Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 367073 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #110 : 19 Eylül 2019, 10:42 »
Bunun ne işe yarayacağını bilmiyorum ama yine de böyle bir haber çıktı. Ne işe yarayacağını bilmiyorum derken kastettiğim, bu exception minimum kontrattan düşük. Bu paraya kimseyi alamayız Cousins'ı waive'leyip minimuma oyuncu almak varken.

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1174474129635827713

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #111 : 19 Eylül 2019, 10:55 »
Bunun ne işe yarayacağını bilmiyorum ama yine de böyle bir haber çıktı. Ne işe yarayacağını bilmiyorum derken kastettiğim, bu exception minimum kontrattan düşük. Bu paraya kimseyi alamayız Cousins'ı waive'leyip minimuma oyuncu almak varken.

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1174474129635827713

Tweet'i açarken "Eyvah Melo!" şüphesi ile açmıştım, gelen yorumlar da tamamen o yönde. Umarım bu aşamada böyle saçma bir şey yapmayız.

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #112 : 19 Eylül 2019, 13:28 »
espn'in nba kısmına girip takımlarda bizim bölüme geçiş yapınca,aklımdaki 5'i yazdıklarını gördüm...

rondo-green-lebron-davis-howard

peki sizler ne düşünüyorsunuz? böyle mi olmalı?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #113 : 19 Eylül 2019, 13:44 »
Benim tahminim Bradley-Green-James-Davis-Howard şeklinde olacağı. Aslında en ideali (Davis'in 4 oynadığı senaryo olarak tabi yoksa en ideali Davis'in 5 oynaması da) Bradley-Green-James-Davis-Mcgee başlamak olur. Howard'ın eski alışkanlıklarının bir anda kaybolmayacağını düşünürsek, yedek beşlere karşı Kuzma'dan sonra 2.opsiyon olduğu şekilde sahada durabiliriz gibi. Vogel'ın Rondo-LeBron ve LeBron-Davis sürelerini nasıl böleceğini çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #114 : 19 Eylül 2019, 13:54 »
espn'in nba kısmına girip takımlarda bizim bölüme geçiş yapınca,aklımdaki 5'i yazdıklarını gördüm...

rondo-green-lebron-davis-howard

peki sizler ne düşünüyorsunuz? böyle mi olmalı?

Bence Rondo'yu en çok Lebron'un olmadığı bölümde sahaya sürmeliyiz. Çünkü takımda başka top yönlendiricisi yok neredeyse, ikisi çıkınca çuvallarız. Zaten sahada Lebron ve Davis varken top onların üstünden dönecek, Rondo yerine daha iyi bir şutör ya da savunmacı olmalı bana göre. Yani Bradley'le başlamak daha mantıklı olabilir. Pivotta da Howard olur herhalde yazıldığı gibi. Mcgee'nin sahada kalma süresinin 10-15 dk olmasından yanayım.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #115 : 21 Eylül 2019, 14:12 »
Rüyamda Iguodala'nın Lakers ile imzaladığını gördüm. İşaretler!

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #116 : 24 Eylül 2019, 10:58 »
Selamlar, ben Burak.

Uzun bekleyişin ardından aranıza katılabildim. :)

LA'in tek sahibinin bir kez daha malumun ilanı olacağı, muhteşem bir sezon dileğiyle!  8)
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #117 : 25 Eylül 2019, 11:27 »
Hoşgeldin Burak :)

Normal sezonun başlamasına 27 gün kaldı.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #118 : 25 Eylül 2019, 12:41 »
Bence Rondo'yu en çok Lebron'un olmadığı bölümde sahaya sürmeliyiz. Çünkü takımda başka top yönlendiricisi yok neredeyse, ikisi çıkınca çuvallarız. Zaten sahada Lebron ve Davis varken top onların üstünden dönecek, Rondo yerine daha iyi bir şutör ya da savunmacı olmalı bana göre. Yani Bradley'le başlamak daha mantıklı olabilir. Pivotta da Howard olur herhalde yazıldığı gibi. Mcgee'nin sahada kalma süresinin 10-15 dk olmasından yanayım.

Ben de Rondo'nun, Lebron'un olmadığı anlarda daha çok yer alacağını düşünüyorum. Lebron oyunda olduğu müddetçe tüm oyun onun etrafından döndürülecek zaten. Artık kendisi bizim yeni Magic'imiz. O sahadayken top yönlendiriciden ziyade, şutörün bulunması daha mantıklı geliyor. Sırf bu sebeple Kuzma'nın sağlıklı olduğu müddetçe, Howard ve McGee'den daha fazla süre alacağını düşünüyorum.

Bradley-Green-Bron-Kuzma-Davis gibi bir 5 üzerinde ısrar edilebilir sanırım. Savunmada olağanüstü bir sorun çıkmadığı takdirde bunu zorlayabiliriz. Biraz yumuşak bir görüntü olsa da, hücum için en geniş yelpaze böyle olur gibi geliyor bana.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2019, 05:55 Gönderen: Playboy »
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *