Gönderen Konu: Dion Waiters  (Okunma sayısı 8916 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dion Waiters
« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2020, 21:57 »
Yok ya dalgasıydı o, :p bunu sarcasm sign olarak kullanmaya çalışmıştım. Dwight da mesela memphis buyoutuydu hatta, adamların bütün saldıklarını toplamaya çalışmamız komik geldi. Hatta benim sezon başında istediğim Noah da keza yine Memphis buyoutu.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #21 : 10 Şubat 2020, 22:16 »
hedefimiz aynı mı dedim? sen "hedefi olmayan" takım tanımı yapmışsın. sonuçta playoff mücadelesi veren bir takım. NBA için ciddi bir hedef. dion da öyle tepelere oynamış winner bir adam falan değil. oradan kovulan adamın bizde iş yapma ihtimali olduğuna inanmıyorum.
iggy'de durum daha farklıydı. yaşı 35-36. adamın şampiyonluğu bırak finals mvp'si bile var. memphis'te playoff kıyısında gençlerle uğraşacağına şampiyon olacak takıma gelmesi çok daha mantıklıydı. ama waiters daha 28-29 yaşında. en büyük başarısı çaylak ilk beşine seçilmek olan bi adam. onun öyle bir lüksü olamaz. bu yüzden bize de yarayacağını düşünmüyorum.

Demene gerek yok; birinin hedefi şampiyonluk, öteki de şartların geliştirdiği play off yarışı içinde ve hala asıl amaçları play off değil gelişim.. Bu sebeple Crowder'ı bile takas etmekten çekinmediler.. Olayı Memphis'in Waiters'ı boy out etmesi üzerinden okumak yanlış..

Bu arada winner çok dar bir kavram, bana göre Lebron bile yeterince winner bir adam değil bu yüzden Waiters'ı buna oturtmaya çalışman olmamış..

Iggy de oraya but out edileceğini bilerek gitti, edilmeyince tepki koydu ve süreç zaman içinde bu noktaya geldi.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #22 : 10 Şubat 2020, 22:18 »
Sesli ve görsel iletişim ile yazılı iletişim arasında feci fark var. Belki alakasız gelecek ama söylemeden edemedim.

Kendi fikrime gelirsek, Waiters bir sike derman olmaz.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #23 : 10 Şubat 2020, 22:22 »
Sesli ve görsel iletişim ile yazılı iletişim arasında feci fark var. Belki alakasız gelecek ama söylemeden edemedim.

Kendi fikrime gelirsek, Waiters bir sike derman olmaz.

Vurgusuzluk zorlaştırıyor hayatı :)

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #24 : 10 Şubat 2020, 22:29 »
Demene gerek yok; birinin hedefi şampiyonluk, öteki de şartların geliştirdiği play off yarışı içinde ve hala asıl amaçları play off değil gelişim.. Bu sebeple Crowder'ı bile takas etmekten çekinmediler.. Olayı Memphis'in Waiters'ı boy out etmesi üzerinden okumak yanlış..

Bu arada winner çok dar bir kavram, bana göre Lebron bile yeterince winner bir adam değil bu yüzden Waiters'ı buna oturtmaya çalışman olmamış..

Iggy de oraya but out edileceğini bilerek gitti, edilmeyince tepki koydu ve süreç zaman içinde bu noktaya geldi.
lebron zaten bence winner değil :) yolu doğu değil de Batı'dan geçseydi ve the decision şovunu yapmasaydı şu an hayatına 0 (sıfır) yüzükle devam ediyordu muhtemelen.

yine de dion için söylediğim winnerlık somut anlamda bir başarısının olmamasıydı.

neyse haklısınız yazışarak birbirimizi yanlış anlayabiliyoruz. birini kırdıysam özür dilerim.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #25 : 10 Şubat 2020, 23:25 »

yine de dion için söylediğim winnerlık somut anlamda bir başarısının olmamasıydı.

Ligin yüzde 90'ının zaten yok..

Takıma bir şey katar mı kimse bilemez ama kağıt üstünde katabilir çünkü şu an elimizde bu tarzda bir oyuncu bile yok.. Bunu da büyük bir öngörüyle değil, sadece bu sene mecburiyetten oynadığı 3 maça bakarak söylüyorum.. 

İşin özü, bu saatten sonra Waiters mı olur IT mi olur yoksa FA'den başka biri mi olur bilemem ama, bu takım şampiyon olacaksa bir noktada bazı riskleri alması gerekecek. Aksi halde ligin ortasına gelmişken gidebileceğimiz yer az çok belli oldu ve orası da kimsenin hoşuna gitmiyordur..

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #26 : 10 Şubat 2020, 23:30 »
Abi bu adam uçakta aşırı doz uyuşturucudan fenalaşmadı mı ve bunun gibi en az 50 tane daha skandalı yok mu ne hale geldik

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #27 : 10 Şubat 2020, 23:34 »
Abi bu adam uçakta aşırı doz uyuşturucudan fenalaşmadı mı ve bunun gibi en az 50 tane daha skandalı yok mu ne hale geldik

Hem dersini aldığını hem de Lebron'un olumlu anlamda etkisini olacağını varsayıyorum.

Bu arada adamın gelmesini çok istiyormuşum gibi hava oldu da yok öyle bir şey.. Sadece gelirse "Bu ne lan" demem bu saatten sonra. Deneyip görürüz.. Bir şeyler denememiz gerekiyor zira.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #28 : 11 Şubat 2020, 23:15 »
Aşırı doz uyuşturucudan fenalaştı derken eroin falan kullanmadı adam yani. Edible THC tüketmiş biraz fazla, panik atak olmuş. Yanındakiler de adam olsaymış bi kola, bisküvi müskivi verselermiş.

Jr'nin ayakları ne kadar gidiyor bilmiyorum ama bu adam bana daha iyi tercih gibi geliyor. Biraz da villian kafasını reisinin yanında bırakır gibime geliyor. Lebron Cavs'e döndüğü zaman beraber oynadılar diye hatırlıyorum. Bi iletişimleri vardır her türlü.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best