Gönderen Konu: NBA'den Haberler  (Okunma sayısı 146880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: NBA'den Haberler
« Yanıtla #240 : 12 Nisan 2019, 11:32 »
Abi Twitter'dan ve podcast'ten de takip ediyorum bu konudaki görüşlerini ama nefretini biraz yersiz buluyorum. En basit tanımıyla adamın işi bu. Neredeyse her konuda ilk haberleri bu adam veriyor. İşin hoş olmayan tarafı manüplasyon aracı da kullanılıyor kendisi ama normal yani.. Doğasında var bu işin.

Zaten bireysel bir nefret değil bu ya, tam dediğin manipülasyon aracı olmasını sevmiyorum. Ama en büyük nefret kaynağıma çok gülersin bence. Ben NBA draftını takip etmeyi çok severim ve draft günü Twitter'dan Woj erkenden haber veriyor diye Twitter'ı kapatmaya başlamıştım draftı takip ederken. Ekrana çıkıp katletmişti delirmiştim. O zamandan beri en büyük hater'ıyım :D

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #241 : 15 Mayıs 2019, 04:02 »
Pelicans 1. Biz 4. Sirayi aldik draftta. Kartlar yeniden dagitiliyor :D

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #242 : 15 Mayıs 2019, 04:16 »
Dört ayak üstüne düştük resmen. Ja Morant'ı omuzlarsak halay çekerim valla . :tey: :tey: :tey:

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #243 : 15 Mayıs 2019, 04:27 »
4’te kaldık diye kahroldum. İnsanoğlu böyle ahaha.

Yukarıdakiler düştü, 3 takım +6 fırladı. Yeni sistemin de etkisiyle acayip bir kura olmuş.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2019, 04:39 Gönderen: Crazy_Kobe »

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #244 : 15 Mayıs 2019, 05:00 »
Hobaaa piyango vurmuş durduk yerde :D Var mıdır bu sene draftte seçebileceğimiz franchiseın çehresini değiştirebilecek yıldız adayları? Var mı bilen?

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #245 : 15 Mayıs 2019, 07:11 »
MU-AZ-ZAM..

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #246 : 15 Mayıs 2019, 08:23 »
NBA Tv'deki yayında şu arkadaş düşmüş bizim kısmete...

yani en azından "mock draft" olaraktan...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #247 : 15 Mayıs 2019, 08:28 »
NBA Tv'deki yayında şu arkadaş düşmüş bizim kısmete...

yani en azından "mock draft" olaraktan...

Çok az maça çıktığı için elimizde değerlendirecek veri miktarı düşük ama genel olarak pas yeteneği kısıtlı, dribbling üzerinden üçlüklerle Lillard-Curry-Young ekolünden gibi görünüyor. Tutarsak alınabilecek bir risk olabilir. Scouting departmanımız tek düzgün çalışan ekibimiz olduğu için onlar ne derse güvenirim. Ama herkes gibi umudum draft hakkının takaslanması.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #248 : 15 Mayıs 2019, 09:07 »
Çok az maça çıktığı için elimizde değerlendirecek veri miktarı düşük ama genel olarak pas yeteneği kısıtlı, dribbling üzerinden üçlüklerle Lillard-Curry-Young ekolünden gibi görünüyor. Tutarsak alınabilecek bir risk olabilir. Scouting departmanımız tek düzgün çalışan ekibimiz olduğu için onlar ne derse güvenirim. Ama herkes gibi umudum draft hakkının takaslanması.
Rakamlara bakarak  (oyuncular kimdir nedir bilmiyorum hiç) Ja Morant daha bir dikkatimi çekti. Ama bize olmayacak bir isim herhalde değil mi?

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #249 : 15 Mayıs 2019, 12:57 »
Morant- Reddish ikilisinden hangisi kalırsa gayet yeterli bir piyongo olur. 3. sıradan New York, Kyrie gelişmelerine göre tercihini yapacaktır.