Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 368720 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #1910 : 09 Aralık 2019, 13:18 »
Üçlük yeme istatistiği de var mı?

Yüzde olarak 5.'yiz olumlu manada.

Bu arada genel şut yüzdesinde 1.'yiz %49 ile.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1911 : 09 Aralık 2019, 13:21 »

Ben o altıncılığa inanmıyorum bu arada :d

Var, beşinciyiz. Rakipleri yüzde 33.8'de tutuyoruz..

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #1912 : 09 Aralık 2019, 13:28 »
Maç sırasında çok fazla ve yüzdeli üçlük yiyormuşuz gibi geliyor olabilir. Bunun sebebi aslında azman uzunlarımız sayesinde rakipleri pota altına pek sokmadığımız için, tek çarelerinin dış şut olması. Evet yiyoruz, ama yüzdeli atmalarına izin vermiyoruz.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1913 : 09 Aralık 2019, 13:39 »
Maç sırasında çok fazla ve yüzdeli üçlük yiyormuşuz gibi geliyor olabilir. Bunun sebebi aslında azman uzunlarımız sayesinde rakipleri pota altına pek sokmadığımız için, tek çarelerinin dış şut olması. Evet yiyoruz, ama yüzdeli atmalarına izin vermiyoruz.

Aslında bu maçta da yedik.. Ta ki son periyot savunma yapana kadar.. O zamana kadar 25'de 12 gibi çok yüksek bir yüzdeyle yerken, son periyot 12'de 3'te tuttuk..

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1914 : 09 Aralık 2019, 13:44 »
Rakamlarda da bu kadar iyi gözüktüğümüzü tahmin etmezdim. Muhakkak iyiyiz tabi lig lideriyiz de :D detaylarda bu denli iyi olmak güzel.

İstatistiklerden sonra takımın kudreti daha da arttı gözümde.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1915 : 09 Aralık 2019, 15:09 »
Davis için fazla vermediğimizi düşünüyorsanız tek yılı kalmış diğer yıldızlar için kaç yetenek kaç draft hakkı verilmiş bir daha bakın bence. Sonucun iyi olması gidiş yolunun iyi olduğunu göstermiyor :)

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1916 : 09 Aralık 2019, 15:24 »

Ben o altıncılığa inanmıyorum bu arada :d

Son 12-13 maçta %40 gibi bir yüzdeyle lig lideriyiz. Takım alev alev yanıyor yaklaşık bir aydır.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1917 : 09 Aralık 2019, 17:14 »
Davis için fazla vermediğimizi düşünüyorsanız tek yılı kalmış diğer yıldızlar için kaç yetenek kaç draft hakkı verilmiş bir daha bakın bence. Sonucun iyi olması gidiş yolunun iyi olduğunu göstermiyor :)

Artık o iş değişti biraz bence. Garip şekilde büyük pazarlar eskisi kadar devasa avantajlı şekilde cazip değiller artık. Şanımıza bir şey olmaz tabi de artık oyuncular Clippers'a da gidebiliyor, Knicks varken Nets'e de gidebiliyor. Hatta son zamanlarda Paul George'un Oklahoma ısrarı çok ilginçti, keza Kawhi'ın yaptıkları. Davis boşta kalsaydı Boston ile sorun yaşardık. Artık oyuncuların kontrat bittikten sonraki davranışları değişti.

NOP rezil etmeye kalktı bizi geçen yıl. Artık diğer takımlar bizim eskisi gibi ağalık yapmamıza falan baş kaldırmaya başladılar. Magic sağ olsun epey kötü yönetti her şeyi tabi. Nerede Dr. Buss, Kupchak, West gibi adamlar..

Tüm değişimimize ve sporun değişimine rağmen Davis için hiçbir paketin yeterli olacağını düşünmüyorum. Trade becerisi sayesinde tasarruf etme ihtimalimiz olan adamların, ne kadar katma değeri olurdu emin değilim. Lebron hariç herkes toplu verilebilir. Hatta uzun vadeli düşünürsen Lebron'u bile feda edebilirsin. Bu Davis'in benim gözümdeki olağanüstü değeriyle alakalı. Ki Kuzma'yı elde tutarak yapılabilecek en iyi şeyi yaptık bence. Artık eskiden olduğu gibi keriz silkeleyen takas dönemlerinin geçtiğini düşünüyorum. Yönetim bazında da eski güçlü isimlerimiz yok.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1918 : 09 Aralık 2019, 17:34 »
Ben bu arada büyük market avantajının bittiğini de düşünmüyorum. Şanslar yaklaşık olarak yakınken seçilen takımlar Nets Lakers ve Clippers NBA'in en büyük marketlerinin takımlarıydı. Knicks sadece vasat yönetilse onlar da oyuncuları toplayabilirdi.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1919 : 10 Aralık 2019, 20:57 »