Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236080 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Peace

• Rookie
  • *
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #40 : 20 Temmuz 2017, 15:50 »
Derrick Rose diye dedikodular çıkmış, bizden uzak olsun. Allah'a emanet dizi var, tek sakatlıkta tüm masraf bize girer aman diyim.

Çevrimdışı Bar.Filozofu

• Rookie
  • *
« Yanıtla #41 : 20 Temmuz 2017, 17:51 »
Öncelikle herkese selam. Forum umarım hayırlı olur. Saygılı, içi dolu ve güzel bir sohbet dönecek olur. Lakers fanları toplanıyor dediler. Gelmemek yakışı kalmazdı.
Bunuda buraya yazdım ama umarım sakıncası yoktur :)

Gelelim Derrick Rose hamlesine.. Ben açıkcası istemiyorum bu hamleyi. Rose - Jc benchte o işin karışacağını düşünüyoruum. Rose getiriyorsak Jc'i 2018 draftı 1. tur 15-30 artık ne koparabilirsek ona okutmamız gerekiyor.

Ben açıkcası Ian Clark' ya da Ennis'in daha iyi olacağı kanısındayım.
#TheLakersAreBack

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #42 : 20 Temmuz 2017, 19:08 »
Rose'un Cavs'e yakın olduğu söyleniyor.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #43 : 20 Temmuz 2017, 21:25 »
Eğer 4,3 milyona gelecek ise, Rose'u almamak hata olur. Benchten gelip ya da maçına göre KCP'nin yerine çok iş yapar. Dizleri onun franchise oyuncu olmasına izin vermez bundan sonra ama, rol oyuncusu olarak, hele bu paralara havada kapılsa yeri var.
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2017, 12:03 Gönderen: Ahkam Kuşu »

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #44 : 20 Temmuz 2017, 21:39 »
Lakers'ın ne olursa olsun, sezona Deng ile girmemesi kanısındayım. Nets gibi itelenecek takım bulunur mu bilemiyorum. Toronto gibi forvet ihtiyacı, konferans finalini hedefi olan bir takım belki gaza gelip yeltenir. Clarkson değerli parça. En iyi 6. adam ödülünü kovalar dert etmeden. Kaybetmeden halledilebilirse bu sorun, müthiş olur. Gereksiz şekilde süre alıp Kuzma vs. adamların dakikasını çalması saçmalığı bir yana, hiç oynatılmazsa seneye buyout dandikliğine düşülebilir.

Çevrimdışı Bar.Filozofu

• Rookie
  • *
« Yanıtla #45 : 21 Temmuz 2017, 03:29 »
Ian Clark'a ilgi gösteriyormuşuz. Gel evladım sen gel. Rose falan değil kesinlikle senin gelmen lazım oraya..

--------

D-Rose finishes 3-hour meeting with Lakers, both sides 'felt good about it' - Espn
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2017, 03:35 Gönderen: Bar.Filozofu »
#TheLakersAreBack

Çevrimdışı bombaleya

• Rookie
  • *
« Yanıtla #46 : 21 Temmuz 2017, 09:41 »
derrick rose imkanı varsa kesinlikle bence de zorlanmalı. 2011 mvp'sinden bahsediyoruz arkadaşlar alalade bir adam değil. ha uzun vadeli kontrat zaten vermicez öyle olsa ben de karşı olurdum. ama sakatlıklar olmasaydı tarihe geçecek yetenekte bir oyuncuydu. 1 sezonluğuna lonzo ile pg'yi paylaşmalarına ben karşı olmam hatta çok isterim. ama adam geçen sene 20'nin üzerinde kazandı şimdi 5'te 1'i paraya gelir mi emin değilim.

Çevrimdışı Bar.Filozofu

• Rookie
  • *
« Yanıtla #47 : 21 Temmuz 2017, 17:59 »
Yani ismine bakıp alacaksak D-Rose'dan daha iyi oyuncu yok zaten Fa piyasasında. Oyunu o kadar gerilemişken oyuna verdiği zararları göz ardı etmememiz lazım. Rose topu hunharca domine eden bir oyuncu.

DRose - JC - Brewer - Kuzma - Larry/Zu

2 tane topu domine eden adamla 2. 5'in işleyeceğini düşünmüyorum şahsen.  Haydi geldi diyelim Zo'yu da 25-30 dk  sürelere mahkum etmemiz demek. Veteran olarak Zo'nun arkasına gelse diyeceğim D-Rose sorunlu bir oyuncu. Ne gibi bir katkısı olabilir Zo'ya ben kestiermiyorum şahsen.

Ya Rose  ya Jc olmalı. Jc'i takaslama şansımız varsa düşünmeden takaslayalım. Kalan harket alanıyla Rose - Clark yaparız olur biter. Bunlar olmayacaksa oyuncu tarzı olarak Ian Clark lazım.

Jc Clark Brewer - Kumza - Larry/Zu çok daha etkili olacaktır.
#TheLakersAreBack

Çevrimdışı darage

• Rookie
  • *
« Yanıtla #48 : 22 Temmuz 2017, 01:19 »
Derrick Rose Cavs ile imzalamış.. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Çevrimdışı Bar.Filozofu

• Rookie
  • *
« Yanıtla #49 : 22 Temmuz 2017, 01:46 »