Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 367024 defa)

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #220 : 10 Ekim 2019, 17:02 »
Caruso çöp dediğim zaman burada "neden öyle düşünüyorsun" deniyordu...

bu adam Lakers forması giymemeli...

LA Defenders ayarında çünkü

Bu maçı izleyip cidden bunu mu çıkardın, şaşırdım.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #221 : 10 Ekim 2019, 17:09 »
en başından beri ısınamadım ki elemana...

son yıllarda "sevemediğim" 3 isim vardı..

ikisi defoldu,clarkson ve ennis. bir bu kaldı.

bilemiyorum ortaokul lise zamanlarımda falan fisher,harper,payton gibileri görünce.. çok boş geliyor bu...

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #222 : 11 Ekim 2019, 03:47 »
Hücumda ikili oyunlar ve bireysel görüş yetenekleri sayesinde bulunan sayılar keyif vericiydi. Henüz yolun çok başında olmamıza rağmen set hücumu olarak olgun oyunlar görebildik. Bunlar geleceğe güzel ışık. Zaten muhtemelen Kral ve Davis sayesinde ligin en iyi p&r takımı olacağız, dış şutlarımıza yoğunlaşmamız lazım. Oyuncular sağlıklı döndüğü takdirde el yakan ceza şutlarını fazlaca bulacağımızdan eminim. Rondo'nun yaratıcı sayıları keyifliydi :D

Hücumu satır arasından çeker gibi yapınca beğendik ama savunma tam tersi. Iso hücumlarından çok fazla sayı yedik. Bunu çoğunlukla pre-seasona veriyorum. Herkes mümkün mertebe fiziksel temastan kaçınarak oynuyor. O konuda Vogel'ın becerilerine ve dış çizginin daha az geçilgen olmasına güvenmekten başka şansımız yok. Beklentim olmamasına rağmen Howard üzdü. Tüm per-def lerde etkisiz kaldı ve çok yavaş gördüm kendisini. O kilo verme bir nebze de olsa işe yarar sanmıştım.

Bilgisayarım bozulduğu için forumlardan uzak kaldım ama başta burası olmak üzere genel manada çok güzel bir sinerji görüyorum. Şu havayı yıllar oldu cidden çok özlemişiz :)
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #223 : 11 Ekim 2019, 09:50 »
Lakers'ın Brooklyn maçındaki kötü üçlük savunmasının analizi gelmiş izlemek isteyenlere.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #224 : 12 Ekim 2019, 10:45 »
evet beyler safları sıklaştıralım, bugün aynı maçtan bir tane daha oynuyoruz :) geçen gün katılamadım ama bu kez ben de varım.

yine s sport 14:30 :yeah:

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #225 : 12 Ekim 2019, 11:16 »
Bu sefer de ben yokum, dışarıda olacağım. Sağlıklı geçsin ve dönsünler başka bir şey dilemiyorum sanırım :)

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #226 : 12 Ekim 2019, 14:28 »
PG: Rajon Rondo SG: Avery Bradley SF: Danny Green PF: LeBron James C: Anthony Davis

Pivotta Davis'le başlıyoruz ilk kez. Bu denemeyi merak ediyorum işte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #227 : 12 Ekim 2019, 14:37 »
Ben de ediyorum ama ilk beşi bir kenara koyuyorum, kısa beşte Rondo'nun hiç işi olmaz..

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #228 : 12 Ekim 2019, 15:00 »
AD'nin dış şutu baya kötü geldi gözüme 2-3 maçtır. Orta mesafeden, çizginin gerisinden ne atsa kaçıyor, çoğu da boş şutlar.

Bu arada LeBron'ın güzel asistiyle Caruso köşeden gönderdi üçlüğü ve ilk çeyrek bitti. 20-19 Nets önde.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #229 : 12 Ekim 2019, 15:00 »
hoca denemeler yapıyor ama ad'nin pivot olduğu beşi sene içinde ancak mcgee/howard'dan biri sakatlanırsa kullanabiliriz muhtemel olarak. veya bazı maçların bazı sekanslarında.