Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 235898 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #340 : 04 Temmuz 2019, 10:57 »
Cousins-D.Green-Marcus Morris-KCP-Rondo gibi oyunculara yükleniriz büyük olasılıkla.

Çevrimdışı hisoka

• Rookie
  • *
« Yanıtla #341 : 04 Temmuz 2019, 11:16 »
anladığım kadarıyla kawhinin istediği kadar zamanı var ama lakersın yok..

eğer 6 temmuzdan önce imzalayamazsa AD takası gerçekleştikten sonra kawhiyi alamıyoruz..

yani bugun tamam yada devam günü..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #342 : 04 Temmuz 2019, 12:08 »
anladığım kadarıyla kawhinin istediği kadar zamanı var ama lakersın yok..

eğer 6 temmuzdan önce imzalayamazsa AD takası gerçekleştikten sonra kawhiyi alamıyoruz..

yani bugun tamam yada devam günü..

Bildiğim kadarıyla böyle bir şey yok. Zaten Davis bu yüzden trade kicker'ından vazgeçti ve Wagner-Bonga-Jones'u Wizards'a takasladık.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #343 : 04 Temmuz 2019, 15:58 »
3 gündür FA opsiyonlarını inceleyip en iyi plan ne olur vs kafamda kuruyorum.

Kawhi gelse de gelmese de kalan oyunculardan minimum kontrat civarında beğendiğim opsiyonlar

C:Mcgee-Diallo
PF:Motiejunas-JaMychal Green
SF:Stanley Johnson-Hollis Jefferson-Justin Holiday
SG:Nwaba-Shumpert-Selden-Furkan
PG:Burke-Cook-Mack-Lin

Pivot pozisyonu cidden sıkıntılı. Mcgee'nin kesinlikle tutulması gerekiyor.

Kadromuzdaki oyuncuların neredeyse tamamı forvet olduğu için kalan oyuncular arasında forvet olmaması büyük bir problem değil.

Cook'un keskin şutör, Burke'ün de kenardan gelip P&R üzerinden oynadığı bir bench fena olmaz. Zaten Davis ve LeBron'dan birinin hep sahada olduğu şekilde ayarlanması gerekiyor rotasyonun. Shelvin Mack de düşünülebilir, etliye sütlüye karışmayan düşük top kaybı oranına sahip ortalama şutör. Bir yedek guard için yeterli özellikler.

Shumpert bu kalan oyuncu listesine bakıldığında kesinlikle alınması gereken şampiyonluk yaşamış veteran olarak girer kadroya. Eski evlatlardan Nwaba'nın da takıma dönmesini çok isterim. KCP için saçma sapan bırakılan bir oyuncuydu 2 sezon önce.

Stanley Johnson benim bireysel takıntım olan genç bir oyuncu. Minimuma alınırsa sıfır risk demek direkt.

Çevrimiçi DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #344 : 04 Temmuz 2019, 18:30 »
Kawhi'nin TORONTO'da kalacağı söylenmeye başlandı.

Çevrimdışı hisoka

• Rookie
  • *
« Yanıtla #345 : 04 Temmuz 2019, 20:59 »
Bildiğim kadarıyla böyle bir şey yok. Zaten Davis bu yüzden trade kicker'ından vazgeçti ve Wagner-Bonga-Jones'u Wizards'a takasladık.

forum kurallarını tam bilemediğim için link veremiyorum ama reddit de konusu açılmıştı. AD takasından sonra cap size max olmuyo gibi. bazı yorumlarda da gördüm. ama tabi tam emin değilim gerçi şuan kimse hiçbişey den emin değil.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #346 : 05 Temmuz 2019, 00:15 »
3 gündür FA opsiyonlarını inceleyip en iyi plan ne olur vs kafamda kuruyorum.

Kawhi gelse de gelmese de kalan oyunculardan minimum kontrat civarında beğendiğim opsiyonlar

C:Mcgee-Diallo
PF:Motiejunas-JaMychal Green
SF:Stanley Johnson-Hollis Jefferson-Justin Holiday
SG:Nwaba-Shumpert-Selden-Furkan
PG:Burke-Cook-Mack-Lin

Pivot pozisyonu cidden sıkıntılı. Mcgee'nin kesinlikle tutulması gerekiyor.

Kadromuzdaki oyuncuların neredeyse tamamı forvet olduğu için kalan oyuncular arasında forvet olmaması büyük bir problem değil.

Cook'un keskin şutör, Burke'ün de kenardan gelip P&R üzerinden oynadığı bir bench fena olmaz. Zaten Davis ve LeBron'dan birinin hep sahada olduğu şekilde ayarlanması gerekiyor rotasyonun. Shelvin Mack de düşünülebilir, etliye sütlüye karışmayan düşük top kaybı oranına sahip ortalama şutör. Bir yedek guard için yeterli özellikler.

Shumpert bu kalan oyuncu listesine bakıldığında kesinlikle alınması gereken şampiyonluk yaşamış veteran olarak girer kadroya. Eski evlatlardan Nwaba'nın da takıma dönmesini çok isterim. KCP için saçma sapan bırakılan bir oyuncuydu 2 sezon önce.

Stanley Johnson benim bireysel takıntım olan genç bir oyuncu. Minimuma alınırsa sıfır risk demek direkt.

https://twitter.com/LakeShowWorld/status/1146886858372087808

Söyleye söyleye aldırıyorsun en sonunda adamı :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #347 : 05 Temmuz 2019, 01:22 »
Keşke ya, Vonleh de aldırırdık yedek 4-5 olarak. Belki bir Stanley Johnson falan da. Bu kadar 30 üstü veteranlar ve buyoutlar peşinde koşacak takım için önemli birkaç yaşı geçmemiş yetenek toplamak.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #348 : 06 Temmuz 2019, 05:00 »
Dwight Howard ve Avery Bradley waive ediliyorlar. Ne diyosunuz? :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #349 : 06 Temmuz 2019, 07:26 »
Avery Bradley, neden olmasın. Howard, aslaaaaaa.

Bu arada Davis takasını yaptığımız takımlar Kawhi'ın kararını beklerken takası birkaç gün ertelememize laf etmeyecekmiş. Bu hikaye asla bitmeyecek:)