Gönderen Konu: NBA'den Haberler  (Okunma sayısı 146927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
Ynt: NBA'den Haberler
« Yanıtla #250 : 15 Mayıs 2019, 16:14 »
Morant- Reddish ikilisinden hangisi kalırsa gayet yeterli bir piyongo olur. 3. sıradan New York, Kyrie gelişmelerine göre tercihini yapacaktır.

Bu sene pek takip etmedim ama Zion, Morant ve Barrett üçlüsü diğerlerinden ayrılıyor gibi gözüküyor maalesef. 1 sıra daha çıksak Davis için büyük avantaj sağlayabilirdik tüh be.

Reddish'in kumaşı güzel gibi gözükse de beklentilerin altında bir sezon geçirmiş. Zion ve Barrett'la aynı takımda olduğu için de potansiyelinin altında kalmış olabilir ama soru işaretleri var. Niye bu kadar üçlüğe bağımlı oynadı,full maçını izleyen varsa sormak isterim. Kullandığı 12 şutun 8'i üçlük denemesi. Topu yere vurup bir şeyler yaratma konusunda pek başarılı değil gibi. Üçlük yüzdesi %34 ama genel yüzdesi çok düşmüş haliyle. 1.9 asist / 2.7 top kaybı oranı da baya kötü. Atletizmi de çok iyi değilmiş sanırım. Mock'larda 6-8'e kadar düştü. Ama başta da dediğim gibi  Duke'ta oynaması ne kadar etkiledi oyununu bunu iyi kavramak lazım potansiyeli açısından.

Yukarıda adı geçen Garland'ın da fiziği küçük ve zayıf gözüküyor, bir de çok az maça çıkmış söylendiği gibi. Ama 5 maça çıktığı halde 4'te gösterilmesi iddialı.

4. sıra için adı geçen diğer isimler Culver ve Hunter. İkisi de sophomore.

Culver şutör guard mış ama oldukça fizikli ve güçlü. Reddish'in aksine topu vurup içerilere girmeyi seviyor ve daha az üçlük atıyor. Üçlük yüzdesi %30. Baya bombeli bir şut stili var. Sayı, ribaund, asist rakamları fena değil ama bilemiyorum.

Hunter ise fiziği fena olmayan, orta ve dış şutu olan bir 4 numara gibi. Çevikliği ve kanat genişliği iyi gözüküyor ama atletizmini bilmiyorum. Çok yönlü savunma da yapabiliyormuş.

Tabii bunlar ilk izlenimlerim o yüzden çok sağlıklı olmayabilir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #251 : 15 Mayıs 2019, 19:10 »
Rakamlara bakarak  (oyuncular kimdir nedir bilmiyorum hiç) Ja Morant daha bir dikkatimi çekti. Ama bize olmayacak bir isim herhalde değil mi?

Ja Morant bence Memphis tarafından seçilecek, çok özel bir sezon geçirdi. Çok top kaybı yapmasına rağmen özel bir pasör, iki eliyle de ters köşe üçlüğünü bulabiliyor mesela. Memphis'in RJ Barrett seçeceğini düşünmüyorum.

Cam Reddish'i de ne lise döneminde ne de Duke döneminde beğenmedim. Bence bir şekilde takaslayacağız bu hakkı ama bizde kaldığı senaryoda umarım Reddish'i seçmeyiz.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #252 : 15 Mayıs 2019, 23:53 »
4. sıra için oyuncu seçmekle zaman kaybetmeyin derim. Vaktinize yazık. O pickin bizde kalma ihtimalini sıfıra yakın görüyorum.

Davis treninin kaçtığını düşünüyorum. Fakat onun yerine bu 4. sıra ile gitsinler Wizards'ı kafalayabilirlerse Beal'i alsınlar. Başka bir oyuncunun geleceği belli ki zaten yok, hiç değilse KCP'nin yerine gözümüz oyuncu görür.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #253 : 06 Haziran 2019, 09:11 »

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #255 : 07 Haziran 2019, 01:49 »
https://twitter.com/wojespn/status/1136733657186668544

Kyrie Nets'e gidici gibi gözüküyor. Kawhi'da Raptors'da kalır bu saatten sonra. Klay GSW'den ayrılmaz. KD de Lebron'ın yanına gelmez büyük ihtimalle. Kimseyi alamazsak umarım panikle Jimmy Butler, Kemba Walker tarzı birine max kontrat vermeyiz. Onun yerine Lebron'ı takaslayıp yeniden yapılanmaya devam etmek en mantıklısı gibi gözüküyor gençlerle.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #256 : 07 Haziran 2019, 07:24 »
https://twitter.com/wojespn/status/1136733657186668544

Kyrie Nets'e gidici gibi gözüküyor. Kawhi'da Raptors'da kalır bu saatten sonra. Klay GSW'den ayrılmaz. KD de Lebron'ın yanına gelmez büyük ihtimalle. Kimseyi alamazsak umarım panikle Jimmy Butler, Kemba Walker tarzı birine max kontrat vermeyiz. Onun yerine Lebron'ı takaslayıp yeniden yapılanmaya devam etmek en mantıklısı gibi gözüküyor gençlerle.

Kyrie'nin Nets'e gittiği senaryoda Lakers Davis takası için rakipsiz kalıyor. 4.sıranın da gelmesi ile birlikte şubattaki herkesi verin paketinin yerine çok daha makul bir teklif yaparak alabiliriz. Ingram+4.sıra+Kuzma gibi.q

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #257 : 30 Haziran 2019, 19:49 »
https://twitter.com/wojespn/status/1145367490463248386?s=19

Pelicans Nicolo Melli'yi alarak kadrosunu güçlendirmiş :)

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #258 : 08 Temmuz 2019, 10:05 »
Westbrook için Houston, Miami, Minnesota ve Washington devredeymiş. Özellikle Houston'a çok yakın olduğunu, Westbrook'un da orayı çok istediğini söylüyorlar. Merakla bekliyorum bu takasın durumunu ve sonuçlarını. Lig iyice eğlenceli bir hal almaya başladı.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #259 : 08 Temmuz 2019, 11:21 »
Westbrook için Houston, Miami, Minnesota ve Washington devredeymiş. Özellikle Houston'a çok yakın olduğunu, Westbrook'un da orayı çok istediğini söylüyorlar. Merakla bekliyorum bu takasın durumunu ve sonuçlarını. Lig iyice eğlenceli bir hal almaya başladı.

Ahahaha yemin ederim harika olur Harden'ı bir daha cin atına bindirmesi. İster misin Harden oradan da kaçsın.  :D

Bu sezon 30 farklı türü bünyesinde barındıran aylarca sürecek bi film gibi olacak.  ???