Gönderen Konu: NBA'de Günün Maçları  (Okunma sayısı 144350 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
Ynt: NBA'de Günün Maçları
« Yanıtla #190 : 22 Kasım 2019, 11:57 »
NOP tayfası leş gerçekten iyi ki kazanıyoruz da sesleri az cıkıyor

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #191 : 22 Kasım 2019, 12:28 »
Çöp...

Çöp değil ama Lebron'un olduğu takımda olabilecek bir adam değil.. Bütün sayılarını neredeyse izolasyondan atıyor.. Ve hala çok güçsüz..

Bir nevi aslında hala küçük takımın büyük oyuncusu; her ne kadar istatistiklerini çok geliştirmiş ve üçlük atmaya başlamış olsa da.. Ama çöp değil.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #192 : 22 Kasım 2019, 12:49 »
Içlerinden bi Ingram hoşuma gidiyor. Iyi topçu olur ondan. Lonzo tam hayal kırıklığı.
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2019, 15:39 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #193 : 22 Kasım 2019, 13:29 »
Lonzo ve dlo seçimlerinde çok hata yaptık arkalardan hep iyi seçimler yaptık ama lonzo seçiminin affı olmaz

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #194 : 22 Kasım 2019, 13:34 »
Çöp değil ama Lebron'un olduğu takımda olabilecek bir adam değil.. Bütün sayılarını neredeyse izolasyondan atıyor.. Ve hala çok güçsüz..

Bir nevi aslında hala küçük takımın büyük oyuncusu; her ne kadar istatistiklerini çok geliştirmiş ve üçlük atmaya başlamış olsa da.. Ama çöp değil.

Kimse ironiyi anlamadı bugün yaa, üzülüyorum. En başından beri Ingram'ın özel olduğunu ve Lakers'tan ayrılınca NBA genelinde de aslında iyi çocukmuş ayağına yatılacağını söylüyordum. Nasıl Russell'da olduysa bu muhabbet şimdi Ingram'da da oluyor.

Pelicans'ın kaybetmesine bağlam dışı bakarsak evet küçük takımın büyük topçusu, adamların kadro daha tam sağlıklı bir maça bile çıkmadı. Bu kadroda tüm parçalar sağlam olduğunda Ingram'ın volümü düşse de efektifliği çok değişmeyecektir ve kazanmaya başlayınca o algıda kaybolur.

Bunun en yakın örneği de Booker. Yanına iyi rol oyuncuları koyup kazanma moduna girince takım şimdi küçük takımın büyük skoreri değil oyununu olgunlaştırdı oldu adamın hakkındaki algı. Oyunu ise her topu kullanmak zorunda olmadığı için daha rahat topsuz oynaması dışında değişmedi.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #195 : 22 Kasım 2019, 13:48 »
Yalniz Ingram icin Zion'la oynamak LeBron'la oynamaya benzeyecektir. Oyun stilleri birbirine cok uyumsuz. Sene sonunda da serbest kaliyor. O yuzden Pelicansla imzalamayabilir bile.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #196 : 22 Kasım 2019, 13:59 »
Zion topsuz oyunu daha üst düzey bir olan oyuncu topu elime alayım 10 saniye tutup potaya saldırayım tarzı bir oyuncu değil. Ingram-Zion uyumu için en belirleyeci konu Ingram'ın ne kadar spacing sağlayabileceği olacak. Eğer Ingram, şu anki yüzdelerinde olmasa bile, 5-6 üçlük denemeye devam ederse uyum problemi yaşayacakları bir konu kalmayacak neredeyse. Birlikte Zion'ın perdeci olduğu P&R'ları vs çok rahat oynarlar, sağlam da verim alırlar birlikte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #197 : 23 Kasım 2019, 08:05 »
Harden'ın easy mode'da NBA 2K oynamasından sıkıldım..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #198 : 23 Kasım 2019, 08:06 »
Harden'ın easy mode'da NBA 2K oynamasından sıkıldım..

Bu biraz klişe bir muhabbet ama adamın oyun tarzını sevmesem de şu performansına saygı duyuyorum. Herif ligin bug'ını buldu ve oradan domine ediyor hücumu. OKC draft ettiğinde bir lafı vardı, sayı bulmayı biliyorum diye, cidden biliyor adam.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #199 : 23 Kasım 2019, 08:29 »
Şu an adamı savunabilmenin tek yolu, şutları girmesin diye basketbol tanrılarına dua etmek gibi görünüyor..