Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369361 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #1720 : 05 Aralık 2019, 10:38 »
jazz deplasmanı da öyleydi :D hepsi doğu'nun kağıt üzerinde iyi olan takımları. ayrıca biz deplasman maçlarına daha büyük ciddiyetle çıkıyoruz. hiç korkmuyorum. ha 25-3 olmaz da birini kaybedersek 24-4 olur, yine çok güzel.
jazz deplasmanı da kolay bir deplasman değil ama adamlar çok formsuzdu. son 5 maçta 4 mağlubiyetle çıktılar maça, mike conley yok ve evet rahat geçti. heat ve pacers hem derece olarak jazz'den daha iyi, hem onlar gibi formsuz değiller, hem de maçlar doğu deplasmanı. temkinli olmak gerek. birine mağlubiyet yazmak bence de daha mantıklı geliyor kulağa.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1722 : 05 Aralık 2019, 10:47 »
Kral.

https://twitter.com/jareddudley619/status/1202447993783255041

Dün şöyle bir ABD medyasına baktım, başta Skip Bayless gibi dalyaraklar olmak üzere bazıları "Abi batı zaten o kadar da güçlü değil yea" demeye başlamış bile..

Muhtemelen Dudley onlara laf çakıyor..

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1723 : 05 Aralık 2019, 11:19 »
Vay anam vay neler olmuş ya. Şu iki maçtan birini kesin, belki de ikisini de kayıp görüyordum. Denver'da yorulmuşken bu gece umudum yoktu ama 25 e yatırdık.

Box score a bayıldım resmen.

Bi arkadaş yazmış önceki sayfalarda, bence de playofflarda bilerek ev sahibi avantajını verelim rakibe :d
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1724 : 05 Aralık 2019, 11:31 »
Kaan Kural defalarca bunu söylüyor, biz de böyle olduğunu biliyoruz, herkes de aynı şeyi dillendiriyor gerçi. Bu takım rakibe kadar oynuyor şuanda. Gerçekten kaşar bir takım, Lebron artık bu lig üzerine doktora yazacak duruma geldi. Şu 2 maçta yumruğu öyle bir masaya vurduk ki, yorum yapacak birşey kaldığını sanmıyorum. Daha zorlu maçlar da gelecek elbet, kazanacağımız zaman da kaybetceğimiz zaman da olcak tabi. Odaklandığı, rakibe çalıştığı ve sağlıklı kaldığın sürece bu kadronun yenemeyeceği bir takım ya da seri olduğunu düşünmüyorum. Hatta arttırıyorum, birşeyleri kanıtlamak için sahaya çıkan bir ekip ya da mantelitede olsaydı defansif anlamda şu geldiğimiz über saçma ofansif anlayışa rağmen her takımı 100 sayı altında tutacağına eminim. Takım odaklandığı zaman pota altını bir karadeliğe çeviriyor. Uzunlarımız kabus gibi çöküyor bütün kısalara. Bu savunmanın playoff'ta daha da sertleşeceğini düşündükçe yerimde duramıyorum. Bu savunmanın köpeğiyiz. 8)

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #1727 : 06 Aralık 2019, 09:44 »
Ama Lebron'un PG oynaması hala çok kötü bir fikir. Adam 35 yaşında. O yorulduğunda biz 35 yaşındaki adamın ciğerleriyle oyun kuruyoruz. Yorgun olmadığında da zaten yorulmamak için kendini sakladığı için oyun kuramıyoruz.

Maçın tekrarını izliyorum da, şu iki deplasman maçında fark yaratan faktör net şekilde Rondo’nun performansı. Hep böyle oynarsa her alanda şansımız katlanır.

Şu iki mesaj ve dolayısıyla o maçla, diğer iki maç arasındaki fark net şekilde belliydi. İki deplasmanda fark yaratan faktör kesinlikle Rondo oldu. O iyi oynayınca LeBron rahatlıyor, LeBron rahatlayınca Lakers daha kendini kasmadan ve rahat oynuyor. Bradley varken bu savunmada belli ediyordu kendini, Rondo formdayken de hücumda.

Dün LeBron ve Vogel da zaten Rondo'nun etkisi hakkında bir şeyler söylemişler.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1728 : 06 Aralık 2019, 11:18 »
portland deplasmanından çekiniyorum baya. carmelo kendini buldu. dame her zaman başımıza bela olan bir adam. onu yavaşlatsak cj mccollum var. hassan da iyi maçlar çıkarmaya başladı. gözümde büyüyor bu maç :(

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #1729 : 06 Aralık 2019, 11:30 »
Ciddi misin ya ben en kolay Macın portland olmasını bekliyorum savunma özürlü bir takımla oynayacağız