Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 234398 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #320 : 03 Temmuz 2019, 08:19 »
WCS çok beğendiğim bir oyuncu değil normalde ama kadromuz bu kadar boşken minimum kontrata peşinden gidilebilirdi. Vonleh ve Mcgee'yi hala tercih ederim, ama hiçbir söylenti de duymadım bu yönde.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #321 : 03 Temmuz 2019, 08:31 »
Veee Vonleh de Minnesota'ya gitmiş. Mudiay, Vonleh gibi minimuma alınabilecek hala kısmen potansiyeli olan gençlere de yönelmeyeceğiz sanırım...

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #322 : 03 Temmuz 2019, 10:53 »
Veee Vonleh de Minnesota'ya gitmiş. Mudiay, Vonleh gibi minimuma alınabilecek hala kısmen potansiyeli olan gençlere de yönelmeyeceğiz sanırım...

Aynen öyle Kawhi ve vet. minimum eksenli bi şeyler düşünüyoruz belli ki.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #323 : 03 Temmuz 2019, 11:07 »
Aynen öyle Kawhi ve vet. minimum eksenli bi şeyler düşünüyoruz belli ki.
kawhi gelmezse patladık ama gelirse gayet de muhteşem olur. lebron, kawhi, ad, kuzma ve çevresine veteranlar. daha ne olsun?

Rondo / Troy
Troy / KCP / Dudley
Kawhi / Kuzma / Dudley
LeBron / Kuzma
Davis / McGee

daha ariza, korver söylentileri falan da var. kawhi gelirse danny green'in geleceği de söyleniyor. onları hesaba katmadım. bir tane daha 4-5'i yedekleyecek uzun lazım buraya sadece.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #324 : 03 Temmuz 2019, 11:47 »
Ariza çoktan 2 sezon 26M'a Kings ile imzaladı. Asıl Iggy söylentisi var, baya önemli olur Kawhi gelse de gelmese de. Büyük olasılıkla piyasası olmayan Cousins işine de gireceğiz, öyle hissediyorum. Özellikle Kawhi olmazsa. Caruso'yu da kesin tutarız.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #325 : 03 Temmuz 2019, 14:10 »
WCS çok beğendiğim bir oyuncu değil normalde ama kadromuz bu kadar boşken minimum kontrata peşinden gidilebilirdi. Vonleh ve Mcgee'yi hala tercih ederim, ama hiçbir söylenti de duymadım bu yönde.

İyi reboundcu, ortalama üstü boyalı alan savunmacısı, atletizmi ve çabukluğuyla neredeyse her pozisyonu switch edebileceğin ve dış kısa eşleşmelerinde bile net sorun yaratmayacak dış savunmacı. Sacramento'nun gümbür gümbür başladığı dönemde harika oynuyordu. All-Star öncesi ortalamaları 28 dakikada 12,7 sayı, 8,5 reb. Kariyer yılını geçiren JaVale minimum ile kalacaksa ne mutlu. O'nun haricinde minimum ile imzalayabilecek daha iyi uzun yok. Yazık oldu.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #326 : 03 Temmuz 2019, 15:36 »
Gardı ne yapacağız asıl onu merak ediyorum..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #327 : 03 Temmuz 2019, 15:58 »
Rondo-KCP şu an bariz görünenler, hoş değil. Trey Burke gibi bench'ten skor ve P&R yaratıcısı opsiyonu olabilecek, yaşı da 30'un yanlış tarafında olmayan birilerinin gelmesini isterim ama hiç adının geçtiğini duymadım. Daha çok Iggy buyout'u(eğer Kawhi gelirse baya guard savunmacısı olarak oynatacağız), Korver falan gördüm hep. Shumpert'ın da adı geçiyordu o da olabilir. Sacramento'nun sezonunda takaslanmadan önce katkısı büyüktü. Caruso kalacaktır falan filan. Pivot daha korkutucu görünüyor bana, Cousins room exception falan alırsa ancak ortalama üstü bir pivotumuz olur gibi duruyor.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #328 : 03 Temmuz 2019, 16:05 »
gsw quinn cook'u serbest bırakmış. çööökkkkk......

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1146404399008362496

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #329 : 03 Temmuz 2019, 18:09 »
Quinn Cook dün IG'dan LeBron'ı da takip etmiş.