Gönderen Konu: Pau Gasol  (Okunma sayısı 8511 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Pau Gasol
« : 02 Temmuz 2017, 20:56 »
1 sene içinde Ceren'den Tayyar'a evrilen, gözümüzün nuru, hasret kaldığımız 15. ve 16. şampiyonluklarımızın 2 numaralı oyuncusu, şu sıralar Texas semalarında, ekmeğinin peşinde..

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
Ynt: Pau Gasol
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2017, 19:46 »
şöyle bir video gördüm ben de bugün. çok güzel.

"kobe to gasol"

Çevrimdışı Ko8e_Bryant

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2017, 09:32 »
Yalnız son 1-2 senesinde bu adamı forumca çok fena gömmüştük ha; düşününce haksızlık mı ettik diye hayıflanırım bazen...

Pau adamdır!

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3 : 21 Kasım 2019, 07:26 »
Spaniard'ımız sakatlığı geçmeyince basketbolu bıraktığını açıklamış.. 2010 finali 7. maçta, bitime 1.30 dakika kala, Pierce, Garnett ve Wallace üstündeyken attığı, skoru 76-70 yapan sayısıyla hatırlayacağım hep.. Çok büyük oynamıştı o maçta..

Şimdi asıl soru, ileride formasını emekli eder miyiz?

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2019, 07:40 »
Kesinlikle asılması lazım. Onsuz 2009 ve 2010 şampiyonlukları hayal bile değildi. James Worthy seviyesinde bana göre Lakers tarihindeki yeri.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2019, 11:26 »
Bence de son zamanlarında soft falan diye acayip haksızlık etmişiz. Adam için he saved kobes legacy deniyor hep ki doğru da. Hep güzel hatırlamamak mümkün değil. Tam bir lakerdır kendisi.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #6 : 21 Kasım 2019, 12:27 »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #7 : 21 Kasım 2019, 12:41 »
Adam için he saved kobes legacy deniyor hep ki doğru da. Hep güzel hatırlamamak mümkün değil.

Bu büyük saçmalık ya. Tamam katkısı büyüktü de, Kobe tek başına mı şampiyon olacaktı? Kimse yapamadı ki tarihte. İlla ki birileri kritik bir yerlerde kritik bir basket atacak. Horry de o zaman hem Shaq, hem Kobe'nin legacy'sini kurtardı? O zaman Artest'e de aynısını diyelim, adam 7. maçın en kritik üçlüğünü attı. Vujacic'e de diyelim, adam en kralının elinin titreyeceği yerde 2'de 2 serbest atış soktu. Cavs'e 2016'da şampiyonluğu Irving'in üçlüğü kazandırdı. LeBron'un 2 şampiyonluğu vardı belki de şu an.

Kobe değil, hiç bir büyük yıldız öyle durumlarda takımının bütün sayılarını atamaz. LeBron da atamadı. Shaq de. Çünkü bütün savunma onlara odaklanmış oluyor tüm maç.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #8 : 21 Kasım 2019, 12:49 »
Bu büyük saçmalık ya. Tamam katkısı büyüktü de, Kobe tek başına mı şampiyon olacaktı? Kimse yapamadı ki tarihte. İlla ki birileri kritik bir yerlerde kritik bir basket atacak. Horry de o zaman hem Shaq, hem Kobe'nin legacy'sini kurtardı? O zaman Artest'e de aynısını diyelim, adam 7. maçın en kritik üçlüğünü attı. Vujacic'e de diyelim, adam en kralının elinin titreyeceği yerde 2'de 2 serbest atış soktu. Cavs'e 2016'da şampiyonluğu Irving'in üçlüğü kazandırdı. LeBron'un 2 şampiyonluğu vardı belki de şu an.

Kobe değil, hiç bir büyük yıldız öyle durumlarda takımının bütün sayılarını atamaz. LeBron da atamadı. Shaq de. Çünkü bütün savunma onlara odaklanmış oluyor tüm maç.

Yo yo diğerlerini yermek için demedim. Ben de aynı şekilde düşünüyorum.

Katkısı o denli büyüktü manasında söylemiştim.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #9 : 21 Kasım 2019, 13:32 »
Yao'nun emekli edildiği yerde Gasol'ün heykelini dikmeleri gerek. Legacy muhabbetine ben de katılmıyorum. Hangi oyuncu tek başına seri alıp şampiyon yapabilir ? Steve kerr'de Jordan'ı kurtardı vs vs diye devam ettirebiliriz bunları. Camia'ya çok büyük şeyler kattığını düşünüyorum. Bir arkadaş james worthy benzetmesi yapmış, altına imzamı atarım. Bence prime zamanında (9-10) Nba'in mevcut en değerli uzunu olduğunu bile düşünebilirim. Hiç ego kasmayan, basketbolun geretirdiği herşeyi iyi yapan, mütevazi karakterlidir. 16 numarayı tavanda görmek beni her zaman mutlu edecektir.