Gönderen Konu: 2018 Planları & Hayâller, Hayatlar...  (Okunma sayısı 13740 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: 2018 Planları & Hayâller, Hayatlar...
« Yanıtla #20 : 02 Temmuz 2018, 00:46 »
PG gitti, LeBron Sixers'la görüşüyormuş, Kawhi konusunda da bir gelişme yok. Yaza contender olma hayaliyle başlayıp tanking yapan bir takımla baş başa bulabiliriz her an kendimizi.

2023 Draft'ı çok iyi olacak diyorlar.

Tüm bu gelişmelere ek olarak Sixers, Kawhi için de birçok opsiyonlu teklifle gitmiş Spurs'e. Bu dicki tutmamalıyız.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #21 : 02 Temmuz 2018, 01:28 »
Bu arada ben eldeki gençlerle devam edip nereye gidebileceklerini görmeye de tamamım. Öte yandan LeBron'un Sixers'a gitme ihtimali olmadığını düşünüyorum. Sandıkları terk etmeyin..

Çevrimdışı ilyasova

• Rookie
  • *
« Yanıtla #22 : 02 Temmuz 2018, 03:18 »
ve geldi...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #23 : 02 Temmuz 2018, 09:10 »
buralar değerlenir...

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #24 : 02 Temmuz 2018, 10:51 »
Bi' anda Nba'in tekrar en gözde takımına dönüştük... Faal en iyi basketbolcu LeBron geldi, Shaqtin a Fool Mvp'si Mcgee geldi, LeBron'un kriptoniti Stephenson geldi. Forma satışları patlayacak, bronsexual bandwagoncular da cabası. Artık forum da coşar heralde.

Yalnız oyun planımız nasıl olacak, Bron varken Lonzo'yu nasıl kullanacağız? Hızlı aktif Lakers köşelere dağılıp Lebron'un eline mi bakacak???? Walton umarım cavs'in patlak gözlü koçuna evrilmez

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #25 : 02 Temmuz 2018, 12:12 »
KCP'yi de 1yr-12m üzerinden tekrardan bağlamışız. Geçen sene müthiş oynamıştı. Kawhi'yı da alırsak of of of!  :tey: :tey: :tey:

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #26 : 02 Temmuz 2018, 12:19 »
KCP'yi de 1yr-12m üzerinden tekrardan bağlamışız. Geçen sene müthiş oynamıştı. Kawhi'yı da alırsak of of of!  :tey: :tey: :tey:
Javale McGee ve Lance Stephenson ile de anlaştığımız söyleniyor. Kawhi da gelirse ortalık baya bir sallanır.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2018, 12:33 Gönderen: Jr. Kobe »

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #27 : 02 Temmuz 2018, 12:32 »
bir anda cazibe merkezi olduk tabi ki haliyle :)

net şekilde şampiyonluk adayıyız diyebilmemiz için bir süperstar daha lazım ve o da kawhi leonard hazretleri oluyor. ben olacağına inanıyorum.

Çevrimdışı saratoga

• Rookie
  • *
« Yanıtla #28 : 02 Temmuz 2018, 15:28 »
bir anda cazibe merkezi olduk tabi ki haliyle :)

Bu heyecanı tekrar hissetmek harika ama ben şampiyonluk için kawhi ve iyi bir koça ihtiyacımız olacağını düşünüyorum. Sonuç olarak bu kadar süperstarı idare edebilecek eğer kawhi ve dmc gelirse Walton benim için soru işareti

net şekilde şampiyonluk adayıyız diyebilmemiz için bir süperstar daha lazım ve o da kawhi leonard hazretleri oluyor. ben olacağına inanıyorum.

Bu heyecanı tekrar hissetmek harika ama ben şampiyonluk için hala bir eksiğimiz olduğunu düşünüyorum. Kawhi veya Dmc de gelse bunları yönetecek ismin Walton olması kısmında çekincelerim var. Umarım iyi olur ama heyecan kısmı iyi iyi

Çevrimdışı ilyasova

• Rookie
  • *
« Yanıtla #29 : 03 Temmuz 2018, 00:26 »
rajon rondo gelmiş hoşgelmiş. çok hoş bir sezon bizi bekliyor.