Gönderen Konu: Koç Frank Vogel  (Okunma sayısı 16739 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Koç Frank Vogel
« Yanıtla #10 : 12 Mayıs 2019, 22:28 »
John Beilein ismini bir tek Cranjis McBasketball yazısında gördüm. Öyle bir koç adayını teoride kesinlikle ben de tercih ederdim ama şu an bulunduğumuz konumu göz aldığımızda öyle bir adamın kariyerine daha baştan darbe vurulmasını istemem :D

Ben de Ty Lue'ya daha sıcak bakanlardandım, bu konuma gelmiş olmak bile rahatsız ediyor beni o da ayrı bir mesele zaten...

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #11 : 13 Mayıs 2019, 16:20 »
Cavs Beilein'le anlaştı. :)

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2019, 16:26 »
Cavs Beilein'le anlaştı. :)

Burada yapmayalım diye muhabbetini Vence'e özel mesaj olarak atmıştım ama artık açtığına göre konuyu :D

https://twitter.com/wojespn/status/1127917268837523456

Dediğim gibi Moritz Wagner'ın koçu olması ve Cranjis'in Lakers'a istediği koçlardan biri olması dışında çok bir bilgim yok. Cavs için kesinlikle iyi bir tercih gibi duruyor ama. Genç ve yeniden yapılan takımın başına bir kolej koçu getirmek iyi bir taktik gibi geliyor hep bana. 66 yaşında olduğu için NBA koçluğu koltuğuna yapışıp ayrılmamaya çalışacak biri de değildir büyük olasılıkla. En sevmediğim franchise olan Cavs'e hayırlı olsun :)

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #13 : 18 Mayıs 2019, 16:46 »
Beilein hem kültür oluşturmadaki ustalığı sebebiyle her kafadan bir ses çıkan dağılmış organizasyonu toparlayabilecek, hem konudaki tecrübesiyle gençlerin gelişimlerine katkı sağlayabilecek hem de taktisyen olarak nitelendirilen bir koç olduğu için hücumda bariz defoları olan oyuncu grubuna rağmen nitelikli hücum setleri oturtabilecek bir adaydı.

Yıllarca genç oyuncularla çalışmış olması, bu sebeple henüz olgunlaşmamış insanları idare etmesini iyi bilmesi avantajdı zira mevcut oyuncu grubunun en olgunu dahi liseli olarak nitelendirilebilir. Kolejde sürekli değişen oyuncu grubu sebebiyle pek çok farklı tipte oyuncuyla çalışma ve yeni oyuncuları sistemine/kültüre adapte etme konusunda tecrübeli. Gelecek, gidecekler sebebiyle bol bol değişmesi muhtemel kadro için bu tecrübe çok kıymetli olacaktı. Üstüne kolejde yıllarca oyuncu yetiştirirken aynı zamanda yarışmacı da oldu. Bu da genç personelle başarı kovalama noktasında yardımcı olurdu.

Kolej ile NBA iki farklı dünya. Başarılı olma garantisi zaten yoktu fakat Ty Lue hariç -o da kısmen LeBron bağlantısı sebebiyle- mevcut adayların da yoktu. Dediğim gibi, ben tercih ederdim.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2019, 21:18 »
Vogal hocam güzel konuşuyor. Şu an canlı basın toplantısını izlemek isteyenler periscope'tan Lakers sayfasına bakabilir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #15 : 05 Haziran 2019, 00:04 »
İyi mi kötü mü kararsız kaldığım yeni bir haber. Kötü değil gibi ama asistan olarak artıları eksileri neler çok hakim değilim.

https://twitter.com/wojespn/status/1136014604121845760

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #16 : 07 Haziran 2019, 09:11 »
Lionel Hollins dahil olmuş ekibe...

bir sonraki isim de Hornacek olabilirmiş...

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #17 : 07 Haziran 2019, 15:04 »
3 tane head coach yetmedi hornacek de gelsin 4 olsun. "bir şey" deniyoruz galiba

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #18 : 09 Temmuz 2019, 00:39 »
Merak ediyorum acaba Vogel hocam bu kadar egonun olduğu takımın altından kalkabilecek mi?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #19 : 31 Temmuz 2019, 22:30 »
Asistan kadrosu resmen açıklandı.

https://twitter.com/Lakers/status/1156625951641366528