Gönderen Konu: #28 Quinn Cook  (Okunma sayısı 3293 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
Ynt: Quinn Cook
« Yanıtla #11 : 05 Aralık 2020, 03:07 »
Free agent Quinn Cook has re-signed with the Los Angeles Lakers.

Çevrimdışı Talen

• Rookie
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Aralık 2020, 03:08 »
Quinn Cook ve Jared Dudley hamleleriyle 14 kişiye ulaşıp buy-out ya da trade deadline'ı bekleyeceğiz diye tahmin ediyorum 15.oyuncu için. Batum olsaydı iyi olurdu, Napier denesek bence güzel hamle olur, Glenn Robinson'ı alabilsek de bence başarılı iş olurdu ama muhtemelen Pelinka normal sezon için rotasyonu yeterli görüyor.

Cook ve Dudley de önemli soyunma odası figürleri. Cook'un kontratının stretchlendiğine dair haberler çıkmıştı ama sonrasında Lakers'ın bundan vazgeçtiğini öğrendik. Stretch ettiğiniz bir oyuncuyu o sezon yeniden takıma katamıyorsunuz ama eğer cap hit'i tek senede tutarsanız o oyuncuyla tekrar anlaşabiliyorsunuz. O yüzden tekrardan anlaşabileceğimizi tahmin ediyorum.

Hayırlısı olsun.

Tarihi belli viası belli  :P :P :P

Tekrardan hoşgeldin Quinn. Geçen seneden sonra ayrılsaydın üzülürdüm.
o sene bu sene demeyin

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #13 : 05 Aralık 2020, 10:01 »
Hahahahahahahaha, üstad yapmıştı anelizlerini...

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: #28 Quinn Cook
« Yanıtla #14 : 05 Aralık 2020, 12:23 »
Adamdır.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #15 : 05 Aralık 2020, 13:01 »
duygusal anlamda sevindim ama basketbol anlamında aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. geçen sezon süre bulduğu maçların neredeyse hepsinde çok kötüydü cook.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #16 : 05 Aralık 2020, 14:16 »
duygusal anlamda sevindim ama basketbol anlamında aynı şeyleri söyleyemeyeceğim. geçen sezon süre bulduğu maçların neredeyse hepsinde çok kötüydü cook.

Her oyuncuyu direkt katkı vermesi için alamazsın. Kimi alabilirdik Cook yerine mesela basketbol anlamında performans garantili? Aynı zamanda Cook gibi çok ucuza gelmesi gerekiyor. Zaten 11-12 tane rotasyon oyuncumuz var. Cook da 13. hatta 14. adam falan. Point guard rotasyonunda 3. veya 4. adam olacak. Genelde garbage time'da oyuna girer, sakatlık olursa oynar vs..

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #17 : 05 Aralık 2020, 14:26 »
Bence çok iyi bir ekleme. Garbage time oyuncusu, şutu var, takım oyuncusu, daha ne olsun. Cousins de tutulsa iyi olurdu ama cap sınırına ulaştık sanıyorum.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #18 : 05 Aralık 2020, 16:00 »
Ben Cook'un çok da kötü olduğunu düşünmedim izlerken geçen sezon. Garip bir şekilde %42 ile atan adam sezonun çoğunda %34 ile üçlük attı. Hem takım kimyası açısından hem de kadro yapılanması açısından mantıklı bir ekleme olduğunu düşünüyorum. Rolünü bilen ve süre almamaktan gocunmayacak bir oyuncu izlenimi vermişti geçen sezon zaten.

Bir de bu sayede kontratı feshedilen topçunun geri alınabildiğini öğrenmiş olduk. Ben direkt gitti gözüyle bakıyordum olaya.

Son olarak kadroda tek bir boşluğumuz kaldı, bir Pau Gasol emekliliği kadarcık yer...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #19 : 23 Şubat 2021, 09:30 »