Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236022 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #70 : 08 Şubat 2018, 20:39 »
İkisinin de kontrat sezonu. $70M civarı boşluk açacağız yazın. Üstüne bir de ilk tur draft hakkı, daha ne olsun. Ben baya memnunum takastan.

Çevrimdışı emirilmagnifico

• Rookie
  • *
« Yanıtla #71 : 08 Şubat 2018, 20:44 »
Güzel takas yaptık sanırım. Bu seneki play-off hayallerimizi, bilmiyorum sizde var mıydı ama ben Cousins'ın sakatlığı sonrası iyice inanmaya başladım, suya düşürebilir fakat 2018 yazı için elimiz bi hayli kuvvetlendi. Clarkson'ın kontratını beğenmeyenler vardı, ondan kurtulunmuş oldu. Bu yaz için 15 milyona yakın fazladan cap yaratmış olduk, ki sanırım iki maksimum kontrat yapmamıza yardımı dokunacak.

IT bu kadar değersiz değil fakat Lanzo varken saçma olmadı mı?

IT'nin oyun tarzında, katılan olur katılmayan olur, topu getirmesi haricinde 1 numaralığa yakınsayan bir durum olduğunu düşünmüyorum. Clarkson'ın rolünü alıp ikinci birimin hücum lideri olmasını isterim, takım form tutmuşken 20 saniye top sürüp zorlama şut atma eğilimi gösterebilecek bir oyuncuyu ilk beşe oturtmak zor olacaktır.

Luol Deng'in kontratını da birilerini iteleyebilirsek bu forum değerlenir babalar.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #72 : 08 Şubat 2018, 20:56 »
Lakers soygun yapmış desem yeri var.

Hem yaza 2 süperstar için yolu sonuna kadar açtı takım, hem de bunu yaparken planlarında olmayan iki oyuncuyu, bu sene takımın en kanayan yarasına merhem olabilecek adamlarla takas etti.

1. tur draft hakkına değinmiyorum bile.

Nance jr'ın yerine Zubac falan iteleyebilseydik iyi olurdu yine de.

Ben asıl Cavs'ın planını çözemedim. Clarkson'ı hiç izlememişler mi?

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #73 : 08 Şubat 2018, 22:51 »
Luol Deng'in kontratını da birilerini iteleyebilirsek bu forum değerlenir babalar.
Bu forum her türlü değerlenicek, bütün akbabalar pusuda 8)

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #74 : 08 Şubat 2018, 23:31 »
Bu arada draftın koruması top 3'müş. Kesin bizde sayılır yani.

Valla bence gayet güzel takas. Ingram, Ball ve Kuzma dışındaki diğer ana oyuncuların kalmasının uzun vadede bir esprisi olmadığı belliydi zaten, markete de koyduk. Bundan çok daha iyi bir teklif olmadı belli ki, zaten bundan daha iyi yerlerden draft hakkı falan vermek ahmaklık olurdu.

Aldığımız iki oyuncunun da kontrat sezonu. Yazın 69M dolarlık bir cap boşluğuna sahip olacağız. Deng'i elimizden çıkaramadığımız için ana plan buydu zaten. Süperstar alırız alamayız ayrı konu ama bu ihtimali sonuna kadar zorlamak zorundayız. En kötü ihtimalde bile büyük bir kaybımız olmayacak. Clarkson'ın istikrar başta olmak üzere birçok şeyi sıkıntı. Nance'i ben de severim ama bu hücum handikapıyla nereye kadar?

Cap boşalttık, ilk tur draft hakkı aldık, Thomas bu sezon kalırsa kısa rotasyon sorunumuza ilaç olacak. Güzel güzel.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #75 : 03 Nisan 2018, 19:49 »
Kawhi'nin Spurs ile devam etmeyeceği söyleniyor. Memleketi California'da oynamayı arzu ediyormuş.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #77 : 26 Temmuz 2018, 15:03 »

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #78 : 26 Temmuz 2018, 15:12 »

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #79 : 28 Temmuz 2018, 10:30 »
Eski bir haber, bizim cap doldu zaten.

Rockets'la yeniden imzalamış...... Bu adam olsaydı bu yazın Lebron'dan sonra en iyi transferi olurdu bence. Ama malum durumlar :( neyse sağlık olsun