Gönderen Konu: Lonzo Ball  (Okunma sayısı 23521 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
Lonzo Ball
« : 02 Temmuz 2017, 05:10 »

Lonzo Anderson Ball
2017

« Son Düzenleme: 16 Haziran 2019, 11:34 Gönderen: Jr. Kobe »

Çevrimdışı Peace

• Rookie
  • *
Ynt: #2 Lonzo Ball
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2017, 21:33 »
Geldiği ilk günden itibaren medyanın dilinden düşmedi. Staples Center'a ilk defa gelişi bile Amerikan Güreşi eğlencesiyle oldu. Babası zaten zebellah gibi çöktü üstüne.  Bilemiyorum dostlar bilemiyorum. Sahadaki oyunu bu tarz şeylerden etkilenecek gibi hissediyorum.

Oyunu hakkında kafamdaki tek soru işareti ise atış stili. Çok mu düşündü acaba böylesini bulmak için  :) Hadi biz D. Fisher'dan, R. Artest'den alışkınız değişik şut stillerine de Lonzo'nunki bambaşka. Savunmacılar çok zorlayacak gibime geliyor hadi hayırlısı bakalım  8)

Çevrimdışı BrandonIngram14

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2017, 23:09 »
Önce eleştirmek veya övmek için bi sezonu açmasını ve 10-15 maça çıkmasını bekleyelim.Şut stili ise topu Klay Thompson'dan daha hızlı elinden çıkarıyor.Ayrıca her oyuncu farklı şekilde rahat edip atıyor şut mekaniğine takılma.Medya gündeminde olma sebebi malesef babası ama ben oyununa yansıtmayacağını düşünüyorum.Bu çocuğa güvenelim.Ve Ingram'la beraber diğerlerine de.

Çevrimdışı brand10ingram4

• Rookie
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2017, 23:45 »
lonzo etrafındakileri üst seviyeye çıkaran lider karakterli bir oyuncu. pas görüşü üst seviye de fakat öyle bahsedildiği gibi jason kidd benzetmelerine aldanmamak lazım. savunması öyle kidd seviyesinde değil öyle bir potansiyel de göremedim ki kidd'in dünya üzerinde yaşayan en iyi 10 savunmacıdan biri olduğunu düşünürsek. dangelo'yu ucuza kaybetmiş olduk ama en azından mozgov'un kontratından kurtulduk, lonzoya güveniyoruz.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2017, 18:57 »
Lonzo ile bugün 4 yıl toplam 33 milyon dolarlık kontrat imzalanacakmış.

Çevrimdışı Tellal

• Rookie
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2017, 19:05 »
Önce eleştirmek veya övmek için bi sezonu açmasını ve 10-15 maça çıkmasını bekleyelim.Şut stili ise topu Klay Thompson'dan daha hızlı elinden çıkarıyor.Ayrıca her oyuncu farklı şekilde rahat edip atıyor şut mekaniğine takılma.Medya gündeminde olma sebebi malesef babası ama ben oyununa yansıtmayacağını düşünüyorum.Bu çocuğa güvenelim.Ve Ingram'la beraber diğerlerine de.

Problem şutu hızlı veya yavaş çıkarması değil, yandan ve alçak çıkarması. Alçak çıkarıyor olması olası bir özel hazırlanmış eşleşmede, her şutun ağır contest edilmesiyle sonuçlanacak, bu playofflarda falan canını çok sıkacaktır muhtemelen.

Çevrimdışı emeklikomser

• Rookie
  • *
  • Getireceğim inan güneşi akşamlarına...
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2017, 19:29 »
Lonzo ile bugün 4 yıl toplam 33 milyon dolarlık kontrat imzalanacakmış.
çaylaklar ile yapılan bu kontratlar çok hoşuma gidiyor deniz kenarındaki arsayı kelepir fiyatına almış müteahhit sevinci.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2017, 20:01 »
çaylaklar ile yapılan bu kontratlar çok hoşuma gidiyor deniz kenarındaki arsayı kelepir fiyatına almış müteahhit sevinci.
evet ama büst çıkarsa da yılda 8 milyon dolar alan bir çöp kalıyor elinde :) ki 8 milyon günümüz nba'inde bile hatırı sayılır bir para.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2017, 23:49 »

lonzo ve diğer çaylaklar imzaları atmışlar.

http://www.nba.com/lakers/releases/170703-ball-kuzma-hart

Çevrimdışı Genc

• Rookie
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2017, 01:39 »
Lonzo'nun zaten oyun karakteri yakin durulduğunda savunmaciyi vurup geçmesi mesafe birakirsanda şutu sokuyor. O yüzden bu şut stili konusunun bi yerde handikap yaratacağı kesin olsada bu kadar takilmamak lazim bu konuya. Her güzel şeyin bir kusuru vardır.