Gönderen Konu: Lakers Formaları Üzerine...  (Okunma sayısı 397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Lakers Formaları Üzerine...
« : 01 Ağustos 2023, 02:49 »
Uzuuun süredir görüşlerinizi merak ettiğim bir konuyu gündeme getirmek istiyorum.

Olayın gözünüzde canlanması veya küçük bir hatırlatma için tarihimizde sene sene giydiğimiz tüm formalara dair bir link bırakıyorum aşağıya.

https://basketballjerseyarchive.com/los-angeles-lakers-jerseys/#1940s

Bilmiyorum farkında mısınız ama forma seçimi konusunda NBA'in açık ara en tutucu takımı olabiliriz. 2013-14 sezonunda artık kafalarına bi taş filan mı düştü bilmiyorum ama o sezondan beri ara ara giydiğimiz bir siyah forma eklendi kreasyonumuza.

Onun dışında, kuruluş formaları olan Minneapolis Lakers kit'lerinin retro versiyonlarını ara ara giyiyoruz.

Her sezon muhtelif takımların City Edition ve Christmas formalarına ağzımın suyu akarak bakıyorum ancak yine her sene en berbat, en minimal ve en sıradan formalar da bizden çıkıyor.

Sizler formalarımız hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu sarı - mor - beyaz ve tasarımdaki tutuculuk hususundaki görüşleriniz nelerdir? Size göre giydiğimiz en güzel forma hangisiydi?

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: Lakers Formaları Üzerine...
« Yanıtla #1 : 01 Ağustos 2023, 08:50 »
Bu arada, görmemiş olan varsa şuraya da bir göz atın:

https://lakerstr.com/kobe-bryant-forma-tarihi/

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2 : 01 Ağustos 2023, 10:05 »
son olarak 17-18,ergenlikten beri izlediğim/sevdiğim takımın renkleriydi.

18-19'dan itibaren hiç ısınamadım.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3 : 01 Ağustos 2023, 11:25 »
Ben destekliyorum ya, nasıl ki Galatasaray'ın parçalısı, Fenerbahçe'nin çubuklusu her sene olması gerekiyorsa, bizimki de olmalı. Benim asıl şikayetim, mor formayı yeterince giymememiz.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #4 : 01 Ağustos 2023, 12:40 »
Ben sporun her alanında oldschool yaklaşım tarafındayım. İnsanın bu tarz duygular için bir şeyleri takip etmeye başladığını düşünüyorum. Arkanda birikmiş bir tarih varsa; onu da göz ardı etmeyi doğru bulmuyorum. Son yıllarda çeşitlilik, patlama noktasına geldi ve bazı maçlar için skorborda bakmasam kimin oynadığını bilemeyecek noktaya geldim.

Klasiği her zaman severim. Estetik konularda çok muhafazakar bir adamım. Formalarda yazı fontu fetişim olduğu için 68-71 arası ve Showtime dönemi formalarını hem en güzel olanlar, hem de en ikonik olanlar olarak değerlendiriyorum.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #5 : 01 Ağustos 2023, 13:41 »
şunu sevmeyen çıkar mı mesela? :)

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #6 : 01 Ağustos 2023, 14:24 »
2011 Sezonunda New York maçında giyilen retro sarı forma çok güzeldi, 2007 yılında giyilen yine sarı retro forması da muazzamdı. Genel olarak Lakers retro formaları çok güzel duruyor, ben de 2017/8'den sonraki formalara çok ısınanlardan değilim. Sanırım forma tedarikçisi Adidas'ken daha güzeldi formalarımız. 2007 yılında giyilen bahsettiğim formayı da aşağıya bırakıyorum  :)

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #7 : 02 Kasım 2023, 22:36 »
City Edition formaları açıklanmış. Bizim forma bu kez değişik ama tam bir tasarım faciası resmen.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #8 : 02 Kasım 2023, 23:02 »
Nets kamuflaja çok güldüm.