Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 234463 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #360 : 06 Temmuz 2019, 11:51 »
Avery Bradley'nin şu anda çok ciddi piyasası olduğunu düşünüyorum. Vet mine falan gelmez herhalde.

Gerçi Pelinka'nın eski oyuncusuymuş. 2020 piyasasında oyuncu olmadığı hesaba katıp, Lakers'da vitrine çıkıp gelecek yaz daha büyük kontrat da kovalamak isteyebilir.

Bradley gelsin ya da Rondo gelmesin. Bence ikisi de eşit decede değerli hamleler. Caruso'yu Rondo'ya tercih ederim.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #361 : 06 Temmuz 2019, 11:53 »
Avery Bradley'nin şu anda çok ciddi piyasası olduğunu düşünüyorum. Vet mine falan gelmez herhalde.

Gerçi Pelinka'nın eski oyuncusuymuş. 2020 piyasasında oyuncu olmadığı hesaba katıp, Lakers'da vitrine çıkıp gelecek yaz daha büyük kontrat da kovalamak isteyebilir.

Bradley gelsin ya da Rondo gelmesin. Bence ikisi de eşit decede değerli hamleler. Caruso'yu Rondo'ya tercih ederim.
vet. min vermek zorunda değiliz sanırım. bi mid-level'lık boşluğumuz daha olması lazım üstün hesaplarıma göre :) vet. mini cousins'a veririz.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #362 : 06 Temmuz 2019, 11:54 »
Abi etmeyin, savunmayı ben mi yapacam?  ::) İyi bir kısa ile karşılaştığımızda kim savunacak? Rondo - Cook ikilisi tüm NBA'in en kötü PG savunma ikilisi olabilir.
Abi Bradley hiç de iyi bir savunmacı değil artık. Tamam Rondo'ya göre daha kalbur üstü olabilir de Boston günlerini mumla aratıyor. O bildiğiniz eski Bradley değil yani.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #363 : 06 Temmuz 2019, 12:00 »
Abi Bradley hiç de iyi bir savunmacı değil artık. Tamam Rondo'ya göre daha kalbur üstü olabilir de Boston günlerini mumla aratıyor. O bildiğiniz eski Bradley değil yani.
İçerde AD ve McGee gibi iki hayvani wingspanli blok tehtidi varken üst düzey bir kısa savunmacıya ihtiyacımız yok zaten. Ama Rondo özellikle baya "buyur geç abi" modunda kariyerinin en başından beri. Yaşı da oldu 34, hiç alakası kalmadı savunmayla.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #364 : 06 Temmuz 2019, 12:08 »
marcus morris'i düşünmez miyiz? mükemmel bir ad yedeği olur. tüm sezon kafamız rahat eder 4 numarada. 5 numarayı da cousins-mcgee'ye emanet edip uzun rotasyonunu kapatmış oluruz.

bu arada salar cap'e hakim birileri açıklayabilir mi? son eklentilerden sonra şu an ne kadar boşluğumuz var? kaç mid, kaç vet/min daha verebiliriz? ona göre hayal kuracam :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #365 : 06 Temmuz 2019, 12:30 »

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #367 : 06 Temmuz 2019, 12:47 »
Hala 18 milyon ve 1 adet mid-level'lik boşluğumuz var.

marcus morris'i düşünmez miyiz? mükemmel bir ad yedeği olur. tüm sezon kafamız rahat eder 4 numarada. 5 numarayı da cousins-mcgee'ye emanet edip uzun rotasyonunu kapatmış oluruz.
Mid-level'i Marcus Morris'e verebileceğimiz konuşuluyor. Oyun kurucu eklentisi hala daha önemli gibi geliyor bana. O yüzden Avery Bradley'i de istiyorum aslında ama Boogie + Morris eklentisiyle de nefis bir front court'umuz olur. Zor karar baya.

Oyun kurucu için de Tyus Jones ismi geçiyor baya.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #368 : 06 Temmuz 2019, 13:53 »
Hala 18 milyon ve 1 adet mid-level'lik boşluğumuz var.
Mid-level'i Marcus Morris'e verebileceğimiz konuşuluyor. Oyun kurucu eklentisi hala daha önemli gibi geliyor bana. O yüzden Avery Bradley'i de istiyorum aslında ama Boogie + Morris eklentisiyle de nefis bir front court'umuz olur. Zor karar baya.

Oyun kurucu için de Tyus Jones ismi geçiyor baya.

Yok be Çağlar ne yaptın :) 5milyon civarı cap space + room exception + minimum kaldı benim bildiğim.

Çevrimdışı damirmrsic

• Rookie
  • *
  • Mamba
« Yanıtla #369 : 06 Temmuz 2019, 13:57 »
Jamal Crawford olamaz mı ikinci beşin skor yükünü çekmesi için . Bize kısa şart oğlu şart şu durumda