Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 234492 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #410 : 21 Ağustos 2019, 10:02 »
Sources: Lakers planning individual workouts to evaluate centers Joakim Noah, Dwight Howard and Mo Speights this week in Los Angeles. Another consideration currently overseas: Marcin Gortat. Lakers want a window into physical condition and mindset of a potential addition.

woj...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #411 : 21 Ağustos 2019, 11:18 »
Hem saha içi hem saha dışını gözeterek baktığımızda en iyi aday Joakim Noah olur gibi geliyor bana. Zaten bize normal sezonda Davis'in fiziksel yükünü hafifletecek bir oyuncu gerekiyor, playoff'larda da süreleri kısaldığında söylenmeyecek. Noah-Mcgee pivot ikilisi bu tanıma çok uygun olur. Mcgee tüm kariyeri boyunca, Noah da kariyerinin geldiği noktada, kısıtlı sürelerde verim verebilen oyuncular. Ayrıca Noah'ın pivot pozisyonundan sağladığı pasörlük de bizimki gibi kısıtlı playmaker'ı olan bir takım için güzel bir ekleme olabilir. Son olarak da LeBron'un bu eski düşmanlarıyla birlikte oynama kervanına katılan bir diğer isim olması da eğlenceli bir detay olur.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #412 : 21 Ağustos 2019, 15:55 »
Hem saha içi hem saha dışını gözeterek baktığımızda en iyi aday Joakim Noah olur gibi geliyor bana. Zaten bize normal sezonda Davis'in fiziksel yükünü hafifletecek bir oyuncu gerekiyor, playoff'larda da süreleri kısaldığında söylenmeyecek. Noah-Mcgee pivot ikilisi bu tanıma çok uygun olur. Mcgee tüm kariyeri boyunca, Noah da kariyerinin geldiği noktada, kısıtlı sürelerde verim verebilen oyuncular. Ayrıca Noah'ın pivot pozisyonundan sağladığı pasörlük de bizimki gibi kısıtlı playmaker'ı olan bir takım için güzel bir ekleme olabilir. Son olarak da LeBron'un bu eski düşmanlarıyla birlikte oynama kervanına katılan bir diğer isim olması da eğlenceli bir detay olur.
peki Howard'a soğuk mu bakıyorsun? adı geçen diğerlerine de değinmediğin için onları zaten hepten sildiğini düşünüyorum da..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #413 : 21 Ağustos 2019, 18:07 »
Howard'a da hem Lakers geçmişi, hem diğer takımlardaki soyunma odası problemleri ve sahaiçi uyumsuzluğu nedeniyle bayağı soğuğum. Howard için mesela genel kanı iyi bir P&R oyuncusu olduğu yönünde ama ne göz testi ne de istatistikler bunu destekliyor. Hala P&R oynamaktan kaçan postta top isteyen bir oyuncuyken iyi bir tamamlayıcı değil hücumda. Savunmada biraz daha iyi olsa da eskisi gibi bir çember savunmacı da değil. Keza switch savunması ve efor gibi net eksileri de var. Çok iyi bir ribauntçu o konuda laf söylersek çarpılırız tabi. Yine de her yıl salınan Howard bu sezon olgunlaştı haberleri dışında gerçekten akıllandığına dair bir işaret yok. Lakers geçmişini de hesaba katınca sadece adının bizimle anılması bile depresyona sokuyor beni:(((

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #414 : 21 Ağustos 2019, 21:57 »
Bu isimlerden kimin alındığının ne önemi var ki sanki. Neticede eylül ayı gelmesine rağmen kimsenin talip olmadığı ve fark yaratmayacak dört oyuncu.

Bu beklentisizlik içinde ben olsam Howard kumarını oynarım şahsen. Hiç değilse havaya kaldırdığın topu smaçlayabilen biri. Davis'in işini kolaylaştırır.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #415 : 21 Ağustos 2019, 23:39 »
Faried güncel form durumu, açlık gibi konularda bu isimlerden daha önde kanımca. Geçen seneki 3lük sevdasını hafızasından silmişse tabi. Ayakları biraz çabuk bi savunmacı gerektiğini unutmamak lazım.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #416 : 04 Kasım 2019, 19:13 »
Bizim takıma Iguodala ile birlikte bi tane biraz kendi şutunu yaratabilen skorer/şutör (Lou Williams tarzı) lazım olduğunu düşünüyorum. Yanlış bilmiyorsam 2020 draft pickimiz bizde. O draft hakkıyla o tarz bi oyuncu alabilir miyiz deadline'a kadar? Ne diyorsunuz, var mı beğendiğiniz bi oyuncu?

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #417 : 04 Kasım 2019, 20:20 »
Bizim takıma Iguodala ile birlikte bi tane biraz kendi şutunu yaratabilen skorer/şutör (Lou Williams tarzı) lazım olduğunu düşünüyorum. Ne diyorsunuz, var mı beğendiğiniz bir oyuncu?

Zach Norvell Jr.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #418 : 05 Kasım 2019, 02:55 »
Keşke İsaiah Thomas'ı alsaydık be. Şuan ortalama 21 dakikada;

16.3 sayı, 7.3 asist ortalamalarıyla oynuyor. Üstelik %40'la üçlük atıyor. En güzeli de kontratı veteran minimum. 2.3 milyon dolar.

Yazın elimizden kaçırdığımızda da üzülmüştüm. Şu istatistikleri görünce kahroldum şuan. Hücumdaki bazı eksikliklerimize ilaç olurdu resmen.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #419 : 07 Kasım 2019, 18:51 »
JJ Reddick dedikodusu gordum bugun. Fena olmaz sanki.