Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 368792 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #630 : 05 Kasım 2019, 20:24 »
Bana tuzak yenilgi gibi geliyor ama bakalım. Deplasman turnesi son maç, iki iyi galibiyet, 5 maçlık seri. Tam 2 çeyrekte de efor vermeme maçı. Tek umudum Davis'in memleketinde şov yapması.

Davis'in Chicago Bulls'la ilgili açıklamalarını nası değerlendiriyorsun?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #631 : 05 Kasım 2019, 20:32 »
Davis'in Chicago Bulls'la ilgili açıklamalarını nası değerlendiriyorsun?

Chicago'lu çocukların önünde "Yok yeaa asla Bulls'a gelmeyeceğim takımımdan çok memnunum" diyeceğini düşünmüyorum. NBA'de Davis'in Bulls'a gitmesinden daha saçma şeyler de gördük ama bana çok clickbait haber gibi geldi.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #632 : 05 Kasım 2019, 20:45 »
Chicago'lu çocukların önünde "Yok yeaa asla Bulls'a gelmeyeceğim takımımdan çok memnunum" diyeceğini düşünmüyorum. NBA'de Davis'in Bulls'a gitmesinden daha saçma şeyler de gördük ama bana çok clickbait haber gibi geldi.

Richard Jefforson da aynını söyledi..

Aynı zamanda menajeri Rich Paul.. Akıllı adam, böyle şeyleri boşa söyletmez.. He ama gidip kariyerinde ikinci Pelicans dönemi yaşamak istiyorsa kapının yeri belli..

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #633 : 05 Kasım 2019, 20:54 »
Daha 6 maç oynandi sezon icinde.Ciddiye almiyorum pek açık sölemek gerekirse yigit'in dedi gibi adam sonucta memleketinde ;D Maça gelirsek inş süpriz olmaz malum turun son maçi kafalar baska yerde olabilir :-\

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #634 : 05 Kasım 2019, 21:01 »
Beyler söylemeyi unuttum; en düşün kazanma yüzdemiz salı gecesi maçlarında :( .. Yüzde 20 miydi neydi hatta, o derece..

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #635 : 05 Kasım 2019, 21:16 »
Bradley ve rondo yok ::)

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #636 : 05 Kasım 2019, 21:36 »
Gece gece 35 dakika KCP izleme keyfiii :P

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #637 : 06 Kasım 2019, 02:10 »
AD başlığına da yazdım. Güzel kıvırmışlar:

ESPN’den Dave McMenamin’in haberi aktardığı tweeti şu şekilde: “Anthony Davis, gelecek yaz Chicago Bulls‘a imza atmayı düşündüğünü kesinlikle söylemediğini ifade etti. Lakers‘la bir şampiyonluk kazanmaya odaklandığını ve herkesin onun gelecek sezon bir free agent olacağının farkında olduğunu söyledi. ‘Ne olacağını göreceğiz’ şeklinde ekledi.”

---

Ayrıca Chicago'daki maç neden 4'te kardeşim? Doğu Yakası'nın bu kadar geçe sarkmasını sevmiyorum.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #639 : 06 Kasım 2019, 04:04 »
AD başlığına da yazdım. Güzel kıvırmışlar:

ESPN’den Dave McMenamin’in haberi aktardığı tweeti şu şekilde: “Anthony Davis, gelecek yaz Chicago Bulls‘a imza atmayı düşündüğünü kesinlikle söylemediğini ifade etti. Lakers‘la bir şampiyonluk kazanmaya odaklandığını ve herkesin onun gelecek sezon bir free agent olacağının farkında olduğunu söyledi. ‘Ne olacağını göreceğiz’ şeklinde ekledi.”

---

Ayrıca Chicago'daki maç neden 4'te kardeşim? Doğu Yakası'nın bu kadar geçe sarkmasını sevmiyorum.

Amerika'da saatler alındı bizde alınmadı. Saat 3 maçları artık 4'e denk geliyor. 5:30 maçları da 6:30 oldu.