Anket

Normal sezon tahmininiz nedir?

Konferansı 1-4 arası tamamlarız
12 (60%)
Konferansı 5-8 arası tamamlarız
8 (40%)
Play-off yapamayız
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 20

Oylama kapandı: 19 Ekim 2018, 10:12

Gönderen Konu: 2018-19 Sezonu Maç Takibi  (Okunma sayısı 123145 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
Ynt: 2018-19 Sezonu Maç Takibi
« Yanıtla #320 : 06 Aralık 2018, 09:14 »
ilk kez faydalı oynadığını gördüm,yani şunu demek istiyorum. ben maç sonu baktığımda "sayı ribaund asist top çalma blok vs vs vs" kategorilerin hepsinde sadece onun adını görmek istemiyorum. çıksın 40-50 atsın,ama ribaund ve asist kategorilerinde de ön planda olmasın. magic'in de dediği gibi "burası cleveland değil" diğerleri de bir şekilde katkı yapsın.

güzel galibiyet oldu. ama ben halen şunu diyorum,bu kadar üç sayı deneyeceğine,asıl gücü olan "içeri zorlama" kısmına yoğunlaşsa? tamam arada bir atıyor mesafesiz üçlükler ama,seriye bağlayıp/gaza gelip kaçırınca hiç çekilmiyor :/ temel "durdurulamaz" özelliğini daha baskınlaştırmalı. dağıt içeriyi arkadaş...

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #321 : 06 Aralık 2018, 09:16 »
KOYDUK MU?

SPURS SİKTİRİP GİDİP KUMDA OYNASIN!

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #322 : 06 Aralık 2018, 09:17 »
ama ben halen şunu diyorum,bu kadar üç sayı deneyeceğine,asıl gücü olan "içeri zorlama" kısmına yoğunlaşsa? tamam arada bir atıyor mesafesiz üçlükler ama,seriye bağlayıp/gaza gelip kaçırınca hiç çekilmiyor :/ temel "durdurulamaz" özelliğini daha baskınlaştırmalı. dağıt içeriyi arkadaş...

Dediğin mantıken doğru ama o da bir insan, üstelik 34 yaşında.. O kadar efora ve darbelere can dayanmaz..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #323 : 06 Aralık 2018, 09:19 »
ilk kez faydalı oynadığını gördüm,yani şunu demek istiyorum. ben maç sonu baktığımda "sayı ribaund asist top çalma blok vs vs vs" kategorilerin hepsinde sadece onun adını görmek istemiyorum. çıksın 40-50 atsın,ama ribaund ve asist kategorilerinde de ön planda olmasın. magic'in de dediği gibi "burası cleveland değil" diğerleri de bir şekilde katkı yapsın.

güzel galibiyet oldu. ama ben halen şunu diyorum,bu kadar üç sayı deneyeceğine,asıl gücü olan "içeri zorlama" kısmına yoğunlaşsa? tamam arada bir atıyor mesafesiz üçlükler ama,seriye bağlayıp/gaza gelip kaçırınca hiç çekilmiyor :/ temel "durdurulamaz" özelliğini daha baskınlaştırmalı. dağıt içeriyi arkadaş...

Bu biraz spacing'in oturmasıyla olacak gibi, Kuzma-Lonzo-Hart yanındayken güzel girebildi içeriye. Ingram da iyi başlamıştı, keşke sonunu görebilseydi maçın. Bakalım, taşlar oturmaya başlıyor gibi ama fikstür şu sıra kolay. Sertleşmeye başladığında rakipler takım nasıl devam ediyor göreceğiz.

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #324 : 06 Aralık 2018, 09:21 »
Dediğin mantıken doğru ama o da bir insan, üstelik 34 yaşında.. O kadar efora ve darbelere can dayanmaz..
ya tabii ki,cleveland-miami-cleveland dönemindeki gibi olmayabilir ama,hafızalarda yer edinen hali dediğim şekildeydi,böylesine şuta dayalı (dış şut) görünce bir garip oluyorum :/ burada da konuşuldu mesela orlando maçı sonlarındaki "step back" denemesi,dönen topun sayı oluşu ve maçın bitişi..

ama herhalde kazandıkça sorun yok,kaybedince fenalarda... :)

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #325 : 06 Aralık 2018, 09:23 »
ya tabii ki,cleveland-miami-cleveland dönemindeki gibi olmayabilir ama,hafızalarda yer edinen hali dediğim şekildeydi,böylesine şuta dayalı (dış şut) görünce bir garip oluyorum :/ burada da konuşuldu mesela orlando maçı sonlarındaki "step back" denemesi,dönen topun sayı oluşu ve maçın bitişi..

ama herhalde kazandıkça sorun yok,kaybedince fenalarda... :)

LeBron'un bireysel performansını 41 sayı attığı maçta övmezsek iki yüzlülük olur. Onun dışında bu maçta asıl övülecek şey Kuzma-Lonzo-Hart'ın kritik dakikalardaki performansı ve genel olarak takımın efor seviyesiydi. Fark etmişsindir rezil galibiyetlerde de çok eleştirildi takım. Kendi açımdan ben son 3 maçtır övüyorum takımı çünkü cidden bir şeylerin oturduğu hissi veriyorlar.

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #326 : 06 Aralık 2018, 09:30 »
iyiye,doğruya zaten muhalefet etmek olmaz. farklı olmak için başka tondan çalmaya gerek yok. hep böyle oynarsa zaten,yanındakilerin de katkısı bu seviyelerde olursa hepimiz keyifleniyoruz. tabii her maç akış böyle olmayabiliyor,bu da sinir bozucu oluyor doğal olarak ama...

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #327 : 06 Aralık 2018, 09:32 »
Kafa kafa girdiği son dakikalarda dağılan takımdan, kontrolü ele alan takıma doğru evrildik. Bunda LeBron'un ağırlık koyması etkili olduğu kadar, gençlerin çekinmeden sorumluluk almaları da etkili oluyor. En azından zayıf takımlara karşı bunu epey geliştirdik. Sıra oyunumuzu biraz daha yukarı taşıyıp, başüstü takımlara da bunu yapabilmek.

Bu arada sıradaki maç yine Spurs'le, bu kez deplasmanda. Yine vurup geçmek lazım.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #328 : 06 Aralık 2018, 09:32 »
iyiye,doğruya zaten muhalefet etmek olmaz. farklı olmak için başka tondan çalmaya gerek yok. hep böyle oynarsa zaten,yanındakilerin de katkısı bu seviyelerde olursa hepimiz keyifleniyoruz. tabii her maç akış böyle olmayabiliyor,bu da sinir bozucu oluyor doğal olarak ama...

Yoo haklısın, zaten genel olarak bir lebronball'a dönüş var. Lebronball oynayacaksak bile en azından son iki yılın normal sezon Clevland'ı gibi savunmamız yol geçen hanı olmasın yeterli. Hücum ritimsizliği can sıkıcı olsa da Lebron geldiğinde böyle olacağını görmeyen yoktu sanırım.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #329 : 06 Aralık 2018, 09:53 »
Benim cinsliğim olabilir ama bu maçta Lebronball görmedim.. Olması gerektiği gibi gereken anlarda çıkarıp Staples'ın ortasına koydu.. Yoksa Spurs'e asıl darbeyi vuran sayılar 2 Hart, 1 Lonzo üçlüğü ile geldi..