gerçekleşmesi durumunda Davis için takımda şut sokabilen bütün oyuncuları gönderiyor olduğumuza göre LeBron ile Davis'e alan açabilmek için üçlük atabilen görev adamlarına ihtiyaç duyacağız. Bullock savunmasını yapıp ceza şutunu sokacak oyuncu tipine uyuyor. Bu açıdan KCP'nin uygun kontratlısını getirdik denebilir. Takas gerçekleşmese bile Bullock gün itibariyle takımdaki en iyi şutör olabilir. Hiç olmazsa faul atabiliyor.